Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
nie mam pojecia ile taka spirala kosztuje...
Wspolczuje Ci, ze w pracy do 17tej siedzisz, jak sobie przypomne, ze ja tez tak siedzialam jeszcze niedawno to az mi sie niedobrze robi... najlepsze jest to, ze u mnie w pracy mysla, ze ja od poniedzialku wracam, a ja jutro ide do lekarza i od razu przedłużę sobie l4 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Madziu spirala to droga impreza. Te lepsze razem z założeniem to koszty chyba 800zł.....

Jeszcze taki zestaw toreb znalazłam: http://allegro.pl/zestaw-toreb-mloda-mama-gratis-wypelnienie-253-i2385358945.html wzornictwo co prawda typowo dziecięce, ale przynajmniej pojemność spora 😁 Chyba jednak zostanę przy pierwszym typie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No ja tez nie wyobrazam sobie tego karmic i tylko jesc pyry ze śmietana 😁 ale co tam dla malenstwa mozna sie poświecic 🙂 co do wagi to ogolnie jak wczoraj z Bartkiem liczyliśmy mam dopiero 5kg przez całą ciąże 🙂 wiec wyliczylismy że tak te 11-12kg będę miała do końca 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie ma co przesadzac, tylko obserwowac co maluchowi szkodzi i odstawic. Metoda prob i bledow, ja nie zamierzam sie mega ograniczac... bo wiem jak bylo z Nadia moglam jesc gotowane a i tak miala kolki.. jak sie nazarlam bigosu nic jej nie bylo 🙂)

Natalia, jak tam uwazasz, to Twoja decyzja. Pisalam prace mgrka na temat antykoncepcji, i robilam ja na o wiele wiekszej grupie niz kilka kolezanek, bo bylo tam ponad 200 osob i po prostu zasugerowalam,zeby sobie dokladnie sprawdzic co i jak. Szczegolnie jesli planuje sie dalsze potomstwo. Duzo pacjentek mialo problem z powrotem cyklu i nawet bylproblem z przywroceniem ich lekami, duzo tez np. podczas stosowania mialo objawy niepozadane w postaci krawienia np. 30-40 dni.. srednia przyjemnosc ;/
Ale decyzja kazdego indywidualna.
Dla mnie najwiekszy minus, ze jak sie nie toleruje to juz nic nie zrobisz,bo hormony podane i sru i efekt sie utrzymuje.
Spirala jak nie sluzy to zawsze mozna wyjac 😉)
Ja bede myslec pozniej... 🙂)

A co do tycia, to najwiecej sie tyje znaczy najbardziej intensywnie wlasnie w drugim trymestrze.. jesli chodzi o nas same. Pozniej rosnie maluszek 🙂 wiec przyrost wagi nie powinien byc az taki tragiczny, ja nie mam karty ciazy z poprzedniej ciazy.. i za cholere nie jestem w stanie okreslic ile tylam na sam koniec.. ale na pewno bez szalu 🙂
Niby pol kg na tydzien, ale jak dla mnie to dosc sporo.. bo mi by wychodzilo az 6-7 kg 🙂) Pozyjemy zobaczymy 🙂)

Kurde jutro mam te wizyte i chyba rzeczywiscie od rana zaniose mocz do badania, bo teraz nie mialam zadnych objawow zapalenia, a wyszlo i w moczu.. a teraz mimo, ze biore Furagin juz 5 dni...zaczelo mi cosik doskwierac.. a dobrze by bylo miec swieze wyniki na wizyte 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ożyłam... ta kąpiel dobrze zrobiła i dla mnie i dla małego, przestał mnie kopać i mogę sie skoncentrować na nauce 😉
wyleżałam się w wannie chyba z godzinę... no i jeszcze daje rade bez lusterka jechać maszynką 😁 więc nie jest jeszcze tak źle... troszkę się namęczyłam ale dałam radę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emilia1991r napisał(a):
Sandra znginelybysmy bez Ciebie 😁
ja stawiam na plastry 🙂 chce miec gormadke dzieciaczkow 😁 3 co najmniej jak bedzie mnie stac 😁
to ja lece na pulpeciki 😁 zaraz bede 😁

Emi to widzę, że mamy podobne plany :P Ktoś musi dbać o przyrost naturalny hahahaha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doti napisał(a):
Emilia1991r napisał(a):
Sandra znginelybysmy bez Ciebie 😁
ja stawiam na plastry 🙂 chce miec gormadke dzieciaczkow 😁 3 co najmniej jak bedzie mnie stac 😁
to ja lece na pulpeciki 😁 zaraz bede 😁

Emi to widzę, że mamy podobne plany :P Ktoś musi dbać o przyrost naturalny hahahaha

hehe laski to Wam kibicuje 🙂 moze dołącze jak wygram w totka 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...