Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
karolka84 napisał(a):
heheh no niekoniecznie, ale nie lubie sama zasypiac wiedzac, ze on siedzi za sciana 😜

Po 9 latach znajomości dziwne by bylo jakbysmy sie ciagle za raczki trzymali 😁 😁


no mi tez trudno zasypiac bez Bartka 🙂 to Wy juz nie chodzicie za rączkę??:P my jeszcze tak 😁 😁 jeszcze !!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
natalia23ona napisał(a):
karolka84 napisał(a):
heheh no niekoniecznie, ale nie lubie sama zasypiac wiedzac, ze on siedzi za sciana 😜

Po 9 latach znajomości dziwne by bylo jakbysmy sie ciagle za raczki trzymali 😁 😁


no mi tez trudno zasypiac bez Bartka 🙂 to Wy juz nie chodzicie za rączkę??:P my jeszcze tak 😁 😁 jeszcze !!!!

chocdzimy za reke, ale w domu sie nie trzymamy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
natalia23ona napisał(a):
Doti napisał(a):
Dobrej nocki Sandra :*

Natalko właśnie tak dziwnie nisko ją czuję, wcześniej kopała wszędzie: pod żebrami, po żołądku, po pępku... a teraz tylko tak całkiem nisko.... i ciągle po pęcherzu 🥴


może to jest spowodowane tymi bólami Twoimi?


Prędzej bym myślała że to bóle są spowodowane częściowo tym, że ona tak nisko i uciska na szyjkę...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doti napisał(a):
natalia23ona napisał(a):
Doti napisał(a):
Dobrej nocki Sandra :*

Natalko właśnie tak dziwnie nisko ją czuję, wcześniej kopała wszędzie: pod żebrami, po żołądku, po pępku... a teraz tylko tak całkiem nisko.... i ciągle po pęcherzu 🥴


może to jest spowodowane tymi bólami Twoimi?


Prędzej bym myślała że to bóle są spowodowane częściowo tym, że ona tak nisko i uciska na szyjkę...


własnie...oj biedulko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolka84 napisał(a):
natalia23ona napisał(a):
karolka84 napisał(a):
heheh no niekoniecznie, ale nie lubie sama zasypiac wiedzac, ze on siedzi za sciana 😜

Po 9 latach znajomości dziwne by bylo jakbysmy sie ciagle za raczki trzymali 😁 😁


no mi tez trudno zasypiac bez Bartka 🙂 to Wy juz nie chodzicie za rączkę??:P my jeszcze tak 😁 😁 jeszcze !!!!

chocdzimy za reke, ale w domu sie nie trzymamy 😁


my jak lezymy to sie trzymamy 🙂 🙂 a jak zasypiamy to mnie Bartek trzymie za noge bym mu nie zwiala,bo za brzuszek juz nie chce bo dusi Maje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wy chodzicie za rączkę ze swoimi mężczyznami a my trzymamy za rączki synalka 🙂 pewnie że nie zawsze i nie wszędzie da się iść za rękę, zwłaszcza z dzieckiem u boku... ale jak gdzieś spacerujemy i jest taka możliwość to tulę się do mojego 🙂
To samo z zasypianiem. Czasem jest tak, że zasypiamy d... do siebie a czasem wtulamy się jak tylko się da. Ja najczęściej uciekam na koniec łóżka, bo mój M to taki grzejnik że mi jest za gorąco 🙂 🙂 🙂
Dobrej nocki 🙂

Gaszę światło!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no i wygrał ten na którego od samego początku obstawiałam!! 😎
i też uciekam spać bo jutro dalej uczelnia i przedostatni egzamin 🤨 i myślę raniutko wstać i jeszcze troszkę sobie poczytać... żeby cokolwiek napisać 😁
dobranoc ;*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej jakoś udało mi się nadrobić to Wasze pisanie.
U nas problem z dostaniem się do kompa ja rano zawsze godzinkę , potem córka i na końcu mąż , a jak mi się jeszcze uda wskoczyć to właśnie tak pozno. 🙂
Ja swoją małą czuję jak mnie smyra rękoma pod pępkiem bardzo nisko , no i potrafi wciskać mi nóżki pod żebra .
U mnie brzuch lata na wszystkie strony jak mała nie śpi widać prawie każdy jej ruch , strasznie mnie wypycha 🙂 ale poki co nie boli to niech sobie skacze.
Uciekam spać pa pa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja czekam za pizza 🤪 mnie malutka tez zazwyczaj kopie tak jak Ciebie doti chociaz zdaza sie jej po bokach a teraz czytalam i nadrabialam to co naskrobalyscie i trzymam reke troszke wyzej pepka i tak mi przywalila na tej wysokosci ze nie dosc ze mnie zza bolalo to jeszcze lokiec mi podskoczyl az jeklam a M zadowolony sie smieje kopla Cie 😁 czyzby nabierala juz tyle sily 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...