Hej dziewczyny.
U mnie pogoda też nie za fajna. Co prawda nie pada ,ale nie wiem czy nie zacznie.
Co do seksu to ja z mężem to z dwa może trzy razy w tygodniu , jak nam się chce 😜 Antykoncepcje mam już chyba całą przetrenowaną oprócz spiral , zdecyduję się na zastrzyki lub plastry ,ale to jeszcze mamy czas.
Ja też zaprzestanę na drugim dziecku i basta sama jestem jedynaczką i chciałam mieć dwójkę . 🙂 Muszę się wziąsć za pranie i obiadek ale mam takiego lenia ,że nie wiem czy dupsko podniosę.
Co do wagi to od ostatniej wizyty 1 kg mi przybyło więc w sumie 7 kg.
Ale ostatnio przestałam się pilnować i słodycze wtargneły w mój jadłospis , coś mnie na nie ochota bierze 🥴 Miłego dnia .
Dzień dobry 🙂 ale dziś pospałam - chwilę przed 10 się obudziłam 😉
dziś mamy z mężem 5 rocznicę naszego związku także jak wróci z pracy to idziemy szaleć 😉 najpierw jakiś obiadek w restauracji, potem spacerek i jak damy radę to jeszcze gdzieś na deser pójdziemy 😉 a jutro do kina idziemy na "Jak urodzić i nie zwariować" bo jest jakiś pokaz przedpremierowy 😉 film o 19, więc wszyscy mecze oglądają i na razie dopiero 3 pary zarezerowały bilety, a reszta kina wolna 😉 hehe-będę mieć dużo miejsca by się wygodnie wyciągnąć 😁
Buffy to szczęścia przez kolejne lata z okazji rocznicy ! 😉
Co do antykoncepcji to ja wcześniej brałam tabletki antykoncepcyjne, no i nie narzekałam... co miesiąc robiłam przerwy na okres i dalej kolejne opakowanie... i szczerze to chyba do nich powrócę, lekarz przypisał mi takie po których dobrze się czułam i nie tyłam... ostatnią tabletkę wzięłam na naszych poprawinach 😁 i 2 opakowania leża jeszcze w lekarstwach... i czekają 😉 nie wyobrażam sobie tej spirali i tych zastrzyków... moja mama je stosowała i teraz ma spore problemy kobiece ;/
a gumki to u nas zdecydowanie odpadają... bo mam uczulenie na lateks 😮
Dobry 😁 tez sobie pospalam otworzylam oczy o 10:42 🤪 mi nie odpowiada stosunek w gumkach tabletek tez nie bralam raz przeez tydzien gdzie zaczelam jesc jak zwierz az stwierdzilismy ze z dzidzi bedziemy sie cieszyc 😁 a teraz postawie chyba na plastry chociaz jeszcze nie wiem nie chce tabletek bo lubie o czyms takim zapominac 🙂 to ja chyba najwiecej przytylam bo mam juz 9 kg na plusie 🤪
Dziękujemy 🙂 pewnie, że film nie zając, ale my jakimiś mega kibicami nie jesteśmy i oglądamy tylko mecze Polski 😉 więc jutro mamy wolne 😉 hehe. i dopiero w sobotę będzie piłkoszał 😉 ja jeszcze o antykoncepcji po nie myślałam... ale na pewno nie gumki... co prawda uczulenia nie mam, ale jakoś ani ja ani mąż nie przepadamy :/
a mnie śniło się, że uciekałam przed kibolami, którzy mnie gonili i chcieli mnie zbić... 😮 pewnie przez to, że wczoraj mówili w tv, że było zamieszanie z kibolami w W-wie i jakieś bójki...
