Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ja absolutnie na swoje włosy pomysłu nie mam i liczę na inwencję fryzjera.
Wiecie...nie chcę zapeszać ale mojego M chyba coś sumienie ruszyło, bo za każdym razem jak zadzwoni to pyta jak się czuję i czy bardzo mnie boli... pożaliłam mu się teraz że biedne nasze dziecko musi w domu siedzieć i powiedział że jak wróci to będą się na polku bawić. Oby to nie było na 2 dni...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no to Doti trzymam kciuki za M 😉 oby tak dalej 😉

a to mój potworek sprzed 3 tygodni 😜
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/715/zdjcie0288o.jpg/][IMG]http://img715.imageshack.us/img715/125/zdjcie0288o.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja dzisiaj późno wstałam, właściwie dopiero przed chwilą 😉 ale nie mogłam długo w nocy zasnąć, dopiero po 2 mi się udało i oczywiście jak mąż wychodził do pracy o 6 to też się obudziłam i już zasnąć nie mogłam, ale jakoś dało radę jeszcze chwilę podespać 😉

inirtam napisał(a):
ja tez czekam na zakończenie roku szkolnego... i wybywam nad morze.... 😁 😁 😁 😁 😁 na miesiąc, hehe... 😁 pod namiot 🤪 i właśnie zastanawiałam się nad kupnem czegoś takiego http://motherhood.pl/produkt/kojec-motherhood.html
słyszałam, że jest świetne do spania, potem do karmienia... tylko trochę kosztuje 🥴

namówiłyście mnie... robię listę zakupów, a on dziś wcześniej wraca, to podjedzie, gdzie trzeba 😁

ja właśnie czekam na wypłatę i sobie taką poduszeczkę kupuję 🙂))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aha co do tego filmu,może też uda mi się wyciągnąć M w przyszły weekend 🙂 choć on woli filmy typu Harry Potter, Piraci z Karaibów itp....ja tego nie znoszę.
W sobotę założyliśmy się ( o dobry obiad lub deser lodowy zrobiony własnoręcznie ). Mój mądry M powiedział że dziś Polska wygra 2-0 z Rosją. hahaa dobre co nie? Jeśli będzie każdy inny wynik, jem pyszny obiad wymyslony przez siebie lub deserek 🙂 wygraną mam w kieszeni 🙂 szukam w necie przepisow na desery lodowe jakieś odjechane 🙂 wydrukuję mu i jazda,niech robi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hehehe fajny zakład Pestko 😉

Moje dziecko zasnęło... jak będzie spał tak jak wczoraj to mam 3 godziny spokoju 🙂 Ja przyniosłam sobie obrane i pokrojone w słupki marcheweczki i sobie chrupię. Zaraz będę szukała dodatków do sukienki, bo muszę jakiś pasek czarny kupić żeby do butów pasował 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doti współczuje Ci tych bóli... ;/ codziennie coś Cie boli, ja bym nie wytrzymała...

pochłonęłam obiad mojej mamuśki i teraz leniuchuje 😉 a mój tatko dzisiaj mi powiedział że strasznie mnie wybrzuszyło 😮 tak więc ogłaszam... że robię się wielorybem !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂
ja dzis zdecydowałam z mężem że najwyższy czas kupić łóżeczko 😉
wybraliśmy coś takiego : http://allegro.pl/show_item.php?item=2386662228&msg=Tw%C3%B3j+e-mail+zosta%C5%82+wys%C5%82any.&msgtoken=048a25b10f8bf5405c1e387864ffa85323220a1444b540a86acf77d00be2ff62
pościel ta różowa z smokiem 😉
jak wam sie podoba ? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja obstawiam 2 do 1 dla Polski 🙂) i mam nadzieje, ze mocno sie nie pomyle i nie bedzie 21 dla Rosji 🙂) hehe 🙂

Oki uciekam, bo weszlysmy odlozyc zakupy i idziemy dalej w trase ;//

No synus to nieziemsko Ci Doti pospi 🙂) do 5 🙂
Moja jesli chodzi o spanie to ma moj charakter bardzo tego nie lubi, i od najmlodszego malo spala... ale na szczesie o 5 sie nie budzi 🙂

Widze, ze cos fryzjerowo sie zrobilo 🙂) ja jutro do fryzjera tez jade... i o matko o 7 15 mam pociag ;// 🙂 Toc sie wyspie.. wczesniej musze wstac niz jak na badania jechalam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pauleczka20 napisał(a):
hej 🙂
ja dzis zdecydowałam z mężem że najwyższy czas kupić łóżeczko 😉
wybraliśmy coś takiego : http://allegro.pl/show_item.php?item=2386662228&msg=Tw%C3%B3j+e-mail+zosta%C5%82+wys%C5%82any.&msgtoken=048a25b10f8bf5405c1e387864ffa85323220a1444b540a86acf77d00be2ff62
pościel ta różowa z smokiem 😉
jak wam sie podoba ? 🙂

fajne, posciel tez słodka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pauleczka20 napisał(a):
hej 🙂
ja dzis zdecydowałam z mężem że najwyższy czas kupić łóżeczko 😉
wybraliśmy coś takiego : http://allegro.pl/show_item.php?item=2386662228&msg=Tw%C3%B3j+e-mail+zosta%C5%82+wys%C5%82any.&msgtoken=048a25b10f8bf5405c1e387864ffa85323220a1444b540a86acf77d00be2ff62
pościel ta różowa z smokiem 😉
jak wam sie podoba ? 🙂

Mi się podoba serduszka róż-czekolada ☺️ poszukam jej na allegro (może będzie osobno) bo łóżeczko mam tylko materac i pościel potrzebna 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
też jest ładna... z tego co patrzylam to sama posciel jest dosyć droga.. :/
mama jak kupowala osobno wszystkie elementy to wyszlo ponad 700 zl. wiec my postawilismy na zestaw... 😉 i wszystko za jednym razem...
Aaa...oglądalam ostatnio wózki... spodobal mi sie stary model wózka i pewnie bedzie problem bo on jest z 2009r. DELTIM EMU. zielony <3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wróciłam z zieleniaka, zakupiłam sobie truskawki i czereśnie! 😎 tak się do nich dopadłam, że chyba sama cały kg zjem, w sumie pierwsze jakie w tym roku jem a są 5 razy słodsze od truskawek - pychotka 🙂

Pestka ja też farbuję sobie Castingiem Loreal\'a, zawsze robiłam sobie sama, ale właśnie jakieś 2 tyg temu nie chciało mi się samej męczyć i zadzwoniłam do mojej fryzjerki i zgodziła mi się tym Castingiem u niej zrobić - za obcięcie i farbowanie włosów moją farbą wzięła 50 zł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja mam tyle nauki na ten egzamin w sobotę że głowa mała!! 😞 i w dodatku nic mi nie wchodzi... zaczynam się stresować... dzisiaj już raczej nie będę zakuwać bo mój M właśnie wraca z pracy i mamy jechać na zakupy po prowiant na mecz... a później znajomi mają dołączyć się do naszego kibicowania...

wydaje mi się że Polska będzie dzisiaj bardzo katowana przez Rusków ;/ ale zobaczymy... mam taką cichą nadzieje że wygrana będzie nasza! 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aj... z tą wygraną może być ciężko... ale remis też zły nie będzie 🙂
u mnie M zrobił zakupy 😁 oczywiście nie wszystko, bo nie chciało mu się łazić od sklepu do sklepu... eh... a mi musiałoby sie chcieć 🤨 no nic, ale dobry poczatek 🙂
ja w sobotę mam obronę, ale pewnie uczyć zacznę się w piątek dopiero 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...