Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ale naskrobalyscie znowu stron do czytania 😁 ale niestety nie mam mocy ich nadrabiac pobiegalam troche po miescie kupilam sobie cos luznego i dla malutkiej becik body spodenki i 2 pary rajstopek 😁 a teraz padam na twarz nawet brzuch mnie nie bolal od tego chodzenia 😁 ale zakupy udane 😁
na 4d musze czekac bo lekarz nie ma wolnych miejsc ze tak powiem i maja mi dzwonic jak by jakas pacjentka sie rozmyslila 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doti bidulko współczuję .
Mój mąż ma za to całkowicie na odwrót , nic mi nie wolno nawet śmieci wynieść z domu , nieść siatki z zakupami choć lekka ,za dużo chodzić też nie za bardzo a i jeszcze zastanawia się czy na wakacje na tydzień powinniśmy jechać jak będę w tak zaawansowanej ciąży 😠
Jednym słowem katastrofa 🤢
Więc każdy facet inaczej to przeżywa .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja dziś tak się obżarłam obiadem,miałam filety z kurczaka,ziemniaczki i kapustkę modrą....potem wzięło mnie na czereśnie to poszłam do ogrodu i tak się nawpierdalałam,że nie mogłam do miski narwać bo co urwałam to chaps do buzi i z pustą miseczką wróciłam ale za to bebzol wyskoczył mi jak nie wiem co i teraz ledwo siedze bo przeszkadza...Matko,nie dobrze się tak najeść,ale kto o tym myśli przed 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dokładnie,mam cos przeczucie że moja dzidzia będzie wybredna i będę mogła jeść tyle co nic.Hehe moja siora była tak zmęczona karmieniem,mała wciąż płakała miała kolki i chyba jakas wysypke i lekarz powypisywal jej czego siora nie moze jesc...okazalo sie ze prawie nic...była zmęczona,wychudła, sił brak i była zmuszona przejść na butelkę bo nie dawała rady.jadła to co było niby bezpieczne a mała i tak cierpiała 😞...Ale nie każdy tak ma,pocieszmy się że nasze kruszynki nie będą tak wybrzydzac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiecie co, chyba mi troche stopy się rozszerzyły,hehe głupio to brzmi ale to nie spuchnięcie.Widze ze troszke palce mam grubsze i jak przymierzylam moje buty na obcasie to poczulam roznice,kiedys byly mi luzne a teraz ciasnawe.niby gołym okiem tego nie widac 🙂 cholera nawet płaskie sandały przez to mnie obcierają bo stopa nie ma luzu i paski cisną 😞 Też to przechodzicie? A co będzie dalej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pestko kolki u dziecka nie do końca są uzależnione od diety mamy. Mój kolek praktycznie nie miał, a nawet jeśli się zdarzały to sporadycznie i zwykle wystarczała chwila masażu.
Tak w ogóle to skąd Wy macie czereśnie o tej porze roku? u moich rodziców są jeszcze zieloniutkie a najlepsze będą w połowie lipca..

Ja przywitałam się dziś z mdłościami i mało brakowało do przytulanek z kibelkiem 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pestka24 napisał(a):
Wiecie co, chyba mi troche stopy się rozszerzyły,hehe głupio to brzmi ale to nie spuchnięcie.Widze ze troszke palce mam grubsze i jak przymierzylam moje buty na obcasie to poczulam roznice,kiedys byly mi luzne a teraz ciasnawe.niby gołym okiem tego nie widac 🙂 cholera nawet płaskie sandały przez to mnie obcierają bo stopa nie ma luzu i paski cisną 😞 Też to przechodzicie? A co będzie dalej 🙂


To może być przez zatrzymanie wody w organizmie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja mam wrazenie, ze moje sie wydłużyły 😁

i kumpela do mnie dziś nie dotarła i szybko nie dotrze... wyszła ta chrzaniona cholestaza, już ją do szpitala przyjęli i jeśli nie urodzi na dniach, to będą wywoływać 😞 🥴

za to miałam niespodziewane odwiedziny siostry z dziewczynami i mężem 😁 i placka z truskawkami już nie ma 😁 😁 i ogórów też 😁 😁 hehe... ale muszę wam powiedzieć, ze ciasto pierwsza klasa... i jak ma tak smakować, to mogę robić częściej 🙂 🙂
ja dziś cały dzien na truskawkach i nawet nie za bardzo mam chęć jesc cokolwiek innego, a maluch jak się we wtorek rozszalał, tak cały czas czuję jak bryka 🙂 widocznie jego ułożenie sprzyja mocniejszemu odczuwaniu ruchów 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...