Skocz do zawartości

Ciąża w Anglii. | Forum o ciąży


LadyP

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
aa czyli juz piszesz za szpitala? a czemu one go budza odpoczywajcie bo jak sie zacznie to dopiero wysilek i stres dla faceta tez

swoja droga co to za zaszczyk w poldupek? przeciwbolowy jakis pewnie 🙂 ja tez bym wolalal w poldupek niz w kregoslup 🥴

no jest dopiero 8 wiec chyba dzis sie urodzi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 711
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witamy nowa Mamusie w naszym gronie 🙂

Mysle, ze dzis juz Ninatrn urodzi. Na spotkaniu w szpitalu polozna mowiala o tych zastrzykach. Podaje sie je w poczatkowej, nie zaawansowanej, fazie porodu by uspokoic organizm i by troche sie ciezarna przespala. Zatrzyk przestaje dzialac po 3 - 4godzinach. Nie jest calkiem bezpieczny, ale po tych 4 godzinach organizm sie z niego oczyszcza i nie ma na tym etapie wplywu na dziecko. Nazywa sie jakos na Pi... ale juz nie pamietam... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no i gdzie dzidzius? :P

aaa to dobrze wiedziec takie rzeczy dzieki ja mam spotkanie z lekarzem o porodzie w 28tc po usg wiec moze wtedy cos by mi powiedziala na ten temat tez sama nie wiem czemu go budza haha

bylam dzis na pierwszym spotkaniu u poloznej zmierzyla brzuszek tym ich sposobem chyba 22cm cisnienie ok posluchala serduszka wziela mocz 🙂 takze 10 min i po spotkaniu nasteone po powrocie z polski 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a monisia widzisz tego domiesniowego jakos nie znalam ale poprzednim razem pojechalam do szpitala odrazu jak sie skurcze zaczely mialam stwierdzony gbs wiec nie chcialam zeby mi wody odeszly zeby antybiotyk dostac a do szpitala godzina drogi a jak dojechalam to mialam juz 10cm rozwarcia....wiec ominela mnie 1 faza porodu to nie wiem w zasadzie o innych srodkach przeciwbolowych niz gas i epi.... takze dobrze przeczytac 🙂

chyba sie juz urodzil 🙂

20 wrzesien to fajny termin :P zobaczymy jak bedzie w praktyce

mam wrazenie ze w uk wiekszosc rodzi po terminie?! a wam jak sie wydaje?! u mnie to byl 42tc wiec mocno sie zasiedzial :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agadka Ja od początku ciąży, latałam dokładnie 7 razy. I czujemy się z dzidziulkiem świetnie! Więc nic sie nie martw i wsiadaj w samolot 🙂 Teraz planuję lecieć w maju (23tydz) i w czerwcu (po 28tyg). Ja osobiście lepiej czuję się te dwie godzinki w samolocie, niż całą dobę w aucie:/ Więc uważam że to mniejsze zło 🙂
MonisiaD chyba poczekam do scanu z zakupami, będe spokojniejsza 🙂 chociaż chciałabym już mieć w domku jakieś rzeczy dla maluszka!
dzonatalie fajnie że się dołączasz. Mój brzuszek chyba zaczyna się robić widoczny 🙂musze zdjęcię w końcu pstryknąć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj dziewczyny niecierpliwe wszystkie 🙂 juz opowiadam Synus urodzil sie dzis w nocy o 2:11 am wazyl 3950kg i dostal 9 i 10 punktow... Tatus przecial pepowine a na widok lozyska mali nie zemdlal... Porod trwal tylko 39 min. Nadal jestem w szpitalu jutro rano wychodze... I jestem zakochana po uszy jak wroce do domu to wkeje zdjecie... ukochane to moje malenstwo spi caly czas grzeczne takie. Buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ninatrn napisał(a):
oj dziewczyny niecierpliwe wszystkie 🙂 juz opowiadam Synus urodzil sie dzis w nocy o 2:11 am wazyl 3950kg i dostal 9 i 10 punktow... Tatus przecial pepowine a na widok lozyska mali nie zemdlal... Porod trwal tylko 39 min. Nadal jestem w szpitalu jutro rano wychodze... I jestem zakochana po uszy jak wroce do domu to wkeje zdjecie... ukochane to moje malenstwo spi caly czas grzeczne takie. Buziaki



aaaaaaaaaaaaaaaaaaa
🙂 gratulujeeeeeeeeeeeeee
masz oklaska za to hihi czekam na zdjeice

duzy chlopak ci powiem!!!!! prawie 4kg wow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ninatrn napisał(a):
oj dziewczyny niecierpliwe wszystkie 🙂 juz opowiadam Synus urodzil sie dzis w nocy o 2:11 am wazyl 3950kg i dostal 9 i 10 punktow... Tatus przecial pepowine a na widok lozyska mali nie zemdlal... Porod trwal tylko 39 min. Nadal jestem w szpitalu jutro rano wychodze... I jestem zakochana po uszy jak wroce do domu to wkeje zdjecie... ukochane to moje malenstwo spi caly czas grzeczne takie. Buziaki


GRATULACJE
Ciesze sie odgomnie. Mam nadzieje, ze nie meczylas sie bardzo, ale z tego co piszesz to te 39 min szybko minelo. Czekamy na zdjecia. Buziaczki dla Was!!!!! 😘 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ninatrn napisał(a):
oj dziewczyny niecierpliwe wszystkie 🙂 juz opowiadam Synus urodzil sie dzis w nocy o 2:11 am wazyl 3950kg i dostal 9 i 10 punktow... Tatus przecial pepowine a na widok lozyska mali nie zemdlal... Porod trwal tylko 39 min. Nadal jestem w szpitalu jutro rano wychodze... I jestem zakochana po uszy jak wroce do domu to wkeje zdjecie... ukochane to moje malenstwo spi caly czas grzeczne takie. Buziaki


Gratulacje! Wszystkiego Najlepszego dla Ciebie i Synka! 🙂 Czekamy na zdjęcia! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...