Skocz do zawartości

MAMUSIE PAZDZIERNIKOWE!!! | Forum o ciąży


belen

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Tak sobie czytam to co napisała Kasia i dochodzę do wniosku ,że z facetami bardzo różnie bywa jeśli chodzi o reakcję na ciążę...Np. Mąż mojej koleżanki jak dowiedział się ,ze jest w ciąży skakał do nieba, czytał artykuły, jeździł na usg. Niestety jak dziecko się urodziło przestał się nim kompletnie interesować, nie pomagał jej wcale przy dziecku. Efekt był taki, że jak amelka miała 8 miesięcy wyprowadził się z domu i do dziecka do dnia dzisiejszego przyjeżdża raz na 2 - 3 miesiące. A mieszkają od siebie 10 km... Mój mąż z kolei jak zaszłam w ciążę nie interesował się zbytnio, nie chciał czytać artykułów na temat ciąży, nie głaskał brzucha, nie mówił do Mikołajka. Ale jak nasze dziecko się urodziło oszalał na jego punkcie i teraz świata poza nim nie widzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
larosanegra w sumie masz rację a mój mąż zachowuje się podobnie do twojego 😁

Karolka nie wspominaj już o żadnych tego typu pysznościach bo chyba się ubiorę i pójdę sama 🙂 Ale chyba tylko po to żeby się zgubić 😞 bo niestety moja orientacja w terenach typu las zawsze była b. słaba 😞 A zjadłoby się 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć poszwendałam się 3 godzinki po mieście i wróciłam bo zgłodniałam i troszkę zmarzłam.Potem troszkę zagrzałam się w domu i chciałam wyjść do biedronki(już ciemnawo na podwórku było)to wysłał brata za mną .Ale mimo wszystko jestem nadal zła na niego za to co powiedział,planuję na jakiś czas wyprowadzić się od niego,żeby miał czas na przemyślenie co tak naprawdę jest dla niego ważne w życiu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny wiecie co tak sobie właśnie myślę co to będzie jak zacznie mi rosnąć brzuch tzn o wysoką ciążę mi chodzi to moja blizna po wyrostku pewnie sie rozciągnie. I zastanawiam się jak to będzie po czy przypadkiem jak się rozciągnie to już taka zostanie? Miała któraś z was wycinany i była już w ciąży?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gabrysczyamelka napisał(a):
dziewczyny wiecie co tak sobie właśnie myślę co to będzie jak zacznie mi rosnąć brzuch tzn o wysoką ciążę mi chodzi to moja blizna po wyrostku pewnie sie rozciągnie. I zastanawiam się jak to będzie po czy przypadkiem jak się rozciągnie to już taka zostanie? Miała któraś z was wycinany i była już w ciąży?

ja też mam bliznę po operacji wyrostka, i w poprzedniej ciąży praktycznie nic się nie zmieniła, pojawiły się na niej tylko niewielki rozstępy, ale po jakimś czasie po porodzie same zniknęły 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mi niestety nie zeszly zadne... 😞 i cholera nadal mam ciemne 😞(
a najgorsze jest to, ze wogole sie pojawily, bo przytylam tylko 6kg i kremy stosowalam...

Ogolnie niestetety wszystko tkwi w zawartosci kolagenu w naszje skorze..mozna stosowac najlepsze kremy, a jesli skora ma tendencje to i tak wyjda rozstepy.. a mozna nie robic nic.. i ich nie bedzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dokładnie z tymi rozstępami to nigdy nie wiadomo 😞 Przed ciążą mój biust to wklęsła jedynka jak piersi urosły mi o jeden rozmiar to od razu pojawiły się na nich rozstępy 😞 Ale na brzuchu o dziwo nie zrobił się ani jeden. Nie wiem od czego to zależy bo i biust i brzuch smarowałam całą ciążę kramami na rozstępy i oliwką. Moja dziurka po kolczyku w pępku nie zmieniła swojego wyglądu ani wielkości i nawet nie zarosła mimo ,że całą ciążę kolczyka nie nosiłam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witaj anulka12 🙂

ja wróciłam niedawno do mamy i leze na lozku dzisiaj obiad u mamy ;/ nie wiem co ugotowac i do tego po poludniu wpadne szwagierka z mezem i dziecmi a mi zakalec wyszedł ;/ zaraz chyba pojade po ciasto do sklepu 😜 ogolnie to jestem niewyspana ..wczoraj wieczorem zajechaliosmy na mc driva i nei moglismy spac przez to;/ moze było nie swieze ;/

milej niedzieli

a jutro USG ! 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witaj Anulka12:-)

mi niedziela jak narazie mija leniwie;-) wstalam po 10:-) wypilam kawke i leze jeszcze w szlafroku;-) tesciowa wpadla zrobila rosolek i drugie danie wiec mam spokoj:-P
po poludniu zamierzam wybrac sie do taty ale nie wiem czy mojemu bedzie sie chcialo :-( bo jakies wyscigi oglada odkad oczy otworzyl:'( milego dnia B-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć anulka12 🙂
Larosanegra, a pijesz ten syropek, o którym tu było pisane na forum? Bo powiem Ci, że u mnie było tragicznie, kaszel, ból w klatce, z nosa mi się lało, głowa pękała ale jakoś (odpukać) mi przechodzi...A brałam tylko ten syrop, no i oczywiście cytryna, mleko, miód, czosnek... A wogóle to dopiero wczoraj poczułam smak tego syropu - bo wcześniej miałam tak zapchany nos, że nie czułam nawet smaku...a teraz nie mogę pić tego syropu, bo jest obżydliwy...maliny z czosnkeim...jej już sam zapach mnie odrzuca ;p ale piję, bo wierzę, że pomoże...
Odnośnie niedzieli, to jestem nieszczęśliwa z przesunięcia czasu, bo spałam godiznę krócej 😞 i pogoda u mnie też dzisiaj taka byle jaka, ani słonka, ani ciepła...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurcze też bym poszła na spacer, ale boję ię żeby mnie znowu gdzieś jeszcze nie przewiało...a tak wogóle to strasznie mało się ruszam. Kurcze a wczoraj wchodziłam na wagę i mam kolejny kilogram do tyłu. Mój się śmieje, że wcześniej chciałam schudnąćto nie mogłam, a teraz już 6kg do tyłu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...