Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
mamusiak napisał(a):
natalia23ona napisał(a):
to mi sie obnizyla hemoglobina do 6,3 i niestety musze brac te tabletki


Faktycznie niski poziom.......Ponoc łatwo odbudowac poziom żelaza jak się bierze tabletki ale ile w tym prawdy-nie wiem........

Ja biore zelazo na recepte juz 3 miesiac i ciagle mi sie wyniki popgarszaja...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mamusiak napisał(a):
natalia23ona napisał(a):
to mi sie obnizyla hemoglobina do 6,3 i niestety musze brac te tabletki


Faktycznie niski poziom.......Ponoc łatwo odbudowac poziom żelaza jak się bierze tabletki ale ile w tym prawdy-nie wiem........

mi lekarz mowil ze gromadzenie sie zelaza to powolny proces ja zjadlam prawie 30 tabletek zostaly mi 4 do konca i hemoglobina zamiast sie podniesc to spadla 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doti napisał(a):
Kochane zamieściłam tabelkę chyba aktualną i na samej górze wpisałam mój aktualny nr telefonu 🙂 Wybieram się pierwsza na porodówkę i mam nadzieję, że mi się żadna w kolejkę nie wciśnie hehehe Możecie śmiało pisać i dzwonić z informacjami o porodach a ja będę informować całą resztę 😁

Mi ostatnio termin wyszedł na 22 sierpnia więc może wcisnę się przed Tobą. hihihihihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zobaczymy co na nastepnej morfologii wyjdzie...no bardzo malutko wlasnie w szpitalu Szymanski sie zdzwil ze nikt tego nie zauwazyl a ja mialam wlasnie robione badania 16 czerwca wiec potem juz nie bylam u mojego lekarza tylko w szpitalu mi badania porobili i to tam wyszlo a wczesniej bylo ok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolka84 napisał(a):
mamusiak napisał(a):
natalia23ona napisał(a):
to mi sie obnizyla hemoglobina do 6,3 i niestety musze brac te tabletki


Faktycznie niski poziom.......Ponoc łatwo odbudowac poziom żelaza jak się bierze tabletki ale ile w tym prawdy-nie wiem........

Ja biore zelazo na recepte juz 3 miesiac i ciagle mi sie wyniki popgarszaja...


Hm a zmieniałaś preparaty?,czy bierzesz wciąż ten sam?....bo może musisz zmienic preparat na inny?.
Tak mi powiedziała położna...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pestka24 napisał(a):
Doti napisał(a):
Kochane zamieściłam tabelkę chyba aktualną i na samej górze wpisałam mój aktualny nr telefonu 🙂 Wybieram się pierwsza na porodówkę i mam nadzieję, że mi się żadna w kolejkę nie wciśnie hehehe Możecie śmiało pisać i dzwonić z informacjami o porodach a ja będę informować całą resztę 😁

Mi ostatnio termin wyszedł na 22 sierpnia więc może wcisnę się przed Tobą. hihihihihi


Hm,czyli dzidziuś szybciej rośnie 🙂.Mój nadgonił termin ok 1,5 tygodnia.....z 10 września wskoczył mi na 28 sierpnia,ale ponoc lekarze trzymają się terminu z miesiączki...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mamusiak napisał(a):
natalia23ona napisał(a):
kurcze laski wiecie jak Moja Maja się wypina aż normalnie mnie boli znow brzuch 😁 😁 to jest normalnie diabełek wcielony tak jak mowilam 😁 😁


Po mamie czy po tacie?? 😁 😁


w sumie to chyba po mnie 😁 😁 ale po tatusiu tez bedzie miala różki 😁 😁 heheh bo jest uparciuchem małym 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie drogie Wrzesnióweczki 😉 przez sentyment weszłam na moment i widze temat anemii na tapecie..Dbajcie o siebie dziewczynki,bo to nie zarty..u mnie juz w ciazy rewelacji nie było ,a po porodzie hemoglobina spadła do 7jednostek...uwierzcie,ze nie mogłam mojej Mychy nakarmic..nie miałam siły...maz sie Nią zajął zaraz po porodzie- przez 2h ,a ja na kroplówce doszłam do sił ...zadbajcie o siebie ,bo ja pod koniec ciąży juz zabimbałam sobie i były takie efekty jakie były...powodzenia

