Skocz do zawartości

MAMUSIE PAZDZIERNIKOWE!!! | Forum o ciąży


belen

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ja mam już prawie takądługość, tylko z tej krótszej nie sięgają mi jeszcze za ucho i dlatego tak nijak...A ten kolorek...kiedyś taki miałam, ale sobie tak zniszczyłam włosy, że musiałam sporo przyciemnić...a teraz chwilowo do niego nie wrócę, bo to jednak silna chemia...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emma23 napisał(a):
Ja mam już prawie takądługość, tylko z tej krótszej nie sięgają mi jeszcze za ucho i dlatego tak nijak...A ten kolorek...kiedyś taki miałam, ale sobie tak zniszczyłam włosy, że musiałam sporo przyciemnić...a teraz chwilowo do niego nie wrócę, bo to jednak silna chemia...

tez mialam taki kolorek i pod spodem carny 🙂 to jak wychodzilam za maz taki sobie machnelam a teraz mam czerwony 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dziewczyny 🙂
Danusia super, że u dzidziusia wszystko ok 🙂
Andziucha super ta fryzurka. Chyba ukradnę na następną wizytę u fryzjera w przysżłym tygodniu 😉 Ja to do niej nawet włosy muszę trochę skrócić. nawet miałam kiedyś coś podobnego tylko bardziej bombkowo z tyłu i byłam bardzo zadowolona.
Czy w 13 tygodniu nie powinien już zniknąć ten okropny posmak w ustach? Mam już trochę dość miętówek...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Andziucha fajna fryzurka 🙂 Ja mam włosy naturalnie kręcone jak mam wyprostowane to mam prawie do pasa. Z Mikołajkiem udało mi się nie obciąć chociaż wyrywał mi włosy garsciami to może teraz wytrwam i też nie obetnę zobaczymy ale długie włosy przy dziecku to mega wyzwanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/31/sam07221.jpg/][IMG]http://img31.imageshack.us/img31/4256/sam07221.jpg[/IMG][/URL]

Chciałam Wam pokazać jak Moje dziecko samo już ładnie chodzi 🙂 Wczoraj mi taki aerobic zrobił latałam za nim po domu cały dzien nie dał mi odpocząć nawet przez chwilkę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nacudja napisał(a):
Andziucha faktycznie masz z czego zapuszczać 🙂
Larosa dobrze mu idzie, a jaki zadowolony 🙂

mam ☺️
ale teraz to wyglada okropnie bo z boku byly wygalane maszynka wiec teraz sa krotkie a u gory mam wielka szope bo sa juz dlugie to sa uroki irokeza 🥴 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
larosanegra84 napisał(a):
Andziucha dziękuję 🙂 Jest bardzo kochany ale mam takie momenty że chciałabym uciec od własnego dziecka ... A Jak Fabianek zaczyna już chodzic

chodzi po domu tylko trzymajac sie czegos ale u niego to lenistwo bo wczoraj tak go podejrzalam jak zostal sam w pokoju to potrafil zrobic dwa kroki nie trzymajac sie niczego 🤪 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Andziucha napisał(a):
larosanegra84 napisał(a):
Andziucha dziękuję 🙂 Jest bardzo kochany ale mam takie momenty że chciałabym uciec od własnego dziecka ... A Jak Fabianek zaczyna już chodzic

chodzi po domu tylko trzymajac sie czegos ale u niego to lenistwo bo wczoraj tak go podejrzalam jak zostal sam w pokoju to potrafil zrobic dwa kroki nie trzymajac sie niczego 🤪 😁 😁


Andziucha to lada chwilka zacznie sam chodzic i dopiero bedziesz miała bieganie za Nim tak jak Ja teraz
😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
larosanegra84 napisał(a):
Andziucha napisał(a):
larosanegra84 napisał(a):
Andziucha dziękuję 🙂 Jest bardzo kochany ale mam takie momenty że chciałabym uciec od własnego dziecka ... A Jak Fabianek zaczyna już chodzic

chodzi po domu tylko trzymajac sie czegos ale u niego to lenistwo bo wczoraj tak go podejrzalam jak zostal sam w pokoju to potrafil zrobic dwa kroki nie trzymajac sie niczego 🤪 😁 😁


Andziucha to lada chwilka zacznie sam chodzic i dopiero bedziesz miała bieganie za Nim tak jak Ja teraz
😉

a Mikolajek kiedy zaczal chodzic??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
larosanegra84 napisał(a):
Andziucha jaki słodziak i jak fajnie robi tuli tuli do pieska 🙂

dziekuje ☺️
tuli tuli z usciskiem hehe
ostatnio go przylapalam jak psa przycisnal do drzwi i bil ja drewniana lycha 🤪 😮 😁 a ja sie dziwilam czemu ona wiecznie ucieka od niego 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...