Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Emilia Głowa do góry... mój na dniach też pakuje manatki i wyjeżdża... 😞 próbuje jakoś o tym nie myśleć, ale czasami się nie da... mój mówi że szybko zleci itd. ale niestety jakoś mnie to nie pociesza. brak słów...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emilia1991r napisał(a):
M tez tak mowi no ale niestety mi nigdy nie leci bo nic nie robie znajomi byli juz ni ma praktycznie jemu to faktycznie leci jak od 6 do 21 praca i szkola


tylko my się tak tym wszystkim przejmujemy i dołujemy... oni na wszystko mają luźne podejście... ale wiem, że w głębi duszy i tak łatwo tego nie przeżywają... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
isa8 napisał(a):
Emilia1991r napisał(a):
M tez tak mowi no ale niestety mi nigdy nie leci bo nic nie robie znajomi byli juz ni ma praktycznie jemu to faktycznie leci jak od 6 do 21 praca i szkola


tylko my się tak tym wszystkim przejmujemy i dołujemy... oni na wszystko mają luźne podejście... ale wiem, że w głębi duszy i tak łatwo tego nie przeżywają... 😉

wiem iza wiem widze po M ze nie jest mu latwo ale tez wiem ze nie chce tegozbytnio pokazac bo wie ze mi zle eh nie wyobrrazam sobie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry ja po glukozie 🙂 tej no laski nawet pyszna byla 😁 😁 moze dlatego ze tak jestem za słodkim 😁 hehe a Bartek mowi,to teraz co tydzien bedziesz sobie ją kupowała...hehhe...no oczywiscie..pierwszy łyk strach i po chwili chyba do małej doszło to mnie pokopała no i po wypiciu calego chwila spokoju co to jest musiała sprawdzic i zaczela tańce 😁 😁 hehhe...Dzisiaj Bartek mnie obudził...i mowi Natalia brzuch Ci się rusza,Maja nie chce byś spała....to myslalam ze go zabije....bo o 6 mnie budzi a ja o 7.30 wstawalam...kurna ide zaraz sie polozyc a potem zrobie obiadek...dzis tez kalafior ziemniaczki i boczek smazony 🙂 no i kupilam kg truskawek na koktajl na deser 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emilia1991r napisał(a):
u mnie dzisiaj na obiad watrobk 🤢 wiec ja chyba sie pokusze na shorme 🙂 i mam nadzieje ze uda mi sie isc w sobote na 4d z M taka niespodzianke bym mu zrobila 🙂


ble podobno watrobki w ciazy nie mozna,a po za tym nigdy nie zrobie bo nie lubie ja ani bartek....na 4D USG chcesz isc?? potem powiedz jakie wrazenia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
natalia23ona napisał(a):
Emilia1991r napisał(a):
u mnie dzisiaj na obiad watrobk 🤢 wiec ja chyba sie pokusze na shorme 🙂 i mam nadzieje ze uda mi sie isc w sobote na 4d z M taka niespodzianke bym mu zrobila 🙂


ble podobno watrobki w ciazy nie mozna,a po za tym nigdy nie zrobie bo nie lubie ja ani bartek....na 4D USG chcesz isc?? potem powiedz jakie wrazenia 🙂

tak w sobote tylko zalezy od funduszy ale mam nadzieje ze da rade 🙂
ja tez watrobki nie nawidze 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Powiem Wam ,że maja kaczka niezle się przyrumieniła , a jakie zapachy w domku mmmmmm 😜
Teraz muszę skoczyć po młode ziemniaczki ( poskrobać oczywiście) i pewno zachaczę o stragan z truskawkami , a i może soczek marchewkowy sobię kupię , a co mi tam 🙂
Jak szaleć to na całego 😉

.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emilia1991r napisał(a):
natalia23ona napisał(a):
Emilia1991r napisał(a):
u mnie dzisiaj na obiad watrobk 🤢 wiec ja chyba sie pokusze na shorme 🙂 i mam nadzieje ze uda mi sie isc w sobote na 4d z M taka niespodzianke bym mu zrobila 🙂


ble podobno watrobki w ciazy nie mozna,a po za tym nigdy nie zrobie bo nie lubie ja ani bartek....na 4D USG chcesz isc?? potem powiedz jakie wrazenia 🙂

tak w sobote tylko zalezy od funduszy ale mam nadzieje ze da rade 🙂
ja tez watrobki nie nawidze 🤢


kurcze fajnie masz...my chyba w lipcu sobie pojdziemy w Śremie tam gdzie bylam u tego lekarza w 15 tyg za 100zł robi 4D 🙂 dobra ide sie polozyc bo ślipia mi sie zamykają 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
szczesliwamama napisał(a):
Drogie koleżanki,
Czy któraś z Was miała już robione badania: ASPAT i AMYLAZA? Co to takiego? I czy badanie na Toksoplazmozę jets refundowane? Bo moj gin powiedział, że nie ze na HIV i Toksoplazmozę trzeba sobie prywatnie zrobić.

Pozdrawiam 🙂


z tego co wiem to tylko hiv nie jest refundowane a ja mam toxo na kase normalnie i wszystie inne badania tez,no chyba ze musze jechac na jakies dodatkowe potrzebne malej,to wtedy place...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Na to 4 D też chciałam iśc ale drogo u nas w Szczecinie i chyba zrezygnuję , ale zaczełam się zastanawiać nad szkołą rodzenia u mnie jest taka przyszpitalna więc może pójdę na pare lekcji żeby chociaż zobaczyć porodówkę i cały oddział . Myślę też nad porodem w wodzie więc pewnie czegoś się dowiem więcej . Tylko ,że za to wszystko się płaci kasę 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mixidixi napisał(a):
Na to 4 D też chciałam iśc ale drogo u nas w Szczecinie i chyba zrezygnuję , ale zaczełam się zastanawiać nad szkołą rodzenia u mnie jest taka przyszpitalna więc może pójdę na pare lekcji żeby chociaż zobaczyć porodówkę i cały oddział . Myślę też nad porodem w wodzie więc pewnie czegoś się dowiem więcej . Tylko ,że za to wszystko się płaci kasę 😠


a ja nie mam co ogladac...bo nie wiem gdzie bede rodzic...dobre sobie 😁 ale taka prawda,w tej Łodzi maja zdecydowac kiedy,jak i gdzie bede rodzic ... kurcze masakra.A porody w wodzie sa za darmo chyba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...