Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
a ja chce zeby M byl i M tez chce przekonal sie gdy jego wujek opowiadal ze byl przy porodzie i Czarka i Jagody i mowil ze nie zaluje ze to byly najpiekniejsze chwile i ciotka tez mowila ze duzopomogl jak parla dociskal ja itp. Mi M daje duzo sily w takich sytuacjach tak jak bylam w szpitalu pamietam jak mu pisalam w dzien zabiegu ze chcialabym go pierwszego zobaczyc jak tylko mnie wybudza i co? otworzylam oczy pod kroplowka i byl
a ja zajadam winogronko 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emilia1991r napisał(a):
a ja chce zeby M byl i M tez chce przekonal sie gdy jego wujek opowiadal ze byl przy porodzie i Czarka i Jagody i mowil ze nie zaluje ze to byly najpiekniejsze chwile i ciotka tez mowila ze duzopomogl jak parla dociskal ja itp. Mi M daje duzo sily w takich sytuacjach tak jak bylam w szpitalu pamietam jak mu pisalam w dzien zabiegu ze chcialabym go pierwszego zobaczyc jak tylko mnie wybudza i co? otworzylam oczy pod kroplowka i byl
a ja zajadam winogronko 😁 😁 😁


No Bartkowi tez kumpel mowil ze to nie zapomniane uczucie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale lecicie z tymi stronami 😉 i jakie interesujące tematy... huhu...
co do seksu to u nas bywa różnie... jak wiatr zawieje 😁 a co do pozycji to zrezygnowaliśmy z jakichkolwiek eksperymentów i gimnastyki... i przeważnie na boczku bo tak nam najwygodniej 😉
mój M też często się obawiał o małego... że coś mu zrobi... no ale dałam mu wujka google, żeby sobie poczytał trochę na temat seksu w ciąży, bo miałam dość wciąż go pouczać... i teraz przestał mi marudzić 😁

swoją drogą to nerwy mojego męża przeszły... zobaczył piwko które mu zakupiłam i ciekawa jestem czy to właśnie dzięki temu 😁 i teraz sobie spokojnie meczyk pooglądamy...
a później nyny... więc dobranoc brzuchatki ! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emilia1991r napisał(a):
tylko zastanawiam sie czy bedzie w stanie patrzec jak sie mecze i na ta krew to wszytsko ale mowi ze nie wymieknie i ze chce ja zobaczyc pierwszy 😁


mój M powiedział mi że chce i będzie przy porodzie... mówi że go tam wpuścił i chce być przy tym jak wychodzi... 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No prawda prawda Natalia 🙂
Ale ja mam chyba jakis dzien zly ;// w sensie od wieczora ;// ale sru nie chce mi sie gadac o tym.

Emilia zdazysz zdaszysz 🙂 u pierwiastek zazwyczaj to trwa 😉 nie spodziewaj sie odejscia wod, i glowy plodu miedzyh nogami 🙂 choc zdarzaja sie ekspresowe porody i upierwiastek 🙂

Mi odeszly wody, a urodzilam bodajze 36h pozniej 🙂

Ja tez nie toleruje tej narodowosci 🙂 tak wiec za Holandia. Ciekawa sytuacja by byla w grupie. kazdy mialby po 3 pkt... ale dzis chyba nawet mecz nie pokona mojego wkurwa, wiec ide chyba zaraz do sypialni ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
isa8 napisał(a):
Emilia1991r napisał(a):
tylko zastanawiam sie czy bedzie w stanie patrzec jak sie mecze i na ta krew to wszytsko ale mowi ze nie wymieknie i ze chce ja zobaczyc pierwszy 😁


mój M powiedział mi że chce i będzie przy porodzie... mówi że go tam wpuścił i chce być przy tym jak wychodzi... 😁

haha no to konkretny chlop Ci powiem 😁 tylko niech wie ze wpuscil latwo 😁 a wyjscie bedzie gorsze 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sandra zlosc pieknosci szkodzi mnie od kilku dni wkurwienie chwyta z rana i wtedy mam ochote zabic kogos zazwyczaj mlodego goryl jeden ktory nie umie sie poruszac po mieszkaniu cicho tylko z hukiem tu jebnie drzwiami tu zacznie spiewac jesc wolac wariowac z ciotka i tak to mam ochote poprostu go zniszczyc 😁
to dobrze bo predzej sie nie wybieram niz jak mi wody odejda 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emi to czasem i mozesz nie dojechac do grudnia 🙂) hehe, bo nie zawsze wody Ci odejda.. no znaczy nie zawsze przed skurczami 🙂)
Czesto w szpitalu sie przekluwa pecherz, albo peka przy wiekszym rozwarciu...

Ja mowilam, ze nie pojde wczesniej niz rozwarcia na 5 cm nie wybadam i co???

Poszlam na kontrole na izbe,bo mi cos podciekalo a to sie okazalo, ze pecherz pekl i sie wody sacza i za cholere mnie nie chcieli wypuscic 🙂)

Czlowiek sie odstresowal u fryzjera, a na wieczor, taki wkurw, ze mnie telepalo...;///
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karolka, jak wieczorem to szczerze nie sadze ;// bo jak my bylismy i to wcale nie w dzien grania PL, to juz okolo 18 bylo tyle, ludzi, ze nie szlo wejsc..;// choc moze kawiarnie itp beda mialy miejscowki...

a ja nie ide na strefe, bo nawet jak wystoje to jakis maly dla mnieten telebim i wole obejrzec pred TV 🙂 Bez stresu 😉 jak nie spojrze na TV to mi powtoreczke pokaza i zawsze nadaze, a pozniej sie wgapiam w telebim i nie widze nawet ktora minuta ;/

Nie dosc, ze mam do dupy humor.. to jeszcze nie wiem po jakiego grzyba wlazlam na wage i od ostatniej wizyty przytylam 3kg...;/// czyli przez 5 tygodni...;//
Wiec wedlug moich zalozen moge maksymalnie 3-4 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...