Zycze Wam na porodówce duzo wsparcia i sił do parcia!! 🙂
Wrzesnióweczka 11r 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Natalia co do ginekologa,to moja też jeszcze wizyty robi mi co miesiąc a nie co dwa tygodnie. Byłam teraz 2 lipca i idę 30 lipca. i tak bym nie szła co dwa tygodnie, jak jest wszystko ok to bez sensu mam chodzić i słuchać jej farmazonów 🙂
Moja dziś się też tak wypycha że tego się opisac nie da,leży chyba poprzecznie i wypina mi się plecami i dupką.
Zgagę też mam codziennie ale mi na szczescie Rennie pomaga.Juz nie wiem ile opakowań w ciąży zeżarłam tego 🙂 Bez tych tabletek chyba bym oszalała.
Wiecie co, nie wiem czemu ale ja dziś wstałam, pojechałam naczczo do miasta, przyjechałam i około południa zjadłam jedną bułkę, popiłam kubkiem mrożonej kawy i pozwoliłam sobie na Princessę. I od tego czasu nie jadłam nic i nadal głodna nie jestem a wręcz przeciwnie, czuję się obżarta jakbym nei wiem ile zjadła. Ta bułka na dodatek była mała, więc o co chodzi,czyżby mała tak naciskała na żołądek,że nie mam w nim miejsca kompletnie? Chciałabym sobie zjeść teraz bułkę bo tak mało dziś jadłam, ale nie dam rady, czuję się obżarta i jak zjem to wtedy dopiero będzie kosmos.
Na dodatek tak mnie szczypie pod lewym cyckiem, ale właśnie nie w tym zgięciu gdzie powietrze nie dochodzi, tylko niżej już na brzuchu, normalnie jakby macica mnie bolała. Nie wiem czy to możliwe ale zauwazylam ze tam jest często Nikola,tam sobie znalazła przytulne miejsce i jak tam włazi to mnie strasznie boli, jakby piecze, parzy strasznie !!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
natalia23ona napisał(a):
mamusiak napisał(a):
natalia23ona napisał(a):
kurcze laski wiecie jak Moja Maja się wypina aż normalnie mnie boli znow brzuch 😁 😁 to jest normalnie diabełek wcielony tak jak mowilam 😁 😁


Po mamie czy po tacie?? 😁 😁


w sumie to chyba po mnie 😁 😁 ale po tatusiu tez bedzie miala różki 😁 😁 heheh bo jest uparciuchem małym 🤪


Musi byc po równo 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kochane podobno termin porodu z USG jest wiarygodny tylko w 11-14 tygodniu ciąży. Później jak dziecko zaczyna rosnąć to może się to wszystko wahać. Mnie na poprzednim USG termin wyszedł na 17. sierpnia a miesiąc później na 9 września. A z OM mam 31.sierpnia - 1.września....
Moja szyjka jest miękka ale mam nadzieję że jeszcze dość długa i będzie Mała mogła posiedzieć do połowy sierpnia. Nie chcę urodzić przed 38. tygodniem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pestka moja jest tak ułożona ze kopie mnie w zebra i po zolodku...a i czasami tez czuje jak mnie piecze w dole brzucha tam ma raczki albo glowka tak robi....ciekawe....ale raz chyba przed wczoraj wyczulam małej stópke wlasnie pod cyckami 🙂 jej masakrycznie fajne uczucie 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
witajcie drogie Wrzesnióweczki 😉 przez sentyment weszłam na moment i widze temat anemii na tapecie..Dbajcie o siebie dziewczynki,bo to nie zarty..u mnie juz w ciazy rewelacji nie było ,a po porodzie hemoglobina spadła do 7jednostek...uwierzcie,ze nie mogłam mojej Mychy nakarmic..nie miałam siły...maz sie Nią zajął zaraz po porodzie- przez 2h ,a ja na kroplówce doszłam do sił ...zadbajcie o siebie ,bo ja pod koniec ciąży juz zabimbałam sobie i były takie efekty jakie były...powodzenia

Zycze Wam na porodówce duzo wsparcia i sił do parcia!! 🙂
Wrzesnióweczka 11r 😉



Ooooo,ale odwiedziny 🙂.Miło.Dzięki za przestroge.....Robimy co możemy.Pietruche mam na ogródku i dzień w dzień się nią objadam......Mam nadzieję że będą efekty...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mamusiak napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
witajcie drogie Wrzesnióweczki 😉 przez sentyment weszłam na moment i widze temat anemii na tapecie..Dbajcie o siebie dziewczynki,bo to nie zarty..u mnie juz w ciazy rewelacji nie było ,a po porodzie hemoglobina spadła do 7jednostek...uwierzcie,ze nie mogłam mojej Mychy nakarmic..nie miałam siły...maz sie Nią zajął zaraz po porodzie- przez 2h ,a ja na kroplówce doszłam do sił ...zadbajcie o siebie ,bo ja pod koniec ciąży juz zabimbałam sobie i były takie efekty jakie były...powodzenia

Zycze Wam na porodówce duzo wsparcia i sił do parcia!! 🙂
Wrzesnióweczka 11r 😉



Ooooo,ale odwiedziny 🙂.Miło.Dzięki za przestroge.....Robimy co możemy.Pietruche mam na ogródku i dzień w dzień się nią objadam......Mam nadzieję że będą efekty...
🙂no i git! zdrówka i dla Waszych dzieciątek i dla Was ,juz mnie nie ma 😲 !papa 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...