Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
sandroos napisał(a):
Nadie rodzilam 2.09. i wychodzila w dresie z miki.. pod spod miala body z krotkim, czapeczke, buciki , skarpetki 🙂)
Zalezy od pogody 🙂

to ja tez mam wlasnie taki ala dresik 😁 wiec dobrze i kupilam rajstopki 56 r biale 😁 do szpitala w razie W bo skarpetek to moje dziecko ma od cholery 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny 🙂
Ja dzisiaj byłam na glukozie, nawet gładko poszło, a synuś jak się ruszał, zasmakowało mu słodkie jedzonko 🙂
Apropos ubranek, to ja mam 7 sztuk body 50/56, 7 sztuk 56/62, 3 bluzeczki na długi rękaw 56, 2 sweterki 62, 1 jeansy 56, 2 sztuki jeansów 62, kombinezonik z kapturkiem z materiału jak dresik. Więc troszkę już uzbierałam, zawsze jak idziemy na zakupy to młodemu coś kupię, jak mi wpadnie w oko.
Jeszcze brakuje pajacyków i jakiejś ładnej bluzy, ale jeszcze jest troszkę czasu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a w ogóle to zaczynają mnie przerażać zakupy dla malucha... o ile kupowanie ciuszków to sama przyjemność, o tyle całą resztę jakoś odwlekam... materac do łózeczka, pościel, jakieś ręczniczki, te wszystkie kosmetyki, butelki, laktatory, przescieradła, ile tego wszystkiego i co jest niezbędna, a co można sobie darować... miałam listę sobie zrobić, ale nawet za to zabrać się nie mogę 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
inirtam napisał(a):
karola, a chciałoby Ci się wrzucić tu swoją listę? ☺️


http://mojniemowlak.pl/wyprawka-dla-noworodka/
wszystko wzielam z tej stronki: wyprawke do szpitala i wyprawke dla noworodka 🙂 oczywiscie trzeba ja troche po swojemu zmodyfikowac, ale najwazniejsze rzeczy mysle, ze są zawarte 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...