Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
dzień dobry Brzuchatki...
mialam koszmarną noc... w ogóle nie mogłam spać przez brzuch i przez plecy... od dziś przenoszę się do salonu ze spaniem, bo dalej nie pociągnę w sypialni... tam jest taki beznadziejny materac 😞 i nie mam się o co oprzeć, a poduszka pod plecy nie niweluje bólu.. 😞 do tego całą noc lało i nadal leje, a chciałam się trochę poszwedać dziś 🥴 i dupa, siedzenie w domu mam w nagrodę za wczorajszego lenia 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam się i ja 😉
ja ostatnio nawet się wysypiam i nie mam na co narzekać 😉 ... przestałam nawet się budzić w nocy na siusiu 😁 ale za to rano mam mega ból w pęcherzu i ledwo zdążam do wc 😁
jestem dumna z naszych orzełków i szkoda że nie zagrali tak z Grekami ;/ no ale trzymam kciuki za mecz z Czechami 😉
zjadłam mega śniadanko zrobione przez mamuśkę i uciekam dalej do nauki 🤨
miłego dnia...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry 🙂) a ja sie nie wyspalam od 8:15 sasiad wierci jak poje**** zaraz dostane szalu
A ja nadal wstaje siusiu ale pewnie dlatego ze suszy mnie w nocy i pije 🙂
ta noc byla dziwna bolal mnie brzuch z kazdym razem co sie budzilam i to nie bylo od siusiu. U mnie tez lalo cala noc i nadal pewnie pada dlateo dzisiaj siedze w domciu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolka84 napisał(a):
hej mamuski 🙂 ja sie obudzilam z bolem gardla i katarem 😮 a tak sie cieszylam, ze przez cala ciaze zadne chorobsko mnie nie dopadlo...w nocy mialam jakies majaki, goraco mi bylo, a teraz to gardlo... 😠

A było tyle krzyczec na meczu 😉))))) nie no zartuje zartuje miodek z mleczkiem albo miodek z herbatka kocyk i do lozeczka ja 2 tygodnie temu bylam taka zasmarkana i bolaca i tylko to mnie na nogi podnioslo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anula4ever napisał(a):
karolka84 napisał(a):
hej mamuski 🙂 ja sie obudzilam z bolem gardla i katarem 😮 a tak sie cieszylam, ze przez cala ciaze zadne chorobsko mnie nie dopadlo...w nocy mialam jakies majaki, goraco mi bylo, a teraz to gardlo... 😠

A było tyle krzyczec na meczu 😉))))) nie no zartuje zartuje miodek z mleczkiem albo miodek z herbatka kocyk i do lozeczka ja 2 tygodnie temu bylam taka zasmarkana i bolaca i tylko to mnie na nogi podnioslo

na pewno wyprobuje 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sie wkurwi*** mialam ochote wczoraj na tigera i sie napilam puszke i wszyscy na mnie z ryjem w domu a babka zebym pozniej nie plakala a moja babka jest jak wiedzma co powie to sie sprawdza tak samo jak zyczyla mi zle przy 1 ciazy kazala gorace kapiele braac barszcz pic co nie tylko jak widziala ze nie mam okresu i sie stalo kur** wyprowadzila mnie z rownowagi az plakac mi sie chce.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emi, weź w ogóle to olej!! to Twoja sprawa, tylko i wyłącznie...
może Tiger, to nie jest najlepsze dla malucha, ale podobnie jak cola, kawa czy inne ciekawe produkty, które na co dzień pochłaniamy... bez przesady... codziennie tego nie pijesz, więc umówmy się... głowa do góry 😉 nic małej na pewno od jednego Tigera nie będzie 😜 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pierdo** wyzwalam ja od wiedzmy i powiedzialam zeby nic lepiej nie mowila 🙂 a ciotka jeszcze lepsza za fast foody tylko jem oni sa jebnie** jem lepiej o 100% niz przed ciaza miesa pochlaniam co nie tylko a one mi tu pierd*** i kracza i pozniej sie dzieje tak a nie inaczej zla jestem az mna telepie 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no niestety, nie uniknie się babć i cioć dobrych rad... które niejednokrotnie potrafią człowieka z równowagi wyprowadzić... pieprzą farmazony, nie zastanawiając się nawet nad konsekwencjami... ja mam podobnie z babcią M... narazie się nie odzywam, bo nie chcę kłótni 😜 ona sobie gada, a ja i tam myślę swoje... skoro ma jej ulżyć, to niech se gada, ale jak kiedyś wypalę, to zamknie się ze swoimi "cudownymi" radami raz na zawsze 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anula4ever napisał(a):
karolka84 napisał(a):
Anula u Ciebie juz 17. tydzien 🤪 🤪

