Skocz do zawartości

MAMUSIE PAZDZIERNIKOWE!!! | Forum o ciąży


belen

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Kasia, jeśli mają coś złego wynaleźć, to chyba lepiej, żeby to było wcześniej niż później prawda? Szczerze mówiąc to trochę Cię nie rozumiem, bo jak ja się martwiło czy z moim maluszkiem wszystko ok, bo się przeziębiłam, to mimo że za dwa dni miałam wyznaczoną wizytę to i tak pobiegłam do lekarza, żeby nas obejrzał...wiem, że to trochę inna sytuacja, ale chodzi mi o to, że nie wyobrażam sobie takiego stoickiego spokoju u kobiety, która nie jest tak naprawdę pewna,czy wszystko jest ok. Trzymam mocno za Was kciuki i życzę Wam powodzenia, ale może naprawdęwarto przejść się do lekarza na nfz choćby dziś na izbę albo jutro...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Kochane moje kolezanki pozdrawiam Was serdecznie 🙂

Witam Te ktore mnie nie znaja i sciskam moje mamusie pazdziernikowe od pierwszego wpisu 🙂
Nie mam sily zeby poczytac co tam u Was ale moje serduszko mi mowi, ze Wasze malenstwa maja sie dobrze 🙂

Moj babelek tez rosnie....dzisiaj robilam genetyczne wyszly super...i jeszcze bardziej myslami bylam z Wami....

Nie wiem jak to napisac bo lzy mi leca, ale musze byc silna dla mojej kruszynki ktora zostala sierotka moj maz zginal w wypadku samochodowym chociaz wiem, ze tak naprawde to nie odszedl bo jest we mnie 😞

Zycze Wam wszystkiego najlepszego i cieszcie sie z kazdego dnia bo nasze malenstwa to cud
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Belen, wlasnie myslalam co u Ciebie bo jakos tak zniknelas na dlugi czas.

Nie wiem co napisac, zeby Cie pocieszyc, bardzo Ci wspolczuje, nie potrafie chyba sobie wyobrazic co to znaczy stracic najblizsza osobe na swiecie, ale widze po tym co piszesz, ze przemawia przez Ciebie optymizm i jestes bardzo dzielna. Musisz byc silna dla swojego Maluszka- dzieki Niemu Twoj Maz bedzie z Toba na zawsze i jak bedziesz patrzec na Maluszka bedziesz w nim widziec czastke Taty.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Belen tez wlasnie o Tobie myslalam i nawet wczoraj sprawdzalam kiedy to bylas na forum ostatni raz... Strasznie mi przykro, mogę sie tylko domyslać jak jest Ci strasznie ciezko, niewyobrażalna strata 😞 😞 😞 😞 brak mi słów... Na naszym forum ciagle jakies złe wieści 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie kochane
Belen już od dłuższego czasu zastanawiałam się co u Ciebie i czemu tak nagle zniknęłaś z forum...Tak bardzo mi przykro, ciężko jest znaleźć jakiekolwiek słowa pocieszenia w takiej sytuacji 😞 Musisz być silna dla swojej kruszynki i myśleć teraz przede wszystkim o tym żeby donosić i urodzić tą malutką istotkę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O Matko belen... 😞 Tak często myślałam co się z Tobą dzieje, a tu taka informacja. Tak strasznie mi przykro. Nawet nie będę próbowała wyobrażać sobie co czujesz. Bardzo Ci współczuję. Trzymaj się dzielnie dla maluszka, to w nim teraz jest Twój mąż.
Macie rację dziewczyny same złe wieści, a przecież teraz każda z nas powinna być szczęśliwa, a nie cierpieć takie tragedie jak strata męża czy dziecka. Życie to jest jednak pokręcone 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Chwilke nie zaglądałam a tu aż tyle stron się narobiło 🙂

Belen strasznie mi przykro.

A odnośnie ciąży poza macicznej Kasia ja byłam ostatnio u lekarza w wg usg 6 tyg i 4 dniu ciąży i mam zdjęcie na którym moja dzidzia jest już bardzo dobrze widoczna. Na poczatku ciąży jak się dowiedziałam po prywatnej wizycie poszłąm do lekarki państwowo po skierowanie na badania i uparła się żeby mi zrobić usg. Stara głupia baba patrzy i mówi pozamaciczna i tłumacze jej że wczoraj byłam u lekarza że sprawdzał wszystko że nie jest pozamaciczna a ona mi że szpital i koniec. Odmówiłam i pojechałam jeszcze raz do swojego lekarza gdzie on po jeszcze jednym zbadaniu mnie nakrzyczał na mnie i powiedział że co to za lekarka która widzi coś czego nie ma. Ale mimo to zdawało jej sie i chciała kierować mnie do szpitala.

Mało tego mój gin powiedział jak byłam ostatnio 5.03 że widzimy się za 6 tygodni bo jest wszystko najlepszym porządku i nie ma sensu szybciej no chyba że coś by mi się działo to inna sprawa ale na szczęście czuję się dobrze 🙂

Dzisiaj ja idę robić pomidorową i placki ziemniaczane na obiadek. 🙂

Pozdrawiam i miłego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Kochane
To prawda od wczoraj zrobiło się tu strasznie smutno i cicho 😞
Ja byłam wczoraj u lekarza ze swoim przeziębieniem - dostałam to samo czym sama leczyłam się w domu 😞 A choróbsko trzyma mnie cały czas i w ogóle mi się nie poprawia. Ale lekarz mnie osłuchał, zobaczył gardło i stwierdził ,że nic takiego się nie dzieje. Po prostu muszę odchorować swoje i tyle.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nacudja napisał(a):
Dziś u mnie znów kiepsko z apetytem, a mam obiad ugotować. To jest dla mnie jakiś koszmar. Nawet nie wiem na co mam ochotę, bo od wszystkiego mnie odrzuca. Jakiś pomysł na szybki obiad? 🙂

tagliatelle w sosie śmietanowo-brokułowym z kurczakiem 😁
makaron z kurczakiem w sosie pomidorowo-mascarpone 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...