Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
No, Natalia, ciagle narzeka na te swoja core. Kopie zle, nie kopie tez zle 🙂 matko ile mozna marudzic 🙂) hehe 🙂)

Ja zjadlam jajecznice i o dziwo moje dziecie tez wcielo bez marudzenia 🙂 Druga pioseneczka i mloda juz ma odplw,tak wiec udalo mi sie ja ululac do meczu 😁

Ja jutro musze wstac o 6 co by do fryzjera jechac 🙂 haha 🙂) kto by pomyslal 🙂 Mam nadzieje, ze czerwony spray mi zszedl z przedzialkow 🙂

A z tymi napojami to prawda, kalorii od groma, a nawet se napic tym nie mozna 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zaczynamy meczyk 😁 moje dziecko nie lubi jak leze na boku zawsze mam wrazenie ze raczka mnie smyra od srodka albo drepcze sobie takie mam wrazenie. I tak samo czuje ze nie odwrocila sie jeszcze glowka w dol zapytam lekarza w piatek.
Natalio pewnie w nocy nie bedziesz spalla ale z podniecenia przed lekarzem 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No posłuchałam Cię 🙂

zakupiłam jeszcze śledzie w śmietanie, bo mnie w sklepie naszła ochota 😁

Jutro jadę do M... bo chce pogadać... Mówił, że musimy się jakoś dogadać i spróbować wszystko naprawić 😲 szok 🙂 więc mam nadzieję, że dojdziemy do ładu i składu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zEmi moj Bartek juz od poczatku mi powiedzial ze chce byc przy porodzie...wiec jesli nie bede miala cesarki to napewno bedzie...a sie wkurwilam przez ta Rosje...mam nadzieje ze Polska jeszcze dwa gole szczeli.....a w przerwie ide robic kolacje Michowi i sie wykapac....pisze to jest z nim dobrze 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
natalia23ona napisał(a):
jednak cos mysle ze ten dzisiejszy mecz bedzie porazka 😁 graja jak takie dupy


Zdecydowanie nie graja dzisiaj jak dupy!!! O wiele gorszy byl mecz z Grecja... tam nic nie pokazali 😞(
No niestety niewykorzystane sytuacje sie mszcza ;(( A przy stracie bramki rzeczywiscie blad popelnili, bo wlezli z dupskami w te pole karne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...