Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Tussiiaa napisał(a):
karolka84 napisał(a):
Tussiiaa napisał(a):
Karolajna Ty chciałabyś chodzić do szkoły rodzenia ? Bo może będę mieć dla Ciebie dobrą wiadomość 😜

a i owszem, chcialam 🙂

Bo mój teraz do mnie dzwonił, że we wtorek idę już do szkoły rodzenia. Zapomniał oczywiście się pytać w jakim to szpitalu jest ale w poniedziałek będzie jeszcze dzwonić i pytać o szczegóły. Powiedział, że to jest darmowe bo na NFZ... Więc jak coś to dam Ci namiary tam i byś się umówiła i popytała o wszystko 🙂

łeee no to fajnie 😁 jak bedziesz znala szczegoly to daj znac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
karolka84 napisał(a):
Tussiiaa napisał(a):
karolka84 napisał(a):
Tussiiaa napisał(a):
Karolajna Ty chciałabyś chodzić do szkoły rodzenia ? Bo może będę mieć dla Ciebie dobrą wiadomość 😜

a i owszem, chcialam 🙂

Bo mój teraz do mnie dzwonił, że we wtorek idę już do szkoły rodzenia. Zapomniał oczywiście się pytać w jakim to szpitalu jest ale w poniedziałek będzie jeszcze dzwonić i pytać o szczegóły. Powiedział, że to jest darmowe bo na NFZ... Więc jak coś to dam Ci namiary tam i byś się umówiła i popytała o wszystko 🙂

łeee no to fajnie 😁 jak bedziesz znala szczegoly to daj znac 🙂

Widzisz jak ja o Tobie pamiętam 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tussiiaa napisał(a):
karolka84 napisał(a):
Tussiiaa napisał(a):
karolka84 napisał(a):
Tussiiaa napisał(a):
Karolajna Ty chciałabyś chodzić do szkoły rodzenia ? Bo może będę mieć dla Ciebie dobrą wiadomość 😜

a i owszem, chcialam 🙂

Bo mój teraz do mnie dzwonił, że we wtorek idę już do szkoły rodzenia. Zapomniał oczywiście się pytać w jakim to szpitalu jest ale w poniedziałek będzie jeszcze dzwonić i pytać o szczegóły. Powiedział, że to jest darmowe bo na NFZ... Więc jak coś to dam Ci namiary tam i byś się umówiła i popytała o wszystko 🙂

łeee no to fajnie 😁 jak bedziesz znala szczegoly to daj znac 🙂

Widzisz jak ja o Tobie pamiętam 😁 😁 😁 😁

kochana jestes 😘 😘 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolka84 napisał(a):
Tussiiaa napisał(a):
Ojjjj ☺️ wieeem 🤪 haha
Idę coś jeszcze wyszperać w szafie, bo zaraz M będzie a ja nie wiem nadal co mam ubrać 🤔
Do usłyszenia wieczorem 😘

baj baj 🙂 udanych zakupow 🙂

Ja nie jadę na zakupy 😁 M był sam bo mi się nie chciało ruszać dupska haha 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Grrr a ją wróciłam wlasnie z nowego mieszkania, cały czas sprzatalam i teraz czuję ze brzuch mi sie nadwyrezyl 😞 nie wiem czy od podnoszenia rąk czy kucania 😞
Na dodatek jak wracalam jakiś taximan mnie ztrabil i jestem zła!!!

Co do ciuszkow to ją mam jedne jeansy i jedne shorty ciazowe i bez nich sie nie ruszam 🙂 w stare spodnie nawet sie zapne, ale jakoś tak mi smutno dzidziulka sciskac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Heja.Bylismy chwile z M i synkiem na dniu dziecka - bylo szalenstwo w małpim gaju, zapiekanka i oglądanie wozu strażackiego... niby tylko godzinka siedzenia a ja jestem wymęczona i obolała.... ale warto było dla uśmiechu synka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a my właśnie wróciliśmy z zakupów... i zaraz chyba umrę z bólu 😞 tak mnie rwie w brzuchu i czuje straszny ucisk... brzuch jak skała 😮 wzięłam nospe i idę trochę poleżeć... to chyba przez to chodzenie, ale dopiero jak sobie usiadłam złapały mnie te boleści...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to super Doti, ze sie wybraliscie.. i szczesliwi wrociliscie 🙂)

Ja do ikei pojechalam babci po kartony, bo za cholere nie mogla sie ogarnac, no ale dala sie namowic i troche rzeczy w nie popakowala 🙂)

Ja zmeczona jakas chodze od kilku dni ;/ Ciagle bym jadla..
A co do ciuchow to wchodze we wszystko praktyczne sprzed ciazy,wlacznie z jeansami...no chyba, ze staniki 🙂) hehhe to juz niestety nie 🙂
Dzisiaj z okazji Dnia dziecka pizza na kolacje 😉)

Do 23 mam wizyte Jaska w domku 🙂 a jego rodzice zrobili Nadii prezent, bo przywiezli jej rower 🙂 i do tego dwie siatki ciuchow, to sie moj chrzesniak ucieszy 😉)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
isa8 napisał(a):
a my właśnie wróciliśmy z zakupów... i zaraz chyba umrę z bólu 😞 tak mnie rwie w brzuchu i czuje straszny ucisk... brzuch jak skała 😮 wzięłam nospe i idę trochę poleżeć... to chyba przez to chodzenie, ale dopiero jak sobie usiadłam złapały mnie te boleści...


ja mam brzuch jak skale w nocy, taki napiety i ruszyc sie nie moge, wtedy biegne siusiu i wszystko jest okej.. bidna, polez :* jak tam zakupyy?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzonatalie zakupy jak zakupy... trochę do lodówki trochę do łazienki... bo wszystko się pokończyło... i spożywka i chemia.
a i przy okazji balerinki sobie sprawiłam, a mąż bluzeczkę.... tak troszkę z okazji dnia dziecka 😁
tylko że wszystko byłoby ok gdyby nie ten obolały brzuch 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
isa8 napisał(a):
dzonatalie zakupy jak zakupy... trochę do lodówki trochę do łazienki... bo wszystko się pokończyło... i spożywka i chemia.
a i przy okazji balerinki sobie sprawiłam, a mąż bluzeczkę.... tak troszkę z okazji dnia dziecka 😁
tylko że wszystko byłoby ok gdyby nie ten obolały brzuch 🤨



myslalam ze bylas na zakupach dla malucha 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sandroos napisał(a):
Jejusiu 🙂) Jak mi sie nic nie chce 🙂) Idzta w cholere ;// Dobrze, ze Jasiu tak malo wymagajacy 🙂

Zaraz ide Nadusie wykapac 🙂)

A na razie trudno jej idzie z pedalami, bo sily nie ma 🙂 ale mam nadzieje, ze kwestia wprawy i da rade juz w wakacje 😁



szykuj sie na bieganine w wakacje 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...