Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Karolka to udanego dzionka z maluchami i oczywiście spokojnego wypoczynku u rodziców 🙂
mixidixi nie strasz 😉 ja już się nie mogę doczekać września 🤪

u mnie z pogodą też nieciekawie, niby słonko świeci, ale coś się zaczyna chmurzyć i w dodatku ten wiatr zimny 🤨
zmieściłam się w spodnie sprzed ciąży... hm, czyżbym nagle schudła?! 😉
ale to chyba przez tą akcję z glukozy 😁 do tej pory czuję ten posmak i jakoś nic mi nie smakuje...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ja samego w sobie porodu raczej sie nie obawiam. Jesli chodzi o bol i caly proces.
Jedynie takich juz bardziej medycznych stron, czy nic sie podczas porodu nie wydarzy, czy wszystko przebiegnie zgodnie z planem. No i nie bylabym szczesliwa majac ciecie cesarskie badz naciecie krocza 🙂
No ale wszystko jest do przezycia...
Ehhhh od rana walcze na allegro i wystawiam lumpki... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Brzusie!!!
Wykończyli mnie wczoraj w pracy,ale na szczęście miałam podwózkę pod dom więc przynajmniej nie musiałam się kulać pod tą górę 😮
A dziś pochmurno ale nie pada to może gdzieś wyskoczę 🙂
Karola baw się dobrze!!!
Igusmój M to już od tygodnia się męczy jak nie weźmie tabletki to nie da rady normalnie funkcjonować,no ale pylenie się zaczęło więc cudowne zasmarkane lato przed nim 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moja ulubiona scena.. 🙂) Pecherz peka , a koieta od razu 10 cm 🙂 glowa miedzy nogami i ledwo zdazy 😉) hahha 🙂)

Ja zawsze komentuje te sceny, albo jak po porodzie w filmach dzieciak ma juz z dwa miesiace 😉

Pewnie tak,bo mu juz raz przez to przeszlysmy,a dla dziewczyn to wszystko nowe i nieznane.. ale amietajcie, jak weszlo to i wyjsc musi 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sandroos napisał(a):
Hahahah 🙂))

No Tusia to po tym porno...bo wy nie wiecie, ze Tusia wczoraj ogladala na TV4 szalone fantazje 😉)

Nie prawda... to Ty mi kazałaś oglądać i odpowiedzieć co było 🙂 bo miałaś małego na głowie i nie wypadało Ci przełączyć 😁 a, że leciałam po programach, przeszłam przez TV4 i zobaczyłam co tam było to chociaż powiedziałam Ci co się działo w tym urywku 😎 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Co wy mężów nie macie, że musicie porno oglądać? 😜 😜 😜
Moje dziecię poszło spać a drugie zaczeło szaleć po brzuchu... ja teraz sobie coś zjem i poleżę troszkę bo zaczynam czuć lekkie kłucie. A w sumie nic jeszcze nie zrobiłam... złożyłam pranie, przeglądnęłam moje kosmetyki i papiery małego....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...