Skocz do zawartości

MAMUSIE PAZDZIERNIKOWE!!! | Forum o ciąży


belen

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Dzien doberek!!!!!
Fiann moje samopoczucie takie nijakie, ale nie ze wzgledu na ciaze tylko ten piorunski kaszel ahhhh nie moge sie go pozbyc tydzien jak sie pojawil 😞 jeszcze czuje sie zakatarzona 😞
Powinnam byc silna i zdrowa bo jak to moje malenstwo ma sie prawidlowo rozwijac jak mama taki zdechlak 😞

Ja nie jestem wielka forumowiczka, myslalam ze to fajne forum dla ciezarnych tylko wydaje mi sie malo odwiedzane 🤢 a szkoda 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej dziewczynki 😉 wlqsnie wczoraj dowiedzialam sie ze mam przyjecvhac do biura podpisac umowe o prace super 😉 🤪 takze bede miec ubezpieczenie i jakas czesc za lekarza zwracana noi przysluguje mi macierzynski itd 😉tylko jeszce musze sie dowiedziec co i jak 😉 a tak to nic nowego ;p

belen spokojnie narazie jest nas malo na styczniowkach 2010 tez takie poczatki byly a pozniej jak cqly dzien cie nie bylo to stron do nadrobienia

calusy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
belen
Fiann moje samopoczucie takie nijakie, ale nie ze wzgledu na ciaze tylko ten piorunski kaszel ahhhh nie moge sie go pozbyc tydzien jak sie pojawil 😞 jeszcze czuje sie zakatarzona 😞
Powinnam byc silna i zdrowa bo jak to moje malenstwo ma sie prawidlowo rozwijac jak mama taki zdechlak 😞

Kochana nie zamartwiaj się tak, ja też byłam chora w ciąży a mimo to Karolek urodził się zdrowy i silny, także na pewno wszystko będzie dobrze 😘 przede wszystkim zdrowo się odżywiaj, jedz witaminki i idź na kontrole do lekarza, żeby Cie obsłuchał, czy nic Ci nie zalega na oskrzelach przez ten kaszel. A powiedz mi, dalej masz gorączkę??
Ja nie jestem wielka forumowiczka, myslalam ze to fajne forum dla ciezarnych tylko wydaje mi sie malo odwiedzane 🤢 a szkoda 😞

na pewno z czasem będzie nas tu coraz więcej 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ktos__wyjatkowy_ napisał(a):
hej dziewczynki 😉 wlqsnie wczoraj dowiedzialam sie ze mam przyjecvhac do biura podpisac umowe o prace super 😉 🤪 takze bede miec ubezpieczenie i jakas czesc za lekarza zwracana noi przysluguje mi macierzynski itd 😉tylko jeszce musze sie dowiedziec co i jak 😉 a tak to nic nowego ;p

gratuluję serdecznie!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Fiann nie nie goraczki juz dlugo nie mam, przez 2 dni mialam 38 i lekarz kazal wziac paracetamol bo maluszkowi szkodzi przegrzewanie 😲
Plucka i oskrzela osluchalam na oskrzelach troszeczke kataru jest, ale lekarz mowil ,ze nic wielkiego samo sie oczysci 😞 tylko sie oczyszcza jakos mozolnie 😉
Biore teraz syropek z cebuli.......juz widze jak moj \"wielkoludk\"sie krzywi...najpierw syrop z czosnku teraz z cebuli fuj 🙂 co za dziecinstwo bede mial sobie mysli 😉

Ktos wyjatkowy extra i masz juz prace ledwo do Francji dojechalas obrotna z Ciebie dziewczyna 🤪wspaniale to teraz z ubezpieczeniem bedzie latwiej cokolwiek zalatwiac i leczenie, badania itp.
I pieniazki bo niestety bez nich ani rusz 😉
Bo teraz pisalas, ze mieszkacie z tesciowa jak Ci sie z nia uklada???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć dziewczyny 🙂
jestem "sierpniówką" ale przyszłam sie przywitać, belen ja też w 7 tyg zachorowałam, ale jak widzisz jestem już w 15 a dzidzi miewa się dobrze, więc sie nie stresuj.
My z sierpnia Was doskonale rozumiemy z mdłościami i innymi przypadłościami tego okresu 🙂
życzę zdrowia każdej z Was i żadnego stresu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bisia88 dzięki wielkie za przywitanie 😘

belen jak się czujesz? mam nadzieje, że już lepiej 😉 mnie chyba za to bierze jakaś choroba, bo tak w gardle mnie drapie i zaczynam psikać 🥴 mam nadzieję, że to tylko chwilowe 🤨 mój Karolek też ma katarek, więc chyba od niego to złapałam 🥴

a poza tym, to jak się dziewczyny czujecie??? coś tu ostatnio cisza w naszym temacie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry dziewczyny 🙂
Dziekuje bisia88 fakt ta grypa zestresowala mnie na amen teraz jest o wiele lepiej 😉

Co do moich objawow to nic specjalnego....brzuszek pobolewa od czasu do czasu,piersi i krzyz a wszedzie pisza czym silniejsze objawy tym lepiej dla ciazy???? nie wiem ile w tym prawdy...dla mnie to rzecz indywidualna i nie znaczy, ze ten kto ma wymioty ma wiecej hormonow ciazowych poprostu jego organizm inaczej reaguje....co Wy myslicie na ten temat?????