Emi co za sny 😁😁 mi ostatnio cały czas się śnią moi znajomi... ze gdzieś chodzimy... hehe... i raz śniło mi się że urodziłam córeczkę i miała czarne włoski... 😉
a mnie ostatnio bierze bardzo na słodkie.. aż się boję wejść na wagę na kolejnej wizycie
ciągle bym jadła owoce i jakieś ciacha
w związku z tym dziś na obiad naleśniki z serkiem waniliowym i truskawkami, 🙂 mąż będzie zachwycony bo z niego to dopiero słodka dziurka jest 😜
ja mam też ostatnio zachcianki na słodkości... na przemian z kwasiorami 😁 idę się wykąpać może wtedy ten leń mi przejdzie i się troszkę ożywię, bo ta pogoda mnie dzisiaj dobija 🤨
mnie czekaj dzisiaj remont kaczuszki bo jutro lekarz 😁 a tak mi sie nie chce tego robic ze szok a z wanny to chyba sie nie wyczlapie jak wejde 😁 musze isc do tesco po arbuza bylam w kauflandzie to chca 3 zl za kg w biedronce to samo 😮 pogielo ich najnormalniej 😮
Dajcie namiar na tą hurtownię w Komornikach proszę 🙂 też jeszcze nic nie mam - ani jednej sztuki. Ale 30 czerwca jest wesele w rodzinie M, więc pewnie coś nam pozwożą... A potem sami już coś pokupujemy.
Emi ja tez musze sie dzis ogarnac z goleniem, bo tez mam jutro wizyte, ale chyba nie obedzie sie bez lusterka, bo moj wzrok nie siega juz wszedzie 😁
W carrefourze arbuzy bezpestkowe za 1.89 zł/kg 😁
ja wlasnie sie zastanawiam jak tym razem z moim goleniem bedzie 😁 aa kerfura mam kawalek co mi sie nie widzi wcale a wcale 😁 wykonujecie te cwiczenia kegla?
To przedszkole rzeczywiście wygląda na miejsce, w którym dużą wagę przykłada się do podejścia pełnego szacunku i uważności wobec dzieci. Oparcie się na NVC i inspiracje pedagogiką Jespera Juula mogą sprzyjać budowaniu dobrej atmosfery. Ważne jest też to, że wspierają nie tylko dzieci, ale i rodziców poprzez warsztaty. To może być ciekawa opcja dla rodzin szukających spokojnego i świadomego podejścia do wychowania.
Zobacz sobie na przedszkole Pluszowy Miś pod Piasecznem w Staraej Iwicznej - https://www.przedszkole-pluszowymis.pl/. To miejsce, które podchodzi do dzieci z szacunkiem i uważnością – opierają się na podejściu NVC (Porozumienie bez Przemocy wg Marshalla Rosenberga) oraz inspiracjach pedagogiką Jespera Juula. Atmosfera jest spokojna, bezpieczna, z ogromnym wsparciem także dla rodziców (prowadzą warsztaty rodzicielskie!).
Rekomendowane odpowiedzi
mixidixi
U mnie pogoda też nie za fajna. Co prawda nie pada ,ale nie wiem czy nie zacznie.
Co do seksu to ja z mężem to z dwa może trzy razy w tygodniu , jak nam się chce 😜
Antykoncepcje mam już chyba całą przetrenowaną oprócz spiral , zdecyduję się na zastrzyki lub plastry ,ale to jeszcze mamy czas.
Ja też zaprzestanę na drugim dziecku i basta sama jestem jedynaczką i chciałam mieć dwójkę . 🙂
Muszę się wziąsć za pranie i obiadek ale mam takiego lenia ,że nie wiem czy dupsko podniosę.
Co do wagi to od ostatniej wizyty 1 kg mi przybyło więc w sumie 7 kg.
