Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
szczesliwamama ponoć termin z OM jest wiarygodniejszy niż z USG... więc tego się trzeba trzymać, tak mi lekarz powiedział, i tak jak ustalił na pierwszej wizycie na 20 września, tak do tej pory się tego trzyma 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
isa8 napisał(a):
szczesliwamama ponoć termin z OM jest wiarygodniejszy niż z USG... więc tego się trzeba trzymać, tak mi lekarz powiedział, i tak jak ustalił na pierwszej wizycie na 20 września, tak do tej pory się tego trzyma 😉


Iza, chyba do tego samego lekarza chodzimy 😜 hehe... identyczne podejście i co do badań i co terminu OM i pewnie innych rzeczy też 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marylu345 napisał(a):
Moglybysmy porównać nasze daty z usg i z om z data porodu. Ciekawe jak to wyjdzie w praktyce. Moja sis napewno rodziła bardziej pod date om niż z usg.


u mnie puki (póki - nigdy nie pamiętam, która wersja w jakim przypadku jest poprawna 😉 😜 ) są dwa dni rozbieżności, to tyle, co nic 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marylu właśnie kiedyś czytałam na różnych forach, i sondach o różnicy między OM a USG, no i były różne zdania i opinie, wiadomo co organizm to inaczej, i w dużej mierze zależy wszystko od dziecka 🙂
no ale jednak większość kobiet rodzi w terminie ustalonym wg OM 🙂

ja mam termin ustalony na 20 września wg właśnie OM, od pierwszej wizyty do teraz... i lekarz po każdym usg potwierdza, że dziecko jest \'wymiarowo i wagowo\' na ten tydzień w którym jestem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
inirtam przypomniałaś mi, że muszę projekt napisać na sobotę, na uczelnie... ale niestety strasznie mi się nie chce 😁 i stos projektów do zrobienia 😮
muszę się jakoś zmobilizować... a Tobie życzę powodzenia ! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam. Jestem właśnie po wizycie u mojej gin. i jestem mega zła! Z dzidzią wszystko ok, ale stwierdziła,że nie widzi co ma między nóżkami 😞 W ogóle miała jakiś zły dzień, była nie miła- strach było się ją o cokolwiek zapytać. Więc zostają mi PRZYPUSZCZENIA, że to chłopiec ( tak stwierdziła wcześniej ale zaznaczyła, że nie jest tego pewna bo słabo widać) Czy to normalne, że w tym tygodniu narządy dzidziusia są słabo rozpoznawalne?! Myśle, że zrobiła to po złości- wstrętne babsko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Malgosia1986 napisał(a):
Witam. Jestem właśnie po wizycie u mojej gin. i jestem mega zła! Z dzidzią wszystko ok, ale stwierdziła,że nie widzi co ma między nóżkami 😞 W ogóle miała jakiś zły dzień, była nie miła- strach było się ją o cokolwiek zapytać. Więc zostają mi PRZYPUSZCZENIA, że to chłopiec ( tak stwierdziła wcześniej ale zaznaczyła, że nie jest tego pewna bo słabo widać) Czy to normalne, że w tym tygodniu narządy dzidziusia są słabo rozpoznawalne?! Myśle, że zrobiła to po złości- wstrętne babsko.

moja kolezanka ma termin na 15.06 a do teraz dzidzia sie tak zaslania, ze nie wiedza co tam siedzi 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Malgosia1986 napisał(a):
Witam. Jestem właśnie po wizycie u mojej gin. i jestem mega zła! Z dzidzią wszystko ok, ale stwierdziła,że nie widzi co ma między nóżkami 😞 W ogóle miała jakiś zły dzień, była nie miła- strach było się ją o cokolwiek zapytać. Więc zostają mi PRZYPUSZCZENIA, że to chłopiec ( tak stwierdziła wcześniej ale zaznaczyła, że nie jest tego pewna bo słabo widać) Czy to normalne, że w tym tygodniu narządy dzidziusia są słabo rozpoznawalne?! Myśle, że zrobiła to po złości- wstrętne babsko.

Mi lekarz tydzień temu na badaniu powiedział, że to jest dziewczynka ale nie jest pewny na 100% . I że jeszcze lepiej jakbym się upewniała u swojego lekarza. Więc u mnie tez nie było widać dokładnie. Ale już się nastawiłam na małą diablicę 🙂 Ale to nie koniecznie nie widać - po prostu dzidzia może się tak ułożyć, że słabo widać lub wcale 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
september czasami instynkt może zawieść 😉 ale życzę córeczki... bo 3 chłopy w domu to pogrom i pobojowisko! 😁
moja ciotka w domu ma 3 synów plus męża i jeszcze swojego ojca... 5 chłopa i ona sama... i zawsze przychodzi się do nas wygadać bo jak twierdzi w domu nikt ją nie rozumie 😁 widać po niej że brakuje jej córy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
isa8 napisał(a):
Tussiiaa napisał(a):
Ja czułam, że będę miała chłopaczka z będę mieć jednak kake 😁 (dziewczynkę) 🙂


no chyba że coś wyrośnie 😁 i będzie fifolek 😉

No czekam tylko aż mi ktoś to potwierdzi na 100% 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...