Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Sandra ja dowiedywalam sie od kolezanek o zastrzykach wiec wszystkie braly przez rok a potem tabletki albo plastry...ja brałam keidys tabletki pół roku przed ciążą odstawiłam no i ciąża 🙂
Emi ja caly czas cwicze,zreszta przed ciążą też cwiczyłam 🙂
karolka daj namiary na tą hurtownie,bo pracowałam w Komornikach ale nie wiem gdzie ona jest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Efek napisał(a):
mówicie 9 kg na plusie... ja mam 12 🤪 serio...

Dajcie namiar na tą hurtownię w Komornikach proszę 🙂 też jeszcze nic nie mam - ani jednej sztuki. Ale 30 czerwca jest wesele w rodzinie M, więc pewnie coś nam pozwożą... A potem sami już coś pokupujemy.

Efek i Natalia tu macie ich stronke: http://maret.pl/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry... Jestem dziś jakaś nieżywa i obolała. Do tego na nic nie mam ochoty.... Pogoda mnie chyba dobija...
Tak piszecie o tej antykoncepcji.... a o krążkach dopochwowych nie słyszałyście? Wkłada się je na miesiąc czasu, potem wyjmuje na tydzień i wkłada się następnego. Podobno skuteczne....Ja zamierzam wypróbować po porodzie, bo o tabletkach nie będę pamiętała ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ależ mi Mała skacze po brzuchu... póki kopie nóżkami to jest ok, ale jak rączkami szturcha niżej to boli 😞 w ogóle przespałam się z synalkiem w południe i obudziłam się z takim bólem-kłuciem w spojeniu łonowym że nie mogłam wstać z łóżka... teraz już trochę popuściło ale..
Zaczynam 30 tydzień!!!! 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolka84 napisał(a):
Efek napisał(a):
mówicie 9 kg na plusie... ja mam 12 🤪 serio...

Dajcie namiar na tą hurtownię w Komornikach proszę 🙂 też jeszcze nic nie mam - ani jednej sztuki. Ale 30 czerwca jest wesele w rodzinie M, więc pewnie coś nam pozwożą... A potem sami już coś pokupujemy.

Efek i Natalia tu macie ich stronke: http://maret.pl/


dziękować 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolka84 napisał(a):
Kurde ale jestem glodna...czekam az mi sie ziemniaczki ugotuja, bo pulpeciki w sosie pomidorowym zrobilam juz szybciej 😁 nie wiem co ja mam z tymi pulpetami, moglabym je ciagle jesc 😁 😁 😁

Doti, no to teraz juz z górki 😁

sama robisz pulpeciki 😁?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karolka oby... jeszcze tylko 10 tygodni! 🤪 Jeeeeeeej kiedy to zleciało?????

Szukam właśnie jakiejś ładnej i pojemnej torby na akcesoria bo teraz przy dwójce Maluchów będę miała trochę rzeczy do pakowania przy każdym wyjściu z domu... Starszak będzie już po odpieluszkowaniu, więc mam nadzieję, że jemu pampersów już nie będzie trzeba, ale za to przynajmniej ubranko na zmianę. Ta mi się podoba,ale jakoś tak ciężko mi sobie wyobrazić czy będzie wystarczająco pakowna..
http://allegro.pl/babylux-super-torba-do-wozka-dzieciecego-przewijak-i2401300836.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karolka ale brzuszek duzy 🤪 🤪 no ja mam nadzieje ze jeszcze jakies 10 tygodniu posiedze w domu 🙂 i mała już bedzie z Nami 🙂 ale mam humor dobry jupi 🙂 🙂 🙂 🙂 powiem Wam o tym jutro by nie zapeszyć 🙂 tez musze zrobic pulpety bo mam kilo mielonego w zamrazalce 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
doti bedziesz pierwsza 😁 a pozniej to juz roznie 😁 bo i natalia i ja i pestka z tego co widzialam 😁
jeszcze troszke i zaczna sie kurczaczki wykluwac i bedziemy wrzucaly zamiast bebzolkow nasze potworki male 😁 krotko mowiac ja sie nie moge doczekac 😁 i w koncu doprowadze sie do stanu z przed ciazy 😁 tego tez sie ne moge doczekac 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emilia1991r napisał(a):
karolka84 napisał(a):
Kurde ale jestem glodna...czekam az mi sie ziemniaczki ugotuja, bo pulpeciki w sosie pomidorowym zrobilam juz szybciej 😁 nie wiem co ja mam z tymi pulpetami, moglabym je ciagle jesc 😁 😁 😁

Doti, no to teraz juz z górki 😁

sama robisz pulpeciki 😁?

sama, sama, pychota 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
natalia23ona napisał(a):
a dzisiaj juz prawie polowa czerwca 🙂 🙂 🙂 jak bedziemy karmic to szybko,bo wiele rzeczy teraz co jemy nie bedziemy mogly jeść

z jednej strony dobrze, ze niektorych rzeczy nie bedziemy mogly jesc, z drugiej juz sobie wyobrazam na jakim wkurwieniu bede lazic z tego powodu 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
skosztowalabym takiego domowego pulpecika 😁
karolka nie strasz dobrze 😁 ja mam zamiar zmiescic sie w spodnie sprzed ciazy rozmiaru 36 😁 i tak samo chcialabym wazyc 55 kg max 😁 sadze ze przy porodzie duzo odejdzie bo czytalam bo ne wime czy to widzialyscie
3,5 kg – masa samego płodu,
0,7 kg – przybliżona waga łożyska,
1,0 kg – tyle ważą wody płodowe, otaczające płód w worku owodniowym,
1,0 kg – pod koniec ciąży powiększona macica osiąga właśnie taką masę,
3,7 kg – to waga krwi oraz innych płynów ustrojowych, których objętość zwiększa się podczas ciąży, aby umożliwić matce utrzymanie ciąży,
3,5 kg – tylko o tyle powinna się zwiększyć ilość tłuszczu w organizmie kobiety, aby mogła zapewnić jak najlepsze warunki swojemu dziecku, można powiedzieć, że to właśnie o te 3,5 kg można przytyć w ciąży.
razem wychodzi niecale 13 kg wiec ja mysle ze te kg na dzien dobry powinny spasc 😁
doti ladna torba mi sie podoba 14 i 20 musze pokazac ja M 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolka84 napisał(a):
Nata moj M jak wczoraj sie przyjrzał dokladnie mojemu brzuchowi, to stwierdzil, ze chyba zaraz eksploduję 😁 😁 😁


hehe mój mowi ze codziennie mam coraz wiekszy.. 🙂 no ja sama tez zauwazam...chociaz porownywalam z kumpla dzisiaj na badaniach jest w tym samym tygodniu co ja to ma wiekszy i Ty tez chyba 🙂 moj stanął w miejscu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doti, gratuluję 30 tygodnia 🙂
Ja już nie mogę się doczekać kiedy młody będzie z nami, szczerze mówiąc już mi się dłuży chodzenie z brzuszkiem, ale pewnie jak urodzę to będzie mi go brakować :P
Ja jeszcze planów na obiadek nie mam, bo do 17 siedzę w pracy, a zanim wrócę to jeszcze trochę czasu...
Dzisiaj dużo pisałyście o antykoncepcji, ja już wcześniej o tym myślałam, bo przez najbliższych kilka lat nie chcemy mieć kolejnego malucha. Ja się chyba zdecyduję na spiralę, bo tabletki odpadają- mam problemy z hormonami i nie chcę się faszerować.
Orientuje się któraś z was, jaki jest koszt spirali ?
Pozdrawiam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...