Skocz do zawartości

MAMUSIE PAZDZIERNIKOWE!!! | Forum o ciąży


belen

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
ja tez sie balam ale do czasu kiedy naprawde zaczelo mi tego brakowac. zrozumialam ze skoro lekarz mi nie zabronil i jest to potrzebne mi to i malenstwu nic nie bedzie:-D

wiecie co ide na obiadek(mezus gotowal) i jak pojedzie do pracy to zaplanowalam sobie ze odswieze plot tzn pomaluje, dzwonilam do lekarza bo obawialam sie ze farba olejna moze zaszkodzic ale uspokoil mnie ze na dworze spokojnie tym bardziej ze duzo nie mam moge sobie malowac:-D a uwielbiam zabawy z farbami;-) jak dziecko byle sie pobrudzic:-P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ja też miałam oba i zapłaciłam za nie 70 zł. Moje najdroższe badanie jak dotychczas.
Co do imion to mój Mikołaj miał być Gabrysiem 🙂 Ale mój mąż uparł się na Mikołajka Ja nie chciałam tego imienia bo mój promotor tak miał na imię i źle mi się kojarzyło bo wymaglował mnie z moją pracą magisterską przez dwa lata i miałam awersję do tego imienia 🙂 Ale mój mąż w końcu mnie urobił i został Mikołajek 🙂 Teraz chciałabym Alana albo Filipa dla chłopca i Maję, Julię, albo Lilię, Nikolę dla dziewczynki. Oczywiście większość z tych imion nie akceptuje mój mąż i rozmowy trwają 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moje typy to zawsze były Zuzanna i Jakub, ale teraz prawie pół piaskownicy by mi się odwróciło. Zmieniłam na Gabrielę i Remigiusza, ale mąż absolutnie tego nie akceptuje, więc u nas wstępnie Nadia albo Igor, ale coś zaczyna marudzić, że może coś innego. Dobrze, że mamy jeszcze dużo czasu, bo to pewnie będą mocno ożywione dyskusje 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sprawdziłam Laura jest na 20 miejscu 🙂 Więc jest szansa że będzie