Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
sandroos napisał(a):
Z tymi chlopami ;// heheh 🙂)

Natala, w niektorych szpitalach i nawet przy cieciu pozwalaja byc partnerowi, choc pod sam koniec. Noze wam w razie czego sie uda
Kiedy masz termin do tej Lodzi??



no czekam za tym lekarzem az zadzwoni i umowi sie ze mna jeszcze na termin do Poznania na kontrole i wtedy mi powie kiedy do Łodzi...a narazie nie wiem..Ciekawe co jutro moj powie..pewnie nic ciekawego...jezuuuu ciekawe jak moja glukoza 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
natalia23ona napisał(a):
Emilia1991r napisał(a):
kupilam dzisij malej ladniutka bluzeczke w h&m za 10 zl 🙂 sa wyprzedaze w miare mozna cos znalezc i na nastepny tydzien dostalam grypsa ze w 5 10 15 tez bedzie przecena 😁


za dyszke?? kurcze musze sie z mamuska przejechac ona ma jeszcze znizke 😁

za dyszke byly fioletowe bezowe i biale wzielam fioletowa i do tego dokupie malej jakies kozackie dzinsyyy 😁 i buciki z nike ktore M ma zakupic w Berlinie i bedzie laseczka 😁 😁 juz mam w glowie tyle pomyslow ze M stwierdzil ze bedzie najlepiej ubrana laseczka w miescie i dodal ze mamusia oczywiscie tez 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emilia1991r napisał(a):
natalia23ona napisał(a):
Emilia1991r napisał(a):
kupilam dzisij malej ladniutka bluzeczke w h&m za 10 zl 🙂 sa wyprzedaze w miare mozna cos znalezc i na nastepny tydzien dostalam grypsa ze w 5 10 15 tez bedzie przecena 😁


za dyszke?? kurcze musze sie z mamuska przejechac ona ma jeszcze znizke 😁

za dyszke byly fioletowe bezowe i biale wzielam fioletowa i do tego dokupie malej jakies kozackie dzinsyyy 😁 i buciki z nike ktore M ma zakupic w Berlinie i bedzie laseczka 😁 😁 juz mam w glowie tylko pomyslow ze M stwierdzil ze bedzie najlepiej ubrana laseczka w miescie i dodal ze mamusia oczywiscie tez 😁


to ja dostalam od ciotki sukienki na lato 82-86 cm i juz przymierzam ciuszki co do cxzego pasuje...dobra ogladaj mecz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
natalia23ona napisał(a):
Emilia1991r napisał(a):
natalia23ona napisał(a):
Emilia1991r napisał(a):
kupilam dzisij malej ladniutka bluzeczke w h&m za 10 zl 🙂 sa wyprzedaze w miare mozna cos znalezc i na nastepny tydzien dostalam grypsa ze w 5 10 15 tez bedzie przecena 😁


za dyszke?? kurcze musze sie z mamuska przejechac ona ma jeszcze znizke 😁

za dyszke byly fioletowe bezowe i biale wzielam fioletowa i do tego dokupie malej jakies kozackie dzinsyyy 😁 i buciki z nike ktore M ma zakupic w Berlinie i bedzie laseczka 😁 😁 juz mam w glowie tylko pomyslow ze M stwierdzil ze bedzie najlepiej ubrana laseczka w miescie i dodal ze mamusia oczywiscie tez 😁


to ja dostalam od ciotki sukienki na lato 82-86 cm i juz przymierzam ciuszki co do cxzego pasuje...dobra ogladaj mecz 🙂

ja spojrze i juz wiem mam duzo leginsow dla malej leginso spodenki 😁 dobieram zawsze body do tego ewentualnie bluzeczke i komponuje to z bluzami ktore mala ma 😁 i gra cud miod i orzeszki 😁 ogladam i nie wirze oczom ile bramek tracimy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emilia1991r napisał(a):
sandroos napisał(a):
Spaadla mi uszczelka z kibla i woda ze spluczki na podloge leci jak sie spuszcza.. a chlopa nie ma ;//

podstaw miske albo poprs chlopaka czy meze juz nie pamietam siorki 😁

Albo seksownego hydraulika 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj jak ładnie grają dziś!! 🙂

co do M przy porodzie, to u mnie zdecydowanie odpada... ja jestem na nie i M tez się nie pcha 🙂 powiedział, że gdybym bardzo chciała, to oczywiście będzie, ale sam z siebie to się nie wybiera... mnie to na rękę... zamiast się na maluchu skupić, to martwilabym się starym... poza tym, jak dla mnie, to jest zbyt intymna sprawa i jedyna osobą, którą mogłabym ze sobą mieć, jest moja siorka... taka już jestem 😉 😜

no i dobrze, jakieś 6 min do końca, więc oby nie stracić bramy i będzie gitara... a czechów potem na deser zjemy 😉 i spokojnie z grupy wyjdziemy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czasem te chlopy sie przydaja 🙂) Chocby zeby wody do picia podac, ale wiadomo, ze kazda z nas jest inna 🙂)

Szwagier sie wzial za kibelek 🙂) a mnie normalnie boli cala klata, tak mnie podenerwowal ten mecz 🙂) Jestem troszke niepocieszona i maly niedosyt, ale grali bardzo ladnie i dziekowka chlopakom za to... Byle sil im wystarczylo na tem trzeci meczyk 🙂) Mam nadzieje, ze mi zrobia prezent w moje urodziny 🙂 i wygraja 🙂

Ja budzik sobie ustawilam juz na 6 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam się 🙂
standardowo-pobudka jak mąż wychodził do pracy :/
mój mały brzuszkowy kibic wczoraj nieźle grał w trakcie meczu 😉 chyba nawet parę bramek strzelił 😉))

ale mnie kręgosłup łupie... i coś mnie swędzieć zaczęło :/ zastanawiam się czy to nie przez truskawki, bo w sumie to tylko się zmieniło w mojej diecie, że pochłaniam je w mega ilościach 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...