Skocz do zawartości

MAMUSIE PAZDZIERNIKOWE!!! | Forum o ciąży


belen

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Nacudja u mnie z tym termiem to jest problem bo wg om to 10-11 października, ale wg usg wiadomo już, że ciąża jest młodsza, ale lekarz jeszcze nie podał mi innego terminu i zastanawiam sięwogóle czy to zrobi...ale cały czas do niego chodziłam przed ciążą i jak zaszłąm, także napewno ten termin ostatniej miesiączki nie jest miarodajny, bo miałam bardzo nieregularne cykle...A Ty na kiedy masz termin? Może będę się posługiwać Twoim 😜 😜 a jak brzuszek widać coś? Bo pisałaś, że masz swój...to tak jak ja 😜 dlatego się zastanawiam czy ktokolwiek cokolwiek zauważy do 5 miesiąca 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Mnie jakos specjalnie nie odrzuca od jedzenia ale tez specjalnie ni9c mi nie smakuje. Teraz to bym tylko jadla albo poledwiczke z suszonymi pomidorami i cebulka albo kotleta schabowego, do kurczaka nie moge sie przekonac. Jak juz cos jem to musi byc mocno doprawione- ostre, a najl;epiej to zeby wszystko bylo kwasne. Nie przepadam teraz za slodyczami ktore przed ciaza zjadalam w ogromnych ilosciach. Bardzo smakuja mi za to pomarancze i koktajl zerobiony z truskawek w blenderze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Według OM i pierwszego usg mam termin na 22 października. jak dla mnie to brzuch się trochę zaokrąglił i zrobił sztywniejszy, ale oprócz mnie i męża nikt na razie nie komentuje, także nie wiem. ciężko mi się zapiąć w spodnie i chodzę z gumką na guziku, więc musiał się zwiększyć ciążowo bo na wadze nic się nie zmieniło 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A mnie najlepiej podchodzą kanapki z żółtym serem i czymś na wierzchu typu pomidor, ogórek, rzodkiewka i jajka nawet nie sadzone, a mocno zesmażone 🙂 pomarańcze też przez jakiś czas były super, teraz przestały. ogólnie mogłabym jeść tylko kanapki 🙂 słodkiego, które kocham też nie tykam, bo mnie po nim mdli.
Podobno słodkie to na dziewczynkę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nacudja a inni wiedzą o ciąży? Bo u mnie to myślę, że jest jeszcze kwestia tego,że od roku ciągle tyję, i chyba nikt nawet nie chce pytać, żeby mi przykrości nie robić...chociaż parę razy moja "kochana" ciocia wypaliła z pytaniem, który to miesiąc (jak jeszcze nie byłąm w ciąży!!!!) więc myślę, że u mnie póki nie powiem, to każdy będzie myślał, że dalej tyję...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja mam dwie siostry, jedna jest podobnej budowy ciala jak ja, a druga drobniutka i chudziutka. ta podobna do mnie przytyla 25 kg w ciazy i nie potrafi sie tego pozbyc. Ta druga drobna przytyla tylko z 12 kg i wszystko od razu jej zeszlo. teraz to jest jeszcze chudsza niz przed ciążą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karolka- Tak patrze na Twoj brzuszek i dochodze do wniosku ze mam taki duzy jak Ty! do tej pory myslalam ze to tluszczyk bo macica jest nisko a ja jestem okragla wyzej, ale widze ze Ty masz tak samo! moze to nie macica tylko flaczki sie przemiescily wyzej? bo macica dopiero w 2 trymestrze idzie do gory.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja tez tak od 6-7 tygodnia zauwazylam ze nie mieszcze sie w swoje spodnie wiec od razu kupilam kilka ciazowych z panelem i tylko w nich chodze, albo w legginsach bo rzadko wychodze z domu 🙂 Takie ciazowe bardzo wygodne- jak rajstopy, nic nie uciska no i wygladaja jak normalne rurki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...