Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
a ja ledwo dycham...
wróciłam z zakupów i teraz pasuje dalej brać się za naukę ;/ te studia mnie dobijają 🤨
na szczęście jeszcze jeden egzamin, oddanie wszystkich projektów i wkońcu obrona !! 😉 więc już się nie mogę doczekać wolności... wtedy zabiorę się za wyprawkę dla synusia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
mixidixi napisał(a):
Jeszcze mi koszą trawe pod domem 😠 niewytrzymam zaraz 😮


o jak mi ostatnio śmierdziała świeżo skoszona trawa!! masakra!! 😮
w ogole mam jakiś wyczulony węch... wychodze z bloku i do M mówię: ale tu krową wali!! 😁 😁 😁 powaliło mnie całkiem... krową w Wawie... jak tu ludzie nie wiedzą, jak krowa wygląda... eh...

moje serce oszalało... bije jak szalone, a za chwilę zwlania... 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja wróciłam od tego matoła 😁
Wszystko sobie wyjaśniliśmy, dał mi kwiatka w przeprosiny 🙂
Więc myślę, że teraz będzie już tylko lepiej, bo ma za dużo do stracenia 😉

Pójdzie ze mną na wesele tylko muszę mu ogarnąć buty do garnituru 🤨 hmmm.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tussiiaa napisał(a):
Ja wróciłam od tego matoła 😁
Wszystko sobie wyjaśniliśmy, dał mi kwiatka w przeprosiny 🙂
Więc myślę, że teraz będzie już tylko lepiej, bo ma za dużo do stracenia 😉

Pójdzie ze mną na wesele tylko muszę mu ogarnąć buty do garnituru 🤨 hmmm.


no to super 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam się dopiero teraz bo rano ogarniałam mieszkanie bo o 11 przychodziła do mnie koleżanka - jej zostało 11 dni do terminu; mówi, że już nie może się doczekać córy, ale z drugiej strony to jej szkoda i żal, że nie będzie już jej miała w brzuszku i nie będzie czuła tych kopniaczków.. i jak tu zrozumieć kobietę ???

dziewczyny na gardło polecam Tantum Verde w sprayu - brałam w I trymestrze (jest bezpieczny przez cały okres ciąży) bo też miałam straszny ból gardła i żadne płukanki z soli ani miód, cytryna nie pomagały, a po tym już po pierwszych kilku użyciach czułam ulgę, a po 2 dniach miałam całkowicie ból gardła z głowy

a ja dziś nabrałam ochotę na młodą kapustę zasmażaną 😮 poszłam na zakupy i upichciłam sobie, mniam wyszła pyszna, właśnie dojadłam jej pół talerza i popchnęłam truskawkami 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mojemu mężowi coś odbiło!!!!! 😠 ma do mnie problem że byłam na zakupach 😮 może nie o same zakupy mu chodzi, ale o to że sama je wtargałam do domu... i jak wszedł do łazienki i obczaił duużyy 7kg proszek do prania to zrobił mi jazdę że aż się popłakałam ... człowiek chce dobrze, nie męczyć go po pracy a on ma jeszcze jakieś pretensje ;/ ;/ normalnie wkurw niesamowity... aż uczyć mi się odechciało.
od dzisiaj będę mu robiła tylko listy, a on niech sobie sam radzi!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
isa ale on tylko z troski o Ciebie na pewno nakrzyczał, bo faktycznie dźwigać proszek 7 kg to nie jest do końca najrozsądniejsze w ciąży, więc myślę, że on chce tylko Cie uświadomić żebyś tak nie robiła i nie ryzykowała
rób mu listy, drobne zakupy możemy robić same ale te cięższe zostawmy naszym facetom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zawsze to z nim jeżdżę na zakupy i też nigdy nic nie noszę 😉 ... ale dzisiaj chciałam sama bo miałam jeszcze swoje pierdoły podkupować... no i nie wiedziałam że wyjdę ze sklepu tak obładowana bo nie nastawiałam się na takie zakupy 😁 no ale... było minęło... teraz chodzi zdenerwowany na mnie i coś mruczy po nosem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a coś Ty!! u mnie całą noc lało i ponad pół dnia dziś... w zasadzie dopiero co się rozpogodziło, więc żadnego deszczu nie zwołuj!! 😜
mój mnie dziś zaskoczył, bo przed pracą się zapytał czy czegoś potrzebuję, to pójdzie do sklepu 🤪 nie mam pojęcia, co mu się stało... myślałam, że wczoraj to był jednorazowy wybryk, a tu kurcze taka propozycja z samego rana 🙂 hehe

Emi, nie wiem, dlaczego, ale czuję, że Twoja niunia wyglądałaby w tym uroczo 😉
http://allegro.pl/babaluno-pajac-pajacyk-farma-r-68cm-i2396852332.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...