Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Korzystaj, bo pozniej nie bedzie Ci dane 🙂 Tylko napisz mu lopatologiczna kartke 🙂)

My za chwile sie zbieramy i idziemy do mamy na drozdzoweczke z okazji imienin. No moze nie takie zaraz, bo pewnie na 10 🙂)
A przed wyjsciem zabieramy sie za farbowanie wloskow Nadusi i malowanie flag 😉
Moze im dluzej bedzie pomalowana, tym bardziej pomoze Polakom 🙂) hahaha 🙂)

No ja koniecznie bede ogladac.. ale dzisiaj pewnie sama ;// bo nawet i Nadia bedzie spala ;//
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
też nie znoszę tych bab, które zamiast coś pożytecznego robić, to cały dzień paznokcie piłują, a potem się okazuje, że sprawę w urzędzie załatwia się miesiac...
ale przypomniałyście mi, że muszę do lekarza po zaświadczenie o ciąży zadzwonić, bo jakieś nie takie jest to, które mi wystawił...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Inirtam korzystaj póki ma chęć pomagać 😁

Aisza ja bym chyba wolała taką jazdę niż leżenie ale nie mam wyboru...

Ja czekam na ładną pogodę i koniec roku szkolnego. Bo jak już M. przywiezie mi szafę od rodziców, to zmolestuję siostrzenicę żeby mi pomogła z praniem ubranek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja tez czekam na zakończenie roku szkolnego... i wybywam nad morze.... 😁 😁 😁 😁 😁 na miesiąc, hehe... 😁 pod namiot 🤪 i właśnie zastanawiałam się nad kupnem czegoś takiego http://motherhood.pl/produkt/kojec-motherhood.html
słyszałam, że jest świetne do spania, potem do karmienia... tylko trochę kosztuje 🥴

namówiłyście mnie... robię listę zakupów, a on dziś wcześniej wraca, to podjedzie, gdzie trzeba 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Inirtam ja też nad tym myślałam, ale ostatecznie wystarczyły mi zwykłe jaśki - jeden pod brzuch i jeden między kolana. A do karmienia mi się żadna poduszka nie przydała bo wolałam dziecko ręką trzymać a nie kłaść tak na poduszce.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć laseczki 🙂
inirtam nawet się nie zastanawiaj, tylko niech Twój chłop zrobi te zakupy! Ty przynajmniej nie będziesz musiała dźwigać, a poza tym on może będzie miał satysfakcję, że Tobie pomógł...kto wie może mu się to spodoba i będzie częściej pomagał sam z siebie.. 😁

co do kibicowania to ja tez z tatą zawsze oglądałam mecze i teraz też oglądam każdy póki co! M ze mnie sika bo ja tak się tym wszystkim emocjonuje... w piątek jak Polska strzeliła gola to uderzyłam głową o sufit bo tak skakałam (akurat stałam pod skosem - nie jestem aż taka wysoka 😉)
ciekawe co to będzie dzisiaj, znów ciśnienie 200 będę miała hihiih
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mam jasiek między nogami (dopóki go nie zgubię 😉 ), poduszkę pod brzuchem i za plecami, bo mnie koszmarnie bolą... nie wiem czy to zda egzamin na materacu pod namiotem... 🤨

M mojej siostry, po urodzeniu pierwszej córy, bardzo chetnie robił zakupy, bo to byl jego sposób na wybycie z domu... tak mu zostało do dziś, do tego stopnia, że moja siostra to w zasadzie nie orientuje się za bardzo w cenach 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sandroos napisał(a):
Hehehe, ja to ostatnio na koniec meczu mialam lzy w oczach ;// tak chcialam zeby wygrali 🙂)

Ale masz fajnie, my pojedziemy pewnie tylko na weekend bo Darek nie dostanie urlopu, a sama sie kurde boje zostac ;// z Nadia...


