Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
szczesliwamama ponoć termin z OM jest wiarygodniejszy niż z USG... więc tego się trzeba trzymać, tak mi lekarz powiedział, i tak jak ustalił na pierwszej wizycie na 20 września, tak do tej pory się tego trzyma 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
isa8 napisał(a):
szczesliwamama ponoć termin z OM jest wiarygodniejszy niż z USG... więc tego się trzeba trzymać, tak mi lekarz powiedział, i tak jak ustalił na pierwszej wizycie na 20 września, tak do tej pory się tego trzyma 😉


Iza, chyba do tego samego lekarza chodzimy 😜 hehe... identyczne podejście i co do badań i co terminu OM i pewnie innych rzeczy też 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marylu345 napisał(a):
Moglybysmy porównać nasze daty z usg i z om z data porodu. Ciekawe jak to wyjdzie w praktyce. Moja sis napewno rodziła bardziej pod date om niż z usg.


u mnie puki (póki - nigdy nie pamiętam, która wersja w jakim przypadku jest poprawna 😉 😜 ) są dwa dni rozbieżności, to tyle, co nic 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marylu właśnie kiedyś czytałam na różnych forach, i sondach o różnicy między OM a USG, no i były różne zdania i opinie, wiadomo co organizm to inaczej, i w dużej mierze zależy wszystko od dziecka 🙂
no ale jednak większość kobiet rodzi w terminie ustalonym wg OM 🙂

ja mam termin ustalony na 20 września wg właśnie OM, od pierwszej wizyty do teraz... i lekarz po każdym usg potwierdza, że dziecko jest \'wymiarowo i wagowo\' na ten tydzień w którym jestem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
inirtam przypomniałaś mi, że muszę projekt napisać na sobotę, na uczelnie... ale niestety strasznie mi się nie chce 😁 i stos projektów do zrobienia 😮
muszę się jakoś zmobilizować... a Tobie życzę powodzenia ! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam. Jestem właśnie po wizycie u mojej gin. i jestem mega zła! Z dzidzią wszystko ok, ale stwierdziła,że nie widzi co ma między nóżkami 😞 W ogóle miała jakiś zły dzień, była nie miła- strach było się ją o cokolwiek zapytać. Więc zostają mi PRZYPUSZCZENIA, że to chłopiec ( tak stwierdziła wcześniej ale zaznaczyła, że nie jest tego pewna bo słabo widać) Czy to normalne, że w tym tygodniu narządy dzidziusia są słabo rozpoznawalne?! Myśle, że zrobiła to po złości- wstrętne babsko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Malgosia1986 napisał(a):
Witam. Jestem właśnie po wizycie u mojej gin. i jestem mega zła! Z dzidzią wszystko ok, ale stwierdziła,że nie widzi co ma między nóżkami 😞 W ogóle miała jakiś zły dzień, była nie miła- strach było się ją o cokolwiek zapytać. Więc zostają mi PRZYPUSZCZENIA, że to chłopiec ( tak stwierdziła wcześniej ale zaznaczyła, że nie jest tego pewna bo słabo widać) Czy to normalne, że w tym tygodniu narządy dzidziusia są słabo rozpoznawalne?! Myśle, że zrobiła to po złości- wstrętne babsko.

moja kolezanka ma termin na 15.06 a do teraz dzidzia sie tak zaslania, ze nie wiedza co tam siedzi 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Malgosia1986 napisał(a):
Witam. Jestem właśnie po wizycie u mojej gin. i jestem mega zła! Z dzidzią wszystko ok, ale stwierdziła,że nie widzi co ma między nóżkami 😞 W ogóle miała jakiś zły dzień, była nie miła- strach było się ją o cokolwiek zapytać. Więc zostają mi PRZYPUSZCZENIA, że to chłopiec ( tak stwierdziła wcześniej ale zaznaczyła, że nie jest tego pewna bo słabo widać) Czy to normalne, że w tym tygodniu narządy dzidziusia są słabo rozpoznawalne?! Myśle, że zrobiła to po złości- wstrętne babsko.

Mi lekarz tydzień temu na badaniu powiedział, że to jest dziewczynka ale nie jest pewny na 100% . I że jeszcze lepiej jakbym się upewniała u swojego lekarza. Więc u mnie tez nie było widać dokładnie. Ale już się nastawiłam na małą diablicę 🙂 Ale to nie koniecznie nie widać - po prostu dzidzia może się tak ułożyć, że słabo widać lub wcale 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
september czasami instynkt może zawieść 😉 ale życzę córeczki... bo 3 chłopy w domu to pogrom i pobojowisko! 😁
moja ciotka w domu ma 3 synów plus męża i jeszcze swojego ojca... 5 chłopa i ona sama... i zawsze przychodzi się do nas wygadać bo jak twierdzi w domu nikt ją nie rozumie 😁 widać po niej że brakuje jej córy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
isa8 napisał(a):
Tussiiaa napisał(a):
Ja czułam, że będę miała chłopaczka z będę mieć jednak kake 😁 (dziewczynkę) 🙂


no chyba że coś wyrośnie 😁 i będzie fifolek 😉

No czekam tylko aż mi ktoś to potwierdzi na 100% 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...