Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Mój kotek. Odejdź na chwilę od stołu i już próbuje dobrać się do klopsa 😁 Tak jest za każdym razem i nie ważne co się je 😁
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/845/imag0565.jpg/][IMG]http://img845.imageshack.us/img845/4545/imag0565.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejaa 😆

ja wlasnie pochlonelam zapiekanki 😁 😜
nie wiem co ze mna sie dzieje ale mam ostatnio takie humory jakies i wczoraj bylam mega zmeczona, ale jeszcze o 19 wstawilam pranie a o 20 zaczelam szorowac cala kuchnie myc podlogi i nie wiadomo co jeszcze 😮 wszyscy sie na mnie patrzyli jak na dzikuske, skonczylam i poszlam sobie wziac prysznic i zasnelam chyba w ciagu 20sekund , a rano do pracy, wstalam padnieta 🤨

bylam u poloznej wczoraj wszystko jest okej, teraz tylko czekac na ta glukoze 🤢

dzis znow udalo mi sie kupic piekne ciuszki za GROSZE. 🤪 sie ucieszylam 😆 ale wieksze rozmiary,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jednym słowem jestem wkurw**** 😠 Chciałam się ubrać, żeby jechać do M ale kuźwa w nic nie mogę się wcisnąć 🥴 Legginsów nie założę, bo jest za chłodno, dżinsy są za małe w pasie 😮 A bluza, którą chciałam ubrać podnosi mi się na brzuchu :// wrrrr....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tussiiaa napisał(a):
Jednym słowem jestem wkurw**** 😠 Chciałam się ubrać, żeby jechać do M ale kuźwa w nic nie mogę się wcisnąć 🥴 Legginsów nie założę, bo jest za chłodno, dżinsy są za małe w pasie 😮 A bluza, którą chciałam ubrać podnosi mi się na brzuchu :// wrrrr....

czas na ciuszki ciążowe 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolka84 napisał(a):
Tussiiaa napisał(a):
Jednym słowem jestem wkurw**** 😠 Chciałam się ubrać, żeby jechać do M ale kuźwa w nic nie mogę się wcisnąć 🥴 Legginsów nie założę, bo jest za chłodno, dżinsy są za małe w pasie 😮 A bluza, którą chciałam ubrać podnosi mi się na brzuchu :// wrrrr....

czas na ciuszki ciążowe 😜

Chyba nie mam innego wyjścia 🤔 Jestem już jednym słowem przerażona...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Myślałam, że dam radę z nimi do końca 😁 hehe

Dżizys moja babcia ciągle dzwoni... A ja nie odbieram 😲 Bo zacznie gadać znowu godzinę nie wiadomo co... A moja mama jej już powiedziała o ciąży i pewnie będzie mi karcić ucho, że jak tak można bez ślubu itd 🙃 Moja mama skubana pojechała sobie na 3 dni do Katowic na mecze siatkówki... Więc dlatego powiem jej, żeby sama do niej zadzwoniła 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja tez jestem przerażona... dzis wchodząc na wage zobaczylam ze waże 62 😠 czyli witaj wago z przed ciąży ... wiec przytylam juz 6 kg. :< te same które zgubiłam na poczatku...
ale w spodnie sie nadal mieszcze..brzuch w niczym jeszcze nie przeszkadza. 🙂
a jutro 60-tka babci :< aż mnie rwie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tussiiaa napisał(a):
Myślałam, że dam radę z nimi do końca 😁 hehe

Dżizys moja babcia ciągle dzwoni... A ja nie odbieram 😲 Bo zacznie gadać znowu godzinę nie wiadomo co... A moja mama jej już powiedziała o ciąży i pewnie będzie mi karcić ucho, że jak tak można bez ślubu itd 🙃 Moja mama skubana pojechała sobie na 3 dni do Katowic na mecze siatkówki... Więc dlatego powiem jej, żeby sama do niej zadzwoniła 😁




wole nie mowic co moja babcia gadala mi przez telefon jak zadzwonilam do niej powiedziec o slubie& ciazy 🥴 .. az mi sie przykro troche zrobilo ale wiedzialam ze tak zareaguje wiec spoko, niech mysli co chce ja nic na to poradzic nie moge.. wazne ze moi rodzice sa szczesliwi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolka84 napisał(a):
Tussiiaa napisał(a):
Karolajna Ty chciałabyś chodzić do szkoły rodzenia ? Bo może będę mieć dla Ciebie dobrą wiadomość 😜

a i owszem, chcialam 🙂

Bo mój teraz do mnie dzwonił, że we wtorek idę już do szkoły rodzenia. Zapomniał oczywiście się pytać w jakim to szpitalu jest ale w poniedziałek będzie jeszcze dzwonić i pytać o szczegóły. Powiedział, że to jest darmowe bo na NFZ... Więc jak coś to dam Ci namiary tam i byś się umówiła i popytała o wszystko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...