Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ja tez bym z checia poszla 🙂) ale siedze z podopiecznym 🙂 ale tak okolo 23 maja go zgarnac 🙂
Maz do pracy na Lednice jutro jedzie.. wiec padl spac,bo 20h roboty go czeka..;//

Dzis byl pierwszy dzionek w nowej pracy i jesli warunki beda takie jak mowil jego poprzednil, to mam nadzieje, ze bedzie bardzo zadowolony 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam się pogodnym rankiem...

ja lubię i spaghetti i rzodkiewy, ale ani po jednym ani po drugim nie dałabym rady zasnąć 🙂 postanowiłam, że przenoszę się ze spaniem do salonu... kompletnie się z M nie wysypiam ostatnio 😞 😞 się wierci, kręci, chrapie, sapie... a mi to wszystko zaczęło przeszkadzać 😜 i dosyc mam spania na jednym czy drugim boku!! 🤢 na brzuchu się nie da, bo cyce bolą i malucha gniotę, na plecach tez nie wyrabiam, bo też bolą 🤢 do dupy z takim spaniem!!

ale się dzień zapowiada... z samego rana w nastroju na narzekanie... eh...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
i ja sie witam z samego rana 🙂
inirtam udanej zabawy na weselichu i uważaj tam na dzidzie 😉

ja dzisiaj mam zjazd na uczelni... calutki dzień poza domem... eh, już mi się nie chce, ale koleżanki już mi zapowiedziały, że zabierają mnie w przerwie na mega deser 🤪

zawijam dupę i trzeba się powoli ogarniać 😉
miłego dnia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam się i ja . U mnie straszne wiatrzysko za oknem , aż wyje i oczywiście musiało mnie obudzić 😠
Jestem nie wyspana i przez to zła , idę zrobić sobie kawkę na poprawe humoru. 🙂
Właśnie zobaczyłam ,że w lidlu od 4.06 mają być stroje kąpielowe i parea więc muszę się wybrać ,a nuż coś mi wpadnie w oko 😜


http://www.lidl.pl/cps/rde/xchg/lidl_pl/hs.xsl/offerdate.htm?offerdate=27292
Macie linka do lidla 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien Dobry Brzuchatki 🙂 wieje strasznie 😮 popijam kakao, bo kawy nie moge 🤨 i zaraz bedziemy sie szykowac do mojej siostry pod Poznan 🙂 pewnie wrocimy zmaltretowani przez dzieciaki, jak to zawsze bywa 😁 a jutro jade do rodzicow na caly tydzien ( o lie wytrzymamy tydzien w swoim towarzystwie 😁 ) 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...