Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ja już po obiadku, ryż z kurczakiem po chińsku 🙂
50zł z podcięciem a te babska chcą 60zł tylko za nałożenie mojej farby,a chciałam też końcówki podciąć.Ostatnio za same podcięcie końcówek na prosto,bez żadnego stopniowania, chwila moment i po robocie....30zł skasowały.Moim zdaniem to przeginka.Bez mycia głowy,bez prostowania,tylko wzięła nożyczki i z 3cm ciachnęła na prosto....
Ja byłam też na zakupach, piwko dla M kupione, nawet sok do piwa mu kupiłam 🙂 Dla siebie mam wodę 🙂 Czipsy serowo-cebulowe na stanie i do tego czekolada truskawkowa Milka 🙂 Dziś się będzie działo 🙂 hihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jak dobrze, ze mi odchodzi koszt fryzjera... 🙂)

Cholera gardlo mnie boli...;///

W pt ide na konferecje 🙂 Ciekawe jakich ciekawych rzeczy sie dowiem.. i tak mysle, czy nie zaniesc moczu rano do analizy zeby odebrac od razu na wizyte popoludniowa... bo w sumie minie mi 5dni od brania Furaginu i chcialabym zoaczyc czy mi sie zmniejszylo bialko..;//
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
inirtam napisał(a):
jeszcze pół roku temu myślałam, że od września kolejne podyplomowe zaczne... ale dziś już całkiem pozbyłam się tej chęci 😉

ja na podyplomowke wybieram sie juz drugi rok 😜 😜 😜 i chyba na tym poprzestane 😁 😁

Co do twarzy, to ja zawsze mam pulasy jak przybiore na wadze, wkurza mnie to niesamowicie 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
W poniedzialek wyjezdzam.. choc moze i juz w niedziele 🙂) Nie moge sie doczekac, choc caly wyjazd stanowi mega logistyczny problem, ale mam nadzieje, ze go rozwiazemy tak, ze kazdy bedzie zadowolony 🙂)

No i meczyk sie zaczyna 😉))

Jeszcze troszke i Polska wybiegnie na murawe 🙂) W strefach kibica juz pewnie trwa impreza 🙂))
Jakbym pila browarki to juz bym tam byla 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jest mega!! od groma ludzi w centrum... ulice pozamykane... M na rowerze do pracy pojechał 😉

ale Wam fajnie, że sobie jedziecie 🙂 logistykę ogarniecie, a taki wyjazd nawet na chwilę to sama przyjemność 🙂

a jak wyjdę na balkon, to przy otwartym dachu stadiony doping na pewno będzie słychać 🙂 no i zazdroszcze teściowi... będzie na stadionie 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie wierze... bramka dla Czechow!!!!!! 2 minuta!!!!

No ja zazdroszcze tez mega, pewnie atmosfera bedzie niezapomniana 😉 I miejmy nadzieje, ze obejdzie sie bez starc miedzy pseudokibcami!!!

No my na caly tydzien roboczy. Z tym, ze maz jedzie do pracy, a my z Nadia bedziemy lazegowac 🙂) miejmy nadzieje, ze wszystko pojdzie po naszej mysli 🙂 Najwiekszym problemem jest auto dwuosobowe ;// Darek chyba pojedzie sam samochodem, a my z Nadia pociagiem. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka dziewczyny ja tez ogladam sama mecz...bo moj Bartek poszedl sobie z kumplami na nie i wroci pewnie pod wplywem bo juz mi mowil ze nie mam sie zdziwic i nie mam byc zla....wiec od 18 do jakies 24 sama:-/ eh ale w czwartek ma wolne to powiedzial ze mi to wynagrodzi jakims jeziorkiem albo wyjsciem gdzies 🙂 chyba ide po jakies chipsy do sklepu 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To trzeba bylo sie z nim zabrac 🙂) Ja bym nie odpuscila 🙂)
Moj mąż biega teraz po plazy, bo maja jakies "gry i zabawy" organizowane 🙂) Ale pozniej w 50 chlopa beda ogladac meczyk Polski 🙂) Ale mu zazdroszcze 😉

Ogladamy, ogladamy 😉) Nie ma co odpuscic 🙂
Do mnie siostra przyjdzie z chlopakiem jednak na meczyk 🙂

W miedzyczasie musze mloda spac polozyc, bo przez to przeziebienie, o tej godzinie juz sie robi rozdrazniona i wyje co rusz, bo sie kloci z kolezanka ;/ a ja zaraz jedna i druga za okno wystawie ;// Nie wspominajac o balaganie jaki zrobily mi w calej chalupie 🤨

Od wczoraj zbilam 3 jajka 🙂 wiec dzisiaj chyba, zeby dalej ich nie zbijac zrobie jajecznice nam na kolacje 🙂) hehe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
co do prowiantu ja mam lays paprykowe ale te zielone 😎 ostra papryka a sa przepyszne poprostu pepsi ciasteczka i inne slodkosci 😁 haha
karolka ja tez mam ten sam problem z polasami co ty i wcale mi sie to nie podoba 😠
piekny mecz co 😁 jada czesi rowno ja licze chociaz ja jakis remis lub na wygrana oczywiscie byle bysmy z grupy wyszli 😁 co wydaje mi sie ze graniczy z cudem 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nadzieja matka glupich , ale miec ja trzeba 🙂)
Ja tam zawsze wierze, czasem w niemozliwe.. 😉)

Kurde ale mnie gardlo meczy... ja zaraz jajkownice ide zrobic, a pozniej moze tez choc jaka cole sobie wezme do meczu, bo ostatnio mialam ogromne wyrzuty sumienia, ze tak czesto pije te piwo 0,5%. Niby mniej alkoholu niz kefir, ale jednak pozniej jakbt bylo cos nie tak. bede sie obwiniac..;//
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj widzę, że Wy wszystkie ostro kibicujecie :P Ja tam zamierzam się wyspać bo jutro rano wizyta u gina. Wcale mi się nie chce, ale niech skontroluje co i jak, wypisze skierowanie na następne badania i ustalimy następną wizytę... pewnie znów za 5 tygodni...
Podpowiedzcie mi czy w takiej sytuacji jak ja jestem na wychowawczym ale powinnam leżeć ze względu na zagrożenie ciąży to M może wziąć jakieś zwolnienie żeby zająć się dzieckiem? Orientujecie się jak ZUS na to patrzy?
I jeszcze jedno pytanie: teściowa zażyczyła sobie żeby jej kupić dobre czerwone słodkie winko.. możecie coś polecić????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moja lubi wina czerwone i nie lubi wytrawnych a pije to czerwone Martini.Nie wiem, nie piłam więc nie mogę polecić,bo win nie lubię 🙂 Ale skoro lubi słodkie a pije właśnie to, to może jest dobre 🙂
Emi no ładnie,ciastka ciasteczka a potem: ej dziewczyny zatrzymuje mi się chyba woda w organiźmie w okolicach ud 🙂 haha 🙂 żarcik 😜
Ej wiecie co Wam powiem, takie niepozorne jest to słodzone picie gazowane a nawet soki...Niby to picie a nie jedzenie ale widzę po sobie,że był czas gdy codziennie piłam sprite lub soki owocowe i widzę że gdyby tak zostało dłużej to nieziemsko bym przytyła przez to cholerstwo.Piję wodę teraz i tym napiję się najlepiej, a i kalori niepotrzebnie nie tankuję 🙂 Owoce też mówią żeby jeść bo zdrowe i dużo a idzie od nich przytyć co nie miara
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...