No ja tez nie wierze ale ten czas zachrzania 😉a u ciebie to juz blizej 30tc kurcze jak szybko leci zaraz sie nie obejrzymy i dzidziusie na raczkach beda


i brzunio jak Ci się ładnie zaokrągla 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emilia1991r napisał(a):
pierdo** wyzwalam ja od wiedzmy i powiedzialam zeby nic lepiej nie mowila 🙂 a ciotka jeszcze lepsza za fast foody tylko jem oni sa jebnie** jem lepiej o 100% niz przed ciaza miesa pochlaniam co nie tylko a one mi tu pierd*** i kracza i pozniej sie dzieje tak a nie inaczej zla jestem az mna telepie 😠

Nie denerwuj sie znam to uczucie na dlugi weekend przyjechala moja siostra cioteczna i tez sie z nia podarlam bo stwierdzila tego nie tego tez nie to jest odwalilam ze co najlepiej nie jedz nie pij nie oddychaj znalazla sie ciocia dobrocia wszystko wiedza co niektorzy najlepiej.Ja tez mam ciagoty na red bule i ostatnio kupilam ale lyka trzasnelam i reszte mezulek wypil ale samego smaku mi sie i zapachu chcialo.i dokladnie codziennie sie nie pije tego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anula4ever napisał(a):
karolka84 napisał(a):
Anula u Ciebie juz 17. tydzien 🤪 🤪

No ja tez nie wierze ale ten czas zachrzania 😉a u ciebie to juz blizej 30tc kurcze jak szybko leci zaraz sie nie obejrzymy i dzidziusie na raczkach beda

a no teraz juz z gorki, strasznie szybko ten czas leci 🤪 z jednej srony nie moge sie doczekac, a z drugiej czuje duzy stres...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
inirtam napisał(a):
anula4ever napisał(a):
karolka84 napisał(a):
Anula u Ciebie juz 17. tydzien 🤪 🤪

No ja tez nie wierze ale ten czas zachrzania 😉a u ciebie to juz blizej 30tc kurcze jak szybko leci zaraz sie nie obejrzymy i dzidziusie na raczkach beda


i brzunio jak Ci się ładnie zaokrągla 🙂

A moje to stare zdjecie wlasnie sicagam z aparatu niedzielne aktualne-oj brzusio jest jest nie da sie schowac 😉 a bo i po co moglabym teraz chodzic i sie wypinac z dumy ze mam dzidziusia w brzuszku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emi nic sie nie przejmuj glupim gadaniem. Moim zdaniem male ilosci niezdrowych rzeczy nam nie zaszkodza. Poza tym to, co uchodzi za zdrowe, czyli mieso, warzywa i owoce tez sa teraz naszprycowane taka chemia, ze do zdrowych to ja bym tego nie zaliczyla... bysmy musialy chyba glodowac i usychac z pragnienia...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolka84 napisał(a):
Emi nic sie nie przejmuj glupim gadaniem. Moim zdaniem male ilosci niezdrowych rzeczy nam nie zaszkodza. Poza tym to, co uchodzi za zdrowe, czyli mieso, warzywa i owoce tez sa teraz naszprycowane taka chemia, ze do zdrowych to ja bym tego nie zaliczyla... bysmy musialy chyba glodowac i usychac z pragnienia...


i nic nie robić najlepiej...
ja czasem jak słucham takich mądrali, to sie czuję jak inwalida, któremu nic nie wolno, hehe...a przecież ciąża to nie choroba 😜 tylko dlaczego wszyscy nas tak traktują... no prawie wszyscy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a mi tez to wlatuje jednym uchem wylatuje drugim ale sam fakt ze wyprowadzaja z rownowagi 🙂 czytalam wlasnie na necie ze od 29 tc tak jak ja zaczynam juz lekarza powienien zalecic wizyty co 2 tygodnie a od 8 miesiaca moze nawet co tydzien ciekawe w takim razie czy w piatek powie mi ze wizyta za 2 tygodnie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam się 🙂

Karolcia to chyba przez to, że się widziałyśmy - bo ja dzisiaj też obudziłam się z mega bólem gardła... Ale co najlepsze tylko po lewej stronie 🤨 Najgorzej jak coś przełykam, to aż mi się morda krzywi...
Ja wezmę jednego tabsa Strepsils z miodem i cytryną, bo czytałam że nie ma przeciwwskazania... A jedna tabletka raczej małej nie zaszkodzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...