Skocz do zawartości

MAMUSIE PAZDZIERNIKOWE!!! | Forum o ciąży


belen

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Nie denerwuję się bo nie mam krwawień brzuch mocno nie boli,myślę że nie ma sensu żebym latała co tydzień do lekarza bo też nie mam na to pieniędzy.A ogólnie to bardzo się denerwuję wszystkim.Co do okresu to nie mogę tak liczyć bo ostatni miałam 25.01 potem 20.02 miałam takie dziwne plamienie ale nie był to okres,po tym 14 i 15 marca zrobiłam dwa testy i wyszły pozytywne no i okresu już nie mam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasiu gdyby miał prawdziwe podejrzenia ze to ciąża pozamaciczna to dostalabys skierowanie do szpitala na cito
To jest zagrożenie życia
Krwotok np do jamy brzusznej w każdej chwili...
To raczej gdybal a nie mówił serio
Buc głupi i tyle
Ja pierwsza ciąże miałam pozamaciczna
Od razu szpital , grzebalo we mnie chyba 10 lekarzy bo nie wiedzieli czy to pozamaciczna na 100%
Obserwacja 3 dni i zabieg niestety

Więc nie wierze ze kompetentny lekarz mając choćby cień podejrzenia puścił cię do domu

Moim zdaniem nie masz sie co martwić
Dzidzi jest jeszcze malutkie i mało widział
A zeby sie do tego przyznać trzeba mieć odwagę
Bo przecież lepiej nastraszyc kobietę w ciąży!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasia trochę Ci się dziwię. Jeśli mnie nie odpowiadałby lekarz, to poszłabym do innego, a już na pewno jeśli powiedziałby mi, że to ciąża pozamaciczna. Chociażby po to, żeby ktoś jeszcze potwierdził lub obalił diagnozę. Jak to możliwe, że jesteś taka spokojna?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nacudja właśnie myślę podobnie jak Ty. Kasia skoro lekarz podejrzewał ciążę pozamaciczną, a poza tym sama nie wiesz od kiedy i co i jak, to nie wiem jak możesz tak spokojnie siedzieć i czekać...Ja bym umarła ze strachu...Wiem, że wizyty prywatne kosztują niemałe piniądze, ale potem można żałować, że nie wydało głupich 100zł na lekarza...Nie chcę Cię straszyć ani nic takiego, poprostu się o Ciebie martwię
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nacudja ja u tego lekarza byłam pierwszy raz i za nic praktycznie zapłaciłam mu stówę a dla mnie to nie grosze.A propo ciąży poza macicznej bym miała krwawienia i mocne bóle a czegoś takiego nie mam.Wypisał mi skierowanie do szpitala "gdyby mnie mocno bolał brzuch"choć na samym początku już mu zaznaczyłam ze nic mnie nie boli.A potem kazał mi zrobić betę i przyjść.To waszym zdaniem normalny to jest lekarz?bo moim nie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasiu jako polozna moge ci smialo powiedziec, ze ciaza pozamaciczna to tak jak pisza dziewczyny stan zagrozenia zycia.. Wystarczy ze peknie i zagrozenie gotowe, nie mowiac juz o dalszych prognozach co do planowania dzieci.. wiec nei zastanawiaj sie i idz najlepiej prywatnie,,,

Ktory to bylby ydzien ciazy?? wedlug OM??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Skoro tak siedzę i czekam to widocznie nie mam powodu do niepokoju.Gdyby coś się działo to bym poszła do lekarza,ale mogę dopiero za tydzień nie wcześniej.Jest koniec miesiąca i nie mam pieniędzy na lekarza a tym bardziej ubezpieczenia więc tak czy siak to i tak muszę czekać do początku miesiąca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to tym bardziej jeśli nie jest to dla Ciebie normalny lekarz, to idź do innego. Nawet na NFZ. Przeciez nie wysyłamy Cię na siłę prywatnie.
Zresztą zrobisz jak uważasz. Nie nasza ciąża i nie nasze dziecko - swój rozum masz. Możemy tylko wyrazić swoje zdanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...