Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
a ja ledwo dycham...
wróciłam z zakupów i teraz pasuje dalej brać się za naukę ;/ te studia mnie dobijają 🤨
na szczęście jeszcze jeden egzamin, oddanie wszystkich projektów i wkońcu obrona !! 😉 więc już się nie mogę doczekać wolności... wtedy zabiorę się za wyprawkę dla synusia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
mixidixi napisał(a):
Jeszcze mi koszą trawe pod domem 😠 niewytrzymam zaraz 😮


o jak mi ostatnio śmierdziała świeżo skoszona trawa!! masakra!! 😮
w ogole mam jakiś wyczulony węch... wychodze z bloku i do M mówię: ale tu krową wali!! 😁 😁 😁 powaliło mnie całkiem... krową w Wawie... jak tu ludzie nie wiedzą, jak krowa wygląda... eh...

moje serce oszalało... bije jak szalone, a za chwilę zwlania... 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja wróciłam od tego matoła 😁
Wszystko sobie wyjaśniliśmy, dał mi kwiatka w przeprosiny 🙂
Więc myślę, że teraz będzie już tylko lepiej, bo ma za dużo do stracenia 😉

Pójdzie ze mną na wesele tylko muszę mu ogarnąć buty do garnituru 🤨 hmmm.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tussiiaa napisał(a):
Ja wróciłam od tego matoła 😁
Wszystko sobie wyjaśniliśmy, dał mi kwiatka w przeprosiny 🙂
Więc myślę, że teraz będzie już tylko lepiej, bo ma za dużo do stracenia 😉

Pójdzie ze mną na wesele tylko muszę mu ogarnąć buty do garnituru 🤨 hmmm.


no to super 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam się dopiero teraz bo rano ogarniałam mieszkanie bo o 11 przychodziła do mnie koleżanka - jej zostało 11 dni do terminu; mówi, że już nie może się doczekać córy, ale z drugiej strony to jej szkoda i żal, że nie będzie już jej miała w brzuszku i nie będzie czuła tych kopniaczków.. i jak tu zrozumieć kobietę ???

dziewczyny na gardło polecam Tantum Verde w sprayu - brałam w I trymestrze (jest bezpieczny przez cały okres ciąży) bo też miałam straszny ból gardła i żadne płukanki z soli ani miód, cytryna nie pomagały, a po tym już po pierwszych kilku użyciach czułam ulgę, a po 2 dniach miałam całkowicie ból gardła z głowy

a ja dziś nabrałam ochotę na młodą kapustę zasmażaną 😮 poszłam na zakupy i upichciłam sobie, mniam wyszła pyszna, właśnie dojadłam jej pół talerza i popchnęłam truskawkami 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mojemu mężowi coś odbiło!!!!! 😠 ma do mnie problem że byłam na zakupach 😮 może nie o same zakupy mu chodzi, ale o to że sama je wtargałam do domu... i jak wszedł do łazienki i obczaił duużyy 7kg proszek do prania to zrobił mi jazdę że aż się popłakałam ... człowiek chce dobrze, nie męczyć go po pracy a on ma jeszcze jakieś pretensje ;/ ;/ normalnie wkurw niesamowity... aż uczyć mi się odechciało.
od dzisiaj będę mu robiła tylko listy, a on niech sobie sam radzi!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
isa ale on tylko z troski o Ciebie na pewno nakrzyczał, bo faktycznie dźwigać proszek 7 kg to nie jest do końca najrozsądniejsze w ciąży, więc myślę, że on chce tylko Cie uświadomić żebyś tak nie robiła i nie ryzykowała
rób mu listy, drobne zakupy możemy robić same ale te cięższe zostawmy naszym facetom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zawsze to z nim jeżdżę na zakupy i też nigdy nic nie noszę 😉 ... ale dzisiaj chciałam sama bo miałam jeszcze swoje pierdoły podkupować... no i nie wiedziałam że wyjdę ze sklepu tak obładowana bo nie nastawiałam się na takie zakupy 😁 no ale... było minęło... teraz chodzi zdenerwowany na mnie i coś mruczy po nosem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a coś Ty!! u mnie całą noc lało i ponad pół dnia dziś... w zasadzie dopiero co się rozpogodziło, więc żadnego deszczu nie zwołuj!! 😜
mój mnie dziś zaskoczył, bo przed pracą się zapytał czy czegoś potrzebuję, to pójdzie do sklepu 🤪 nie mam pojęcia, co mu się stało... myślałam, że wczoraj to był jednorazowy wybryk, a tu kurcze taka propozycja z samego rana 🙂 hehe

Emi, nie wiem, dlaczego, ale czuję, że Twoja niunia wyglądałaby w tym uroczo 😉
http://allegro.pl/babaluno-pajac-pajacyk-farma-r-68cm-i2396852332.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...