Skocz do zawartości

Poronienia | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej kobitki zaczne najpierw od mamusiek co sa w 10tyg ciazy dziewczyny tak trzymac nienerwowac a wszystko dobrze sie ułozy.....Atunia tak mi przykro z powodu choroby taty...naprawde jest to niesprawiedliwe a rak juz w szczególnosci 😞 😞ja rok temu straciłam ciocie w wieku 52lat meczyła sie do konca okropnie....i to w tym wszystkim najbardziej boli ze Ci ludzie sie mecza w bólu.....bede sie modlic za Wasze zdróweczko ....u mnie teraz tez nienajlepiej kłoce sie non stop z mezem tesciowa i musiałam niestety zrezygnowac z pracy bo ona stwierdziła ze z dziecmi mi nie bedzie siedziec.....takze mam doła ale sie niepoddaje.....miłego dnia Kochane 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Atka pierdziatka!!! :P :P :P

Atuś jadę zaraz po test- dziś 31 dzień i okresu nie ma 🙃 nie cieszę sie za wczasu! nIC NIE CZUJE ŻEBY MNIE ZBIERAŁO NA @ CIEKAWE....

NADAL NIE MAM NETA- U MNIE CHOROBA-ZWANA -KRYZYS 😞

bYAM DZISIAJ Z KOLEŻNKA (7MIES CIAZY) W KRAKOWWIE NA ZAKUPACH DLA MAŁEJ- TYSIAKA WYDALI :/ A JESZCZE WÓZEK KUPĆ MUSZĄ.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej laseczki 🙂widze ze Małalena znowu w ciąży!!!! 🤪 gratuluje kochana .i trzymam kciuki mocno aby było wszystko ok!Ata współczuje cierpienia jakie doswiadczasz 😞 zwiazanego z choroba taty!z pewnościa jest ci cieżko.nie wiem jak cie pocieszyc,pewnie i tak by mi sie to nie udało....ale miej nadzieje!buźka dla ciebie.trzymam kciuki za wszystkie panie które pragna zajść w ciąże!!!!oby sie udało.ja po poronieniu jak juz wczesniej pisałam urodziłam zdrowego synusia Kamilka który ma prawie 2 lata a zaszłam 3 miesiace po poronieniu.i niedawno bo 30.06 Wojtusia.mam juz trójeczke wiec sie zozszalałam 😁.....niech wam tez Bozia wynagrodzi wszystko w dzieciach!buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć milcia26

Jak widać udało mi się, tak samo jak Tobie po 3 miesiącach, i mam nadzieję, że tak samo jak u Ciebie u mnie też tym razem będzie ok. Oczywiście chwilami mam różne schizy i najchętniej to co 3 dni bym chodziła na usg, ale co, trzeba być cierpliwym. Póki co jest chyba ok. muszę leżeć jeszcze parę dni, bo plamiłam. Do kolejenej wizyty jeszcze kawałek czasu.

Gratuluję wspaniałego syneczka 🙂 🙂 🙂 też bym chciała synia 🙂

Madzia wiesiołek tylko poprawia śluz, od samego brania nie zachodzi się w ciążę. Ale Ty się tak nastawiłaś, mówiłam Ci już wyluzuj trochę bo Ci nie wyjdzie. Przestań o tym myśleć.
Trzymam kciuki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witaj Ata jak zdrówko???małalenko trzymkaj sie cieplutko juz widze 11z przodu 🙂Madziu niepoddawaj sie bedzie ok za duzo o tym myslisz a jak przestaniesz to zaraz zaskoczysz zajmij sie czyms co lubisz mówie Ciwczoraj moja sasiadka była na wizycie za 120zł i uwierzcie miała wszystko od badan wszystkich po płytke z usg i te najnowsze 3d jest w 12tyg ciazy i malenstwo przeslicznie wyszło i machało raczkami ma juz prawie 8cmm 🙂 🙂rozpłakałam sie jak to zobaczyłam ale gratuluje jej szczescia i wszystkim przyszłym mamusia 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...