Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Oj chyba nie za każdą :P w niektórych szpitalach w Krakowie są za darmo... a przynajmniej były jak byłam w poprzedniej ciąży. teraz to nie wiem bo nawet się nie interesowałam. zawsze można skorzystać z porad położnej środowiskowej zamiast szkoły rodzenia... ja zamierzam w najbliższym czasie podejść do położnej w okolicy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Przy szpitalu, do ktorego wybieram sie rodzic tez jest szkola rodzenia, ale za sianko 🤨 no wiec niebardzo mi sie to usmiecha...ja zawsze pytania zadaje wlasnie poloznej, do kotrej chodze przed wizyta u ginki, bo ona wlasnie z tego "mojego" szpitala jest i w szkole rodzenia prowadzila nawet zajecia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no to jest prywatna szkoła rodzenia, ta położna już jakieś parę lat temu otwarła sobie taki biznes, płaci się 40 zł za spotkanie 3 h, ale fajnie było bardzo, faceci ćwiczyli razem z nami...ale stękali jak dziadki, grupy sa małe 2-3 pary, wszyscy mówią sobie na "ty", więc atmosfera swobodna, nie jak na jakiś wykładach, poza teorią będziemy sie też uczyli praktyki np. kąpieli maluszka, masaży dziecka, no i panowie będą tez sie uczyć różnych masaży, aby pomóc nam w ciąży no i przy porodzie ulżyć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Mamuśki.
Nie miałam wczoraj neta i dziś tyle nadrabiania było 😉
widzę, że temat szkoły rodzenia... ja się właśnie rozglądam za jakąś - szukałam darmowej w szczecinie, ale nic nie udało mi się znaleźć... mam namiary na jedną fajną babkę, tylko muszę zadzwonić ile to będzie kosztowało, bo koleżanka w zeszłym roku płaciła 440zł za 10 spotkań... szczerze mówiąć trochę drogo 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia

Witam dziewczyny.
Buffy mi coś się o uszy obiło ,że jest w Szczecinie za darmo , musiałabym poszperać w necie . Ja chciałabym do przyszpitalnej w Zdrojach ,ale za zajecia 40 zł jest ich chyba z 10 .
Co prawda tematy poszczególnych są udostępnione w necie to można sobie wybrać i chodzić na które się chce .
Cały czas się zastanawiam nad tym chodzeniem 🙂
Chciałabym na temat trafić o szpitalu gdy można obejrzeć porodówkę i tą wannę 🙂 do porodu w wodzie bo to mnie najbardziej interesuje 😜
Muszę jeszcze poczekać na wizytę u mojej Gin bo teraz ma sprawdzić czy nadal łożyska jest blisko ujścia bo jak tak to CC się kłania 😞
Może to i lepiej bo termin wyznaczą i spokojnie sobie będę czekała . 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry dla Was 🙂 Dla mnie trochę gorszy od samego rana.... M mnie wkur....., pogoda do bani bo leje, kręgosłup i biodra bolą od leżenia, rzygać się chce po każdym jedzeniu.... która mnie przygarnie na kilka dni?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zapraszamy choc do nas troche daleko ;//
Ale pada dzisiaj wiec sie nigdzie nei ruszam....

Ehhh zaczyna sie... otwieram oczy,a tu Halina w drzwiach od sypialni '// Zero taktu ;// a skad ona wie, ze z dupa gola na wierzchu nie spie ;//
Ehhhhh,,,, i sie poirytowala, ze prezenty dopiero dla dziecka po sniadaniu i po tym jak sie ubierze 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień dobry 🙂
przyjechał do mnie wreszcie ten facet montować roletę - dzięki Ci Panie!
więc na razie jestem uziemiona w domu, chociaż za oknem tak teraz leje, że i tak bym się nie ruszyła nawet do sklepu 😜

dziś mam wizytę u gin na 17, już nie mogę się doczekać aż zobaczę mojego małego szkraba i chyba będę kazała mu dziś znowu upewnić się czy na pewno jest dziewczyna po tych akcjach ostatnich
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cholera jasna!! jutro wesele, a ja w czarnej dupie z butami 😞 😞 😞 kiecke mam od siostry, ma taką, co ładnie brzuszek się w niej chowa, a przy okazji nie wygląda się jak w namiocie, co prawda czarna, ale nie muszę kupować... myslałam, że reszta to kwestia wyciągnięcia z szafy i włożenia na siebie... coś mnie tknęło, żeby buty sprawdzić 🥴 za małe!! 😲 😲 kur... wszystkie buty na obcasie, jakie mam są za małe, nie za szczupłe tylko za małe!! 😞 😞 😞 😞 😞 porażka!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Dziewczyny!!!!A my dalej w piżamach tyle że już po śniadanku 🙂Mała całe plecy wysypane muszę znowu dzwonić do lekarza 🤨Doti zapraszam do mnie,zabierz synka to się pobawi z moją małą,możesz zostać jak długo chcesz 😁
Sandra budzik pierwsza klasa,dobrze że z mężem nie baraszkowałaś 😉współczuję ja bym zwariowała 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc kochane 🙂 Wszystkiego Najlepszego i Najslodszego dla Waszych maluchów w brzuszkach z Okazji dnia Dziecka 😁
Ja wlasnie farbowalam wlosy i tak mi zaczely wychodzic, ze az sie wystraszylam, ale sprawdzalam - na szczescie łysych plackow na glowie nie mam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...