Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Pestko do wyrobu ciastek woda też jest używana hahahah 😁 😁 😁
Niestety owoce zawierają bardzo dużo naturalnych cukrów, ale lepsze to niż cukry w słodyczach. Z tego co czytałam to mnie czeka ograniczenie słodkich owoców właśnie przez cukry :/
A napoje gazowane to chyba oczywista oczywistość że są strasznie słodzone. Ja czasem dla smaku napiję się pepsi ale sto razy bardziej wolę wodę niegazowaną, bo po niej nie chce się pić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Trzymajmy kciuki za naszych Orzełków biało czerwonych !! 😉

wpadłam na chwilkę i już uciekam... zajadam lays paprykowe na przemian z wasabi 🤪
a Szymek w brzuchu kopiee... aż mnie skręca 😁 tam gdzie coś wystaje to mój M lekko przyciska a młody jeszcze mocniej odkopuje 😁 nasz mały piłkarzyk 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
isa8 napisał(a):
hm.... to mój synuś to chyba jakiś złośnik 😉 bo wszystko mu przeszkadza... jak krzywo siedzę to kopie, głaskam też kopie... i tylko czasami ucieka w inne miejsce sobie pokopać 😁

Aktywny bobas 🙂 Ja najbardziej nie lubie właśnie Doti jak mała mnie po pęcherzu kopie.Niektóre to takie mocne kopniaki że choć siku mi się nie chce to mam wrażenie że zaraz nasikam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pestka też tego nie lubię... ale od jakiegoś czasu mały tylko mnie głaska jakby rączkami po pęcherzu a kopie po żebrach... i ta pozycja już jest od tygodnia... czyżby się już główka odwrócił w dół?! 😉

koniec meczu... teraz nasi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
teraz nie mamy co narzekać, bo jak dzidzie jeszcze podrosna, to dopiero dadza nam popalic 😮 od kilku dni zaczelam sie budzic w nocy, bo mala szaleje, pod wieczor tez jest aktywna, ale na szczescie na nic mi nie naciska, tylko na kregoslup jak leze na wznak, ale to normalne, w koncu juz troche waży 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moja na wizycie przed ostatniej była główką w dół a ostatnio już nie 🙂 Świrują te nasze maluchy,już widzę co wyrabiają w tych naszych brzuszkach.Szkoda że skóra nie jest przezroczysta i nie możemy oglądać co się dzieje w naszym brzuchu.hahaha.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Isa całkiem możliwe, moja już jest od 2 tygodni co najmniej główką w dół obrócona i tak już pewnie zostanie. Na szczęście kopniaków jeszcze nie uświadczyłam bolesnych, ale wpychanie się na siłę pod żebra nogami to i owszem 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
to moja mała przechodzi sama siebie od paru dni kopie a kopie....az czasami boli....dzisiaj Bartka znow kopla tak mocno az zabral reke 😁 a ogolnie to bardzo mnie kopie w nocy po pecherzu a dzis od 5:12 mnie obudziła i potem juz nie moglam do 7 zasnąć:-/ eh co ja z nią mam 🙂 kurcze nudzi mi sie samej w domu,jak wiem ze ten sobie pije z kumplami:-/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pestka24 napisał(a):
karolka84 napisał(a):
Natalie z UK widzialam dzisiaj na fejsie 😜 😉

Na pewno tu wchodzi i nas czyta ale nic nie pisze 🙂 No ja jej dam,żeby tak cicho siedziec 🙂

Ostatnie logowanie ma 8 czerwca więc chyba o nas zapomniała 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pestka24 napisał(a):
A ja nigdy nie mogę wyczaić jak jest ułożona. Nie wiem czy w danym momencie kopie nóżką czy bije rączką.hehe.

Ja też bym nie wiedziała gdyby nie USG. Zorientowałam się gdzie babka głowicę przykłada żeby robić pomiary i serduszko i główkę badała bardzo nisko a płci szukała pod żebrami 🙂 Za to jest odwrócona plecami w stronę mojego pępka,więc czasem jak się wypycha to mam wrażenie że mi brzuch pęknie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doti napisał(a):
Pestka24 napisał(a):
A ja nigdy nie mogę wyczaić jak jest ułożona. Nie wiem czy w danym momencie kopie nóżką czy bije rączką.hehe.

Ja też bym nie wiedziała gdyby nie USG. Zorientowałam się gdzie babka głowicę przykłada żeby robić pomiary i serduszko i główkę badała bardzo nisko a płci szukała pod żebrami 🙂 Za to jest odwrócona plecami w stronę mojego pępka,więc czasem jak się wypycha to mam wrażenie że mi brzuch pęknie!

No tak ale po wyjściu z gabinetu w sumie może dziecko juz inaczej się ułożyc.
Spadam bo M przyjechal dzis wczesniej bo na mecz 🙂
POLSKA GOLA!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Teoretycznie odwracać to sie może co chwilę. Ale moją ciągle czuję tak samo, więc znalazła sobie wygodną pozycję 🙂

Nati u mnie Mała ma plecy po prawej stronie a po lewej niziutko główkę tak jakoś w okolicach jajnika często mnie szturcha 😉 Kolanka ma po lewej i stópki po prawej stronie. Teraz to już mi łatwo się orientować bo czasem bardzo wczuwam się w jej ruchy. I bywa tak, że właśnie przekręca się plecami z jednego boku na drugi i to jest mało przyjemne. Ale gorsze jest wpychanie nóg pod żebra 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...