Ale ostatnio przestałam się pilnować i słodycze wtargneły w mój jadłospis , coś mnie na nie ochota bierze 🥴
Miłego dnia .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
buffy85
ale dziś pospałam - chwilę przed 10 się obudziłam 😉
dziś mamy z mężem 5 rocznicę naszego związku także jak wróci z pracy to idziemy szaleć 😉 najpierw jakiś obiadek w restauracji, potem spacerek i jak damy radę to jeszcze gdzieś na deser pójdziemy 😉
a jutro do kina idziemy na "Jak urodzić i nie zwariować" bo jest jakiś pokaz przedpremierowy 😉 film o 19, więc wszyscy mecze oglądają i na razie dopiero 3 pary zarezerowały bilety, a reszta kina wolna 😉 hehe-będę mieć dużo miejsca by się wygodnie wyciągnąć 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
sandroos
To milego imprezowania 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
isa8
Co do antykoncepcji to ja wcześniej brałam tabletki antykoncepcyjne, no i nie narzekałam... co miesiąc robiłam przerwy na okres i dalej kolejne opakowanie... i szczerze to chyba do nich powrócę, lekarz przypisał mi takie po których dobrze się czułam i nie tyłam... ostatnią tabletkę wzięłam na naszych poprawinach 😁 i 2 opakowania leża jeszcze w lekarstwach... i czekają 😉
nie wyobrażam sobie tej spirali i tych zastrzyków... moja mama je stosowała i teraz ma spore problemy kobiece ;/
a gumki to u nas zdecydowanie odpadają... bo mam uczulenie na lateks 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Emilia1991r
mi nie odpowiada stosunek w gumkach tabletek tez nie bralam raz przeez tydzien gdzie zaczelam jesc jak zwierz az stwierdzilismy ze z dzidzi bedziemy sie cieszyc 😁
a teraz postawie chyba na plastry chociaz jeszcze nie wiem nie chce tabletek bo lubie o czyms takim zapominac 🙂
to ja chyba najwiecej przytylam bo mam juz 9 kg na plusie 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
buffy85
pewnie, że film nie zając, ale my jakimiś mega kibicami nie jesteśmy i oglądamy tylko mecze Polski 😉 więc jutro mamy wolne 😉 hehe. i dopiero w sobotę będzie piłkoszał 😉
ja jeszcze o antykoncepcji po nie myślałam... ale na pewno nie gumki... co prawda uczulenia nie mam, ale jakoś ani ja ani mąż nie przepadamy :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Emilia1991r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
pati1984
pewnie przez to, że wczoraj mówili w tv, że było zamieszanie z kibolami w W-wie i jakieś bójki...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
isa8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Emilia1991r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
sandroos
To cos zle doczytalam, bo myslalam, ze rezygnujecie z meczu Polski 🙂) na rzecz filmiku 🙂)
To z grupowego tez bym zrezygjnowala 🙂) hehe 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
buffy85
nie no, aż takimi ignorantami nie jesteśmy 😉
ale jest też pokaz w sob o 19 - hehe - ciekawe czy się w ogóle odbędzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
marylu345
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Emilia1991r
a mam ochote na frytki z piekarnika 🤪 w sam raz na dzisiejszy mecz o 18 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
pati1984
ciągle bym jadła owoce i jakieś ciacha
w związku z tym dziś na obiad naleśniki z serkiem waniliowym i truskawkami, 🙂
mąż będzie zachwycony bo z niego to dopiero słodka dziurka jest 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Emilia1991r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
isa8
idę się wykąpać może wtedy ten leń mi przejdzie i się troszkę ożywię, bo ta pogoda mnie dzisiaj dobija 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Emilia1991r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
karolka84
W carrefourze arbuzy bezpestkowe za 1.89 zł/kg 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Efek
Dajcie namiar na tą hurtownię w Komornikach proszę 🙂 też jeszcze nic nie mam - ani jednej sztuki. Ale 30 czerwca jest wesele w rodzinie M, więc pewnie coś nam pozwożą... A potem sami już coś pokupujemy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Emilia1991r
ja wlasnie sie zastanawiam jak tym razem z moim goleniem bedzie 😁
aa kerfura mam kawalek co mi sie nie widzi wcale a wcale 😁
wykonujecie te cwiczenia kegla?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach