Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
o rany ogladam na tvn style program, jak kobiety w anglii pija alko. Laska robi doswiadczenie na roznych grupach wiekowych. najpierw pije z nastoletnimi dziewczynami, pozniej z 20latkami, studentkami, itd. masakra jakas...ja duzo imprezowalam, ale to co widze w tym programie mnie zszokowalo 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emilia1991r napisał(a):
na tym johnson's baby zaznaczylam ze jestem w ciazy a nie moge wyslac zgloszenia bo chca date ur dziecka a jak klikam to jest od stycznia do czerwca powiedzta mi dziolchy o co cho ? 😮


czasami nie chce się coś wysłać z winy przeglądarki internetowej :/ może masz na kompie jakąś inną i mogłabyś spróbować?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja po zakupach... i zawiedziona.. bo mimo przecen, dalej drogo... i dla chłopców tak mało rzeczy 😞 😞 😞 dyskryminacja!!
Karolka, moja gin powiedziała, że rutinoscorbin jak najbardziej, nawet kazała mi łykać na te moje krwawienia z nosa, nie łykałam co prawda, ale generalnie można...
Emi, paracetamol jest najbezpieczniejszych, ale stanu zapalnego nie zlikwiduje, a pewnie od tego Cię wtedy ten ząbek bolał... od wszystkich ibuprofenów trzymałabym się z daleka 😉

na gardło polecam płukać wodą z solą albo wodą z wodą utlenioną... można też żreć miód łyżkami 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Przydałyby się próbki pieluszek.
Ja właśnie wszamałam rzodkiewki , a że były ostre jak cholera to przegryzłam chlebkiem i teraz moja córcia ma czkawke 😁
A do starszej dzwonię już 30 raz i nie odbiera 😮 oj niech ona tylko wróci z tej wycieczki to ją wytargam za włosy i zabiorę telefon skoro jej nie potrzebny 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Brzuchatki!
Wydaje mi się, że mnie nie było całe wieki! i też zapisałyście tyle stron, że nawet nie będe czytać. Mam nadzieję, że z wszystko u was ok!
Ja się już przeprowadziłam, w 90% jestem rozpakowana i w 0% urządzona :/ z zadomowieniem też nie jest łatwo, ale pracuję nad wszystkim;>
Właśnie podłączli mi internet więc od razu tu zajrzałam 😉
Mój bąbelek ostatnio jest taki silny, że mam cały brzuch obolały :/ czuję się jakby od środka był cały w siniakach, a i z zewnątrz mam takie delikatne zasinienia:/ nie wiem jak ja z takimi kopniakami dotrwam do końca. Na dodatek spanie też kiepsko, ciągle mi niewygodnie mimo nowego łóżka i rogala ciążowego :/ Niby mogę się wygodnie ułożyć ale tylko na chwilę. Moje ciało jest takie obolałe, że nie da się wyspać 😞 kręgosłub i biodro bolą, co chwilę mi noga albo ręka drętwieje- i jak tu spać?
brzuszek mam już spory, postaram się na dniach wrzucić zdjęcie, bo naprawdę przeszedł transformację 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...