U mnie pogoda okropna leje, leje i jeszcze raz leje....tesknie za wiosna 🤢

Co tam u moich pazdziernikowych mamusiek...glaski w brzuszki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
belen napisał(a):
Co do moich objawow to nic specjalnego....brzuszek pobolewa od czasu do czasu,piersi i krzyz a wszedzie pisza czym silniejsze objawy tym lepiej dla ciazy???? nie wiem ile w tym prawdy...dla mnie to rzecz indywidualna i nie znaczy, ze ten kto ma wymioty ma wiecej hormonow ciazowych poprostu jego organizm inaczej reaguje....co Wy myslicie na ten temat?????

zgadzam się z Tobą, przecież każda kobieta inaczej przechodzi ciążę, i to, że ma mniejsze dolegliwości wcale nie znaczy, że z ciążą jest coś nie tak. Ja przy pierwszej ciąży praktycznie nie miałam żadnych typowych objawów, wszyscy dziwili się że nie mam mdłości, itp, a przecież Karolek urodził się zdrowy i silny, ważył prawie 4 kg przy porodzie i miał 60 cm wzrostu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam, wszystkie przyszłe mamy 🙂 według pierwszego dnia ostatniej miesiączki (13.01) jestem w 5 tygodniu.. ale wiem ,że do zapłodnienia doszło 29.01 czyli według mnie jestem w 3 tygodniu i 1 dzien..
1 marca jadę do Gin. będę pierwszy raz mamą i nie wiem który tydzień brac za prawdziwy 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka ann87 milo mi, ze dolaczylas do nas i zycze Ci spokojnych 9 msc 🙂
Jak sie czujesz i jak zareagowali Twoi najblizsi na ta wspaniala nowine???

Fiann 4kg to Karolek przy porodzie byl naprawde ladnym klopsikiem, nie mialas problemu aby go urodzic????

ktos wyjatkowy co u Ciebie jak tam nowa praca????

Tussiiaa i Malinka gdzies nam zniknelyscie po drodze 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
belen napisał(a):
Hejka ann87 milo mi, ze dolaczylas do nas i zycze Ci spokojnych 9 msc 🙂
Jak sie czujesz i jak zareagowali Twoi najblizsi na ta wspaniala nowine???


czuję się bardzo dobrze 🙂 od tygodnia biorę kwas foliowy..pobolewają mnie trochę piersi..odbija mi się ale żadnych mdłości itp nie mam..frytki jedynie, które kochałam ostatnio smakowały jak mydło ;/ no i brzuszek pobolewa jak na miesiączkę..
biegam trzy razy w tygodniu i raz pływam na basenie..czuje się dobrze..
dowiedzielismy się ,że będziemy rodzicami w walentynki 🙂) wspaniały prezent choć się o niego nie staraliśmy..w mojej rodzinie to pierwszy wnuk i wszyscy bardzo się cieszą..najbardziej chyba moja siostra..u chłopaka to będzie 7 wnuk ale zaraz jak się dowiedzieli zrobili nam imprezkę z tej okazji 🙂 a chłopak juz remontuje dom choc jeszcze tyllllleeee czasuuuu ... juz w walentynki wybrał gdzie będę rodziła,lekarkę prowadzącą,chrzestnych, sprawdzał co to będzie za znak zodiaku i w goole bardzo się zaangażował..chyba nawet bardziej odemnie.. ja natomiast jak zobaczyłam 2 kreski nie wierzyłam popłakałam się ale nie ze szczęścia.. miałam inne plany ..własnie mialam egzaminy do polcji a teraz wszystko przepadło..nie spałam 3 noce i płakałam 3 dni.. teraz już do mnie dochodzi,że będę mamą i cieszę się.. 🙂 ale czemu ta ciąża trwa tak długo 😞 ehhh pozdro dla pażdziernikowych mamusiek 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
larosanegra84 napisał(a):
Witam 🙂
Chciałam się przywitać i dołączyć do mamuś październikowych 🙂 Jest to moja druga ciąża mój synek ma rok i 3 tygodnie i pod koniec stycznia dowiedziałam się ,że zostanę drugi raz mamą 🙂

