Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej Brzusie!!!
Ale już od rana ruch 🙂A mój M wczoraj wolne i tak cały dzionek rodzinnie spędziliśmy!!!Ja też już myślę o antykoncepcji bo dla mnie 2 to w zupełności wystarczy tym bardziej że tu wszystko za darmo,M przeciwny każdej chemii i mówi że jak się trafi trzecie to trudno(łatwo mu mówić 🤢)
Sandra to córcia zazdrosna,ty i tak masz lepiej bo jej możesz wytłumaczyć co się dzieje a moja jeszcze nie rozumie i obawiam się jak to będzie jak jej mamusia na wyłączność wróci do domu z małą dzidzią 🥴M obiecał że miesiąc ze mną w domu zostanie ale i tak jakoś tą miłość i uwagę trzeba będzie równo podzielić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia

Sandra to córcia zazdrosna,ty i tak masz lepiej bo jej możesz wytłumaczyć co się dzieje a moja jeszcze nie rozumie i obawiam się jak to będzie jak jej mamusia na wyłączność wróci do domu z małą dzidzią 🥴M obiecał że miesiąc ze mną w domu zostanie ale i tak jakoś tą miłość i uwagę trzeba będzie równo podzielić.


Wlasnie nie zazdrosna, ona mi zrobila jazde o to, ze ja nie chcialam nic kupic dla malej.
Poki co wszystko jest dla siostrzyczki, nawet sie z komody grzecznie wyprowadzia.. ale jak sie urodzi, pewnie sie zmieni wszystko o 180....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny.
U mnie pogoda też nie za fajna. Co prawda nie pada ,ale nie wiem czy nie zacznie.
Co do seksu to ja z mężem to z dwa może trzy razy w tygodniu , jak nam się chce 😜
Antykoncepcje mam już chyba całą przetrenowaną oprócz spiral , zdecyduję się na zastrzyki lub plastry ,ale to jeszcze mamy czas.
Ja też zaprzestanę na drugim dziecku i basta sama jestem jedynaczką i chciałam mieć dwójkę . 🙂
Muszę się wziąsć za pranie i obiadek ale mam takiego lenia ,że nie wiem czy dupsko podniosę.
Co do wagi to od ostatniej wizyty 1 kg mi przybyło więc w sumie 7 kg.
Ale ostatnio przestałam się pilnować i słodycze wtargneły w mój jadłospis , coś mnie na nie ochota bierze 🥴
Miłego dnia .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂
ale dziś pospałam - chwilę przed 10 się obudziłam 😉

dziś mamy z mężem 5 rocznicę naszego związku także jak wróci z pracy to idziemy szaleć 😉 najpierw jakiś obiadek w restauracji, potem spacerek i jak damy radę to jeszcze gdzieś na deser pójdziemy 😉
a jutro do kina idziemy na "Jak urodzić i nie zwariować" bo jest jakiś pokaz przedpremierowy 😉 film o 19, więc wszyscy mecze oglądają i na razie dopiero 3 pary zarezerowały bilety, a reszta kina wolna 😉 hehe-będę mieć dużo miejsca by się wygodnie wyciągnąć 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Buffy to szczęścia przez kolejne lata z okazji rocznicy ! 😉

Co do antykoncepcji to ja wcześniej brałam tabletki antykoncepcyjne, no i nie narzekałam... co miesiąc robiłam przerwy na okres i dalej kolejne opakowanie... i szczerze to chyba do nich powrócę, lekarz przypisał mi takie po których dobrze się czułam i nie tyłam... ostatnią tabletkę wzięłam na naszych poprawinach 😁 i 2 opakowania leża jeszcze w lekarstwach... i czekają 😉
nie wyobrażam sobie tej spirali i tych zastrzyków... moja mama je stosowała i teraz ma spore problemy kobiece ;/
a gumki to u nas zdecydowanie odpadają... bo mam uczulenie na lateks 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry 😁 tez sobie pospalam otworzylam oczy o 10:42 🤪
mi nie odpowiada stosunek w gumkach tabletek tez nie bralam raz przeez tydzien gdzie zaczelam jesc jak zwierz az stwierdzilismy ze z dzidzi bedziemy sie cieszyc 😁
a teraz postawie chyba na plastry chociaz jeszcze nie wiem nie chce tabletek bo lubie o czyms takim zapominac 🙂
to ja chyba najwiecej przytylam bo mam juz 9 kg na plusie 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziękujemy 🙂
pewnie, że film nie zając, ale my jakimiś mega kibicami nie jesteśmy i oglądamy tylko mecze Polski 😉 więc jutro mamy wolne 😉 hehe. i dopiero w sobotę będzie piłkoszał 😉
ja jeszcze o antykoncepcji po nie myślałam... ale na pewno nie gumki... co prawda uczulenia nie mam, ale jakoś ani ja ani mąż nie przepadamy :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sandroos napisał(a):
Hehehe 🙂)

To cos zle doczytalam, bo myslalam, ze rezygnujecie z meczu Polski 🙂) na rzecz filmiku 🙂)
To z grupowego tez bym zrezygjnowala 🙂) hehe 🙂)


nie no, aż takimi ignorantami nie jesteśmy 😉
ale jest też pokaz w sob o 19 - hehe - ciekawe czy się w ogóle odbędzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a mnie ostatnio bierze bardzo na słodkie.. aż się boję wejść na wagę na kolejnej wizycie
ciągle bym jadła owoce i jakieś ciacha
w związku z tym dziś na obiad naleśniki z serkiem waniliowym i truskawkami, 🙂
mąż będzie zachwycony bo z niego to dopiero słodka dziurka jest 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mówicie 9 kg na plusie... ja mam 12 🤪 serio...

Dajcie namiar na tą hurtownię w Komornikach proszę 🙂 też jeszcze nic nie mam - ani jednej sztuki. Ale 30 czerwca jest wesele w rodzinie M, więc pewnie coś nam pozwożą... A potem sami już coś pokupujemy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolka84 napisał(a):
Emi ja tez musze sie dzis ogarnac z goleniem, bo tez mam jutro wizyte, ale chyba nie obedzie sie bez lusterka, bo moj wzrok nie siega juz wszedzie 😁

W carrefourze arbuzy bezpestkowe za 1.89 zł/kg 😁

ja wlasnie sie zastanawiam jak tym razem z moim goleniem bedzie 😁
aa kerfura mam kawalek co mi sie nie widzi wcale a wcale 😁
wykonujecie te cwiczenia kegla?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...