Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
A ja rosolek... 🙂)
chcialam drozdzowke, ale sie opanowalam i nie kupilam...Nastepne jedzenie to kolacja o 18.. 🙂)

Darek pojechal zdac auto, jutro jedzie do nowej firmy, po nowe 🙂 miejmy nadzieje, ze bedzie mu tu sie dobrze pracowalo.. 🙂))
Babcia dzisiaj wraca, wiec sie smieje, ze bedziemy mieli rodzinny weczor,..

a w biedrobie ani rabarbaru ani truskawek ;//
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
karolka84 napisał(a):
inirtam napisał(a):
no niby nic między nogami nie ma, ale może się schowało co nieco 😜

nawet nie strasz 😁 dwoch lekarzy potwierdzilo dziewczynke 🙂


nie straszę 😉... u mojej kuzynki 5 dni przed porodem okazało się, że chłopak... a cały czas mówili, że na 100% dziewczynka, więc wszystko możliwe 😜 ale trzymam kciuki, żeby Ula była Ulą 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tussiiaa napisał(a):
karolka84 napisał(a):
ide cos wszamac, bo glodna sie zrobilam 😁

ja właśnie wszamałam 1,5 miski spaghetti 😁


też bym coś wszamała, ale sama nie wiem, na co mam chęć... czekam na to ciacho 😁 już wyłączone 🤪 ale stygnie....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Juz skonczcie gadac o tym zarciu 🙂)

Z babcia, uwierz jest 🙂) Nie znasz Hainy 🙂)

Ale sie pochmurnie zrobilo, chyba zaraz zacznie padac... a ja nie mam koncepcji, jak poukladac szafach nowych i jak miejsca porodzielac 🙂 Zero koncepji mam jakiejkolwiek.. przejrze sobie chyba najpierw gacie i skarpety 🙂) no i staniki, bo pewnie w niewiele sie mieszcze ;//

A co do cc. No napewno jest takie uczucie ciagniecia, rozpychania, bo to sie czuje ze "cos" tam robia.. ale Wiolka z ego co pisze ewidentnie odplynela ;//
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć kobietki!
Tak narobiłyście mi smaka z tym ciastem, że upiekłam sobie z rabarbarem i wyszło bardzo dobre i do tego bardzo szybko się je robi 😁 http://www.wielkiezarcie.com/recipe762.html
Następnym razem skuszę się na biszkopt z truskawkami, który podałyście 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ją całe miasto za botwinka przeszłam i nie ma 😞 a chciałam chłodnik wreszcie zrobić. Za to mam zapas kefiru. Arbuza niezbyt smacznego kupiłam także dziś nieudane zakupy!!!
Karolka na fotce hamburgerek więc dziewczynka jak sie patrzy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sandroos napisał(a):
Ja nie mam ani miksera, ani truskawek, ani margaryny 🙂) ale moze cos sie da zrobic 😉)

Sie smieje, zeby babcia sobie nie pomyslalam, ze feta z okazji jej powrotu do domu 🙂)

Uważaj bo jeszcze pomyśli że się stęskniłaś i chcesz żeby została 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wyszłam z domu i momentalnie się pochmurno zrobiło i zimno 😠 mam nadzieję że to przejdzie bo wieczorem mamy w planach spacerek...
pochłonęłam pół arbuza i chyba zabiorę się wkońcu za te projekty...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja wszamałam moją pyszną kaczkę i zrobiłam deserek truskawki z bitą śmietaną , ale zaszalałam i pewnie już kilogram do przodu 😮
Kolacja za to będzie skromna płatki z mlekiem i nic więcej 🙂
Ja tak żadko jem słotkości , że po tym deserku to mała skacze jak szalona 😁
Mój mąż dostał właśnie sms-a od naszych znajomych czy nie chcemy ciuszków dla małej 🙂 ale się cieszę ,może obejdzie się bez wydawania dużej kasy na ciuszki .Wolałabym zainwestować w dobry wózek 🙂
A ja co do płci jeszcze nie jestem do końca przekonana .
Moja gin ma jakieś kiepskie usg i jeszcze powiedziała ,że mała jest główką w dół i siusiak mógł gdzieś opaść w dół i się schować bo przecież nóżki musialy być złączone na złość mamusi 😜
Więc do końca to ja nie wiem co tam siedzi .
Ale mam 20 wizytę usg już mi zapowiedziała,że zrobi więc może się rozkraczy 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja tak zawsze Darka wyzywam, bo jak sa rogatki to sie gamon nie zatrzymuje iprzejezdza ;//
A ostatnio na zlosc mi zatrzymal sie przed, wysiadl, podszedl do torow spojrzal w prawo i lewo..;// zlosliwiec.. ale wole tak, niz jak przejezdza,bo jak widac nigdy nie wiadomo ;//
Przykre...;//
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tussiiaa napisał(a):
Wiadomości : 26letni mężczyzna wjechał pod pociąg, Jego żona 24latka zginęła na miejscu. Ale najgorsze... Była w 9 miesiącu ciąży i za 2 tygodnie miała termin a dzisiaj jechali na wizytę 😲 😮


😞 masakra!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...