Witamy cieplutko 😘 widzę, że mamy całkiem podobną sytuację, bo ja też mam już synka który niedawno skończył roczek, jak tam Twój już chodzi czy jeszcze nie? mój tylko raczkuje 😉

belen co do porodu, to rzeczywiści było trochę ciężko, ale udało mi się urodzić siłami natury 🙂 jak tylko zobaczyłam moje maleństwo to zaraz zapomniałam o bólu 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Belen dlugo cie trzyma to chorobsko, co do porodu ja moja lenuske rodzilam 15h bez zadnych komplikacji mowili ze na mnie to kolos ja wazylam przed porodem 62 kg bylam drobna troche duze naciecie mialam problem ze staniem i siedzeniem po porodzie az 2 tyg ale po 2tyg wszystko bylo juz ok, co do pracy mam wolne szef wyjechal na ferie i nie ma mnie kto wozic bo jestem nowa
Fiann no ty tez sie kuruj z katarku 😉 ja identycznie mialam z lenka zero objawow a urodzila sie 3700 i 57 dluga 😉 a mialam angine w ciazy
Ann87 gratulacje witamy 😉 fajnie ze dolanczasz :*
Lanosanegra_’ gratulacje i witamy fajnie ze tez dolanczasz 😉
co raz wiecej nas dziewczyny 😉

a tak po za tym zadecydowalismy z moim ze bede latac do polski na badania i do lekarza bardziej mi sie to oplaca bo tu za wizyte u lekarza zaplace 100 euro a nawet 150 a badania ciazowe sa naj drozszymi badaniami za usg okolo 100 euro to ja za 200 euro mam lot w ta i z powrotem i moge z polski przywiezc rzeczy po mojej coroni noi kupic tam rzeczy duzo taniej
😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam serdecznie 🙂 chciałabym dołączyć do Was dziewczynki, jako kolejna mamusia październikowa, choć nie ukrywam,że jestem totalnie zestresowana ponieważ jestem dopiero przed pierwszą wizytą u gina, a po moich niezbyt wesolych doświadczeniach boję się zapeszać...
Ann87 uśmiecham się czytając Twoje posty, bo wychodzi na to,że mamy najważniejsze daty zupełnie identyczne: ostatnia @, poczęcie i walentynkowe objawienie na teście 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Kochane 🙂
Mój poród trwał 21 godzin (miałam wywoływany w 37 tygodniu przez nadciśnienie i obrzęki) ale dałam radę urodzić siłami natury. Jak miałam rozwarcie na 5 cm poprosiłam o znieczulenie i pomimo ,że byłam podłączona pod oksytocynę poszłam sobie spać 🙂 Tak jak napisała ktos_wyjatkowy przez dwa tygodnie ciężko było siadać i szwy ciągnęły ale wszystko ładnie się zagoiło do tego stopnia , że jak pojechałam do mojej ginekolog po 6 tygodniach od porodu to powiedziała ,że jestem tak ładnie zszyta ,że nie ma śladu ,że rodziłam 🙂 Sam fakt ,że jestem znowu w ciąży i pisze na tym forum znaczy ,że da się to wszystko jakoś przeżyć a jak się zobaczy swoją kruszynkę to zapomina się o całym bólu. Także jak to się mówi nie taki diabeł straszny... 🙂
FIAnn mój Mikołajek też jeszcze nie chodzi na razie stoi bez trzymanki i drepcze sobie w łóżeczku trzymając się szczebelków ale nie odważył się zrobić samodzielnie kroczków. Ale w chodziku zasuwa jak mała wyścigówka 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
larosanegra84 napisał(a):
FIAnn czy nie pisałaś przypadkiem na mamusiach lutowych 2011?

no pewnie, że pisałam 😉 miałam termin na 23 lutego a urodziłam 12 lutego 2011 🙂

FIAnn mój Mikołajek też jeszcze nie chodzi na razie stoi bez trzymanki i drepcze sobie w łóżeczku trzymając się szczebelków ale nie odważył się zrobić samodzielnie kroczków. Ale w chodziku zasuwa jak mała wyścigówka

mój identycznie się zachowuje, z tym, że ja Karolka nie daje do chodzika, bo jakoś nie widziałam potrzeby kupować takiego sprzętu, niech sobie raczkuje jak chce 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Agnes 😉 witamy u nas nic sie nie przejmuj widzisz ja jestem we francji dopiero jakies 2 tyg i jak narazie nie mam na lekarza bo wizyta 100 – 150 euro bez usg a usg okolo 100 euro takze narazie mnie nie stac i musze czekac na wyplate a jestem okolo 9 tyg :
Larosanegra84 Dokladnie zapomina się o calym bolu a sam poorod mnie nie bolal tylko bole.Choc nie bylam za dobrze potraktowana w tam tym szpitalu i obawiam się porodu ale wszystko będzie dobrze wtedy urodziłam silami natury teraz tez dam rade 
A co do chodzikow moja leneczka miala az 3 i 2 rozwalila tyle ze uzywane to w kroku sie psuly a 3 lezy na strychu w polsce. ale raczkowala mi duzo to juz indywidualny wybor 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...