plusy oświaty 😉
w zeszłym roku bylysmy w 4 dziewczyny (ja siorka i maluchy) przez dwa tyg, uwielbiam to 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja już wieki całe nad morzem nie byłam 😞 ostatnio jako dziecko na jakimś obozie sportowym a to było tak daaaaaaaaawno..... i wcale się nie zapowiada żeby nam się udało wyjechać. Może za dwa lata jak Mała podrośnie a ja będę miała jakąś pracę...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No i natchnienie mi przeszło. W międzyczasie poszłam zmielić mięso na sznycle i po zrobieniu zdjęć 3 sukienkom mam dość. Jednak dziś wskazane mi tylko leżenie, bo jak stoję nawet 5 minut to mnie cały brzuchol ciągnie 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doti napisał(a):
No i natchnienie mi przeszło. W międzyczasie poszłam zmielić mięso na sznycle i po zrobieniu zdjęć 3 sukienkom mam dość. Jednak dziś wskazane mi tylko leżenie, bo jak stoję nawet 5 minut to mnie cały brzuchol ciągnie 😞 😞

Leż, leż kochana ile trzeba :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja to Wam chyba będę narzekać już do samego porodu jak mi te bóle nie przejdą 😞 tak mi żal synka,że nie mogę z nim normalnie na spacer wyjść czy nawet przed dom. Bo w pokoju to jeszcze jakoś się zabawi ale na dworze to by chciał ganiać tam i z powrotem a ja nie dam rady za nim łazić 😞
Teraz właśnie bawi się w mechanika i naprawia śrubokrętem swój motorek 🙂 Za chwilę może weźmiemy się za malowanki.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam się.
Doti jak Cię boli, rzeczywiście odpuść i miej wszystko w kancie 🙂
Ja bym dziś coś kurde zrobiła ale nie wiem co...Jak od wschodu przestanie świecic slonce to umyję 4 okna bo są tak opieprzone od deszczu i piasku że szok.Wczoraj umyłam parapety a na okna zabrakło sił. Chciałam zrobić dziś kurczaka po chińsku z patelni i makaron ryżowy do tego ( został mi od sałatki i wymyśliłam taki eksperyment) ale nie mam piersi z kurczaka cholera,byłam pewna,że są 😞
Nie wiem teraz co na obiad zrobić 😞 Kurde coś bym upiekła,mam natchnienie.
Wczoraj dzwoniłam do fryzjerki czy jest możliwość farbowania u nich włosów ale farbą klientki,bo ja robię właściwie szamponem tym z Loreal Casting Crame Gloss bo jest bez amoniaku a po farbach mi włosy wylatują i potem mnóstwo ich wszędzie, w łóżku i na podłodze wrrr.Powiedziała że nie bardzo ,że wolą ich farbami ale mogą mi zrobić. Więc jak mi farbowały włosy ich farbą to płaciłam 90zł a teraz z mojej farby, aby za usługę, wołają 60zł!! do tego musiałabym kupić nie jedną a dwie farby bo mam długie a jedna to 24zł i wyjdzie mnie drożej niż farbowanie ich farbą. Porażka. Dziś dzwoniłam do innego fryzjera i wszystko ok tylko za Boga mi ceny nie powie przez telefon.Kurde ostatnio farbowałam przed wielkanoca chyba 2 tygodnie i już wtedy było mi ciężko bo włosy długie, ręce wciąż do góry i to długie spłukiwanie a ta woda ciągle czarna i czarna....Byłam wykończona.Nikt mi w tym nie pomoże więc chyba będę zmuszona iść do fryzjera.
Ja się też szykuję już na mecz, na pewno będę miała ubraną koszulkę na Euro i będziemy kibicować. Wczoraj rzeczywiście to był mecz, nasi jak mają jednego gola więcej to zwalniają, nie zależy już im tak a wczoraj Ukraina wygrywała 2-1 a latali za tą piłką jak niemożliwi.Z podziwu nie mogłam wyjść. Nie wiem czemu Ci nasi nie mają tego tempa,jeszcze jeszcze w pierwszej połowie a potem to jak muły biegają 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
inirtam napisał(a):
Tussiiaa napisał(a):
Bry 🙂 Ja dzisiaj tak sobie się wyspałam - szału ni ma 😉
Ale na 17:15 fryzjer więc to jest mój plan na dziś 🙂
No i pewnie mecz w domu.


może i ja do fryzjera skoczę 😁

No ja muszę 😁 bo w piątek idę na wesele, a z moimi odrostami tak nie ciekawie 😁
w necie jeszcze szukam jak mogę je upiąć, bo długich nie mam i nie pójdę specjalnie do fryzjera na ułożenie, tylko coś bym chciała sama wymodzić prostego... 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...