Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Dzien dobry dziwuszki ja juz po lekarzu....wiec tak jak mowilam Bartkowi rano że mała jest ułożona na dół główką,bo ją wysoko nad pępkiem czuje 🙂 to nóżkami kopie 🙂 ja znów wizyta za 2 tygodnie dokładnie 25 czerwca 🙂 dzis tylko serduszko było i pomiar małej 27 cm 🤪 🤪 Bartek oczywscie rano ciezko mu bylo wstac,ale przyszedl wczoraj kolo 24 i tylko mu język się plątał 😁 a mnie denerwuje to jak mi ciotka mowi ze mam dużo leżeć....a ją opierdoliłam i powiedziałam te leżą które muszą a jak jej powiedziałam że mogę przechodzić 6km na dzień nawet w jedną stronę to mi powiedziała,że jestem nie poważna....Emi nie przejmuj się
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ja teraz zrobiłam sobie herbatę i dałam całą cytrynę.
Strepsils można brać niby dopiero od III trymestru, więc pozostanę chyba przy tej herbacie z cytryną i zjem chyba pół miodu 🤨
No bo dziwne, że obie w tym samym czasie się źle czujemy i dolega nam to samo ://
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Was.
Ale miałam nadrabiania od wczoraj.
My z mężem wczoraj już przytargaliśmy do domu łóżeczko i 5 reklamówek ciuszków niestety większych bo od rozmiaru 74 ale też się przydadzą 🙂
Potem zasiadłam do meczu i po nim lulu bo byłam wykończona.
Dzisiaj za to od 6 na nogach bo córka na wycieczkę jechała i sterczeliśmy rodzice półtorej godziny bo inspekcja trzepała autokary i jednego busa .
Busowi został zabrany dowód rejestracyjny i był problem z 4 dziećmi bo nie było transportu 😲
I rodzice wzieli swoje prywatne auta i pojechali 🙂
Takze same problemy od rana .
I zostałam sama w domku do 18 bo mój M w pracy 😞
No cóż chyba pójdę się zdrzemnąć 🙂
Miłego dnia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tussiiaa napisał(a):
karolka84 napisał(a):
Tusia na pewno Sandra nas zainfekowala 😜 😁 😁 😉

Albo pewnie to od tego siedzenia pod diagnostyką... Mówiłam, że wilka dostaniemy, to Ty niee 😁 😁

przeciez tam goraco bylo, plytki cieplutkie 😉 jakbysmy posiedzialy w tym przeciagu to rozumiem, ale tak to nie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamuśki 🙂
Strasznie dawno tu nie zaglądałam, jakoś brakowało mi nastroju... Ilość zapisanych stron imponująca 😉 U nas wszystko ok, będzie chłopak ku radości taty, już opowiada jak będzie z młodym na stadion chodził 🤪 Wczoraj były jakieś przeboje, tzn w głowie mi się strasznie kręciło jak leżałam, nie ważne na boku lewym czy prawym... Ktoś też tak miał czy tylko u mnie takie cuda? Cały dzień wczoraj siedziałam w domu i odpoczywałam, żeby czegoś złego nie wywołać 🤨 Dziś mam nadzieję już dobrze. Ale spałam czujnie, tylko na boku, żeby młody nic nie uciskał i jego nic nie uciskało. Zaraz wyskoczę na zakupy, łyknę świeżego powietrza po deszczu 😉

PS. Na ból gardła w ciąży najlepsze Tantum Verde albo odpowiedniki, najlepiej w sprayu. Nic nie szkodzą w ciąży, można bezpiecznie stosować. Strepsils i Cholinex lepiej sobie darować - trochę za silne składniki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry. Jestem po wizycie. Wysiedziałam się w poczekalni zdecydowanie za długo, a tam duszno i śmierdzi środkami czystości a okno zepsute i się otworzyć nie da... Szyja dalej miękka i nieznacznie się skróciła, ale nic strasznego. Poza tym mam dalej brać magnez i luteinę, kontrolować ciśnienie (na wizytach zawsze mam 120/70) i jakby coś się działo to przyjść. Waga mnie zdenerwowała bo pokazała kilogram więcej niż tydzień temu, czyli 71,2 a moja w domu od tygodnia pokazuje tyle samo czyli 69,8. Następna wizyta za 3 tygodnie...
Nie wyobrażam sobie porodu bez mojego M. ale jego obecność będzie zależna od tego czy będzie miał kto zostać z Małym.

Karolcia gardełko szybko wylecz,bo zdaje mi się, że kaszel może być niebezpieczny na tym etapie ciąży.

Emila raz na całą ciążę tiger Ci nie zaszkodzi :* Nic się wiedźmami nie przejmuj! Pamiętaj, że nerwy są gorsze dla Malucha!

Ehhh chciałabym żeby mi tak ktoś w domu powiedział, że mam leżeć a oni wszystko zrobią.. A tu do wszystkiego mnie wołają bo se nie dają rady nawet ze zmieleniem mięsa :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolka ja znowu od swojego lekarza dowiedzialam sie ze na wszystko paracetamol a tak naprawde to nie prawda a paracetamol jest tak slaby ze jak bolala mnie glowa od zeba to ch*j mnie trafial bo moglam zjesc 5 tabletek i nic az w koncu sieglam po ibum a dentystka powiedziala mi ze pyralgine moge sobie wziac jedna tabletka i 0 bolu po wyrwaniu moich biednych korzeni. Wiec wydaje mi sie ze nie z kazdym lekiem to sie sprawdza a tez nie wydaje mi sie zeby rutinoscorbin moglby zaszkodzic.
Mnie zaraz cos trafi zanudze sie na maxa snuje sie po chacie jak smrod po gaciach i nie moge znalezc sobie zajecia 😁 nie wiem juz nawet jakie filmy ogladac haha 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja wychodze z zalozenia, ze lepiej nie ryzykowac i rzeczywiscie pozostac na etapie cytryn, miodu itp. szczegolnie w I trymestrze ciazy...

A do gardla, to mnie tez mega boli ;// wiec cos nas zlapalo ;/// wszystkie trzy....;//

Ja wrocilam od fryzjera, wloski jak ta lala 🙂) a teraz ogorkowa zaczelysmy robic z Nadula 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mixidixi napisał(a):
Mam pytanko - wiecie coś może o istnieniu jakiś stron internetowych firm które przesyłałyby próbki produktów swojej marki lub kupony rabatowe?Oczywiście rzeczy , kosmetyków itp. dla dzieci .

dostałam wczoraj od koleżanki gazetki ciążowe i w jednej z nich reklama www.familyservice.pl i pisze żeby się zarejestrować zeby otrzymać bezpłatne próbki itp... ale jeszcze nie rozpoznałam sprawy, trzeba wejśc na stronkę i sprawdzić co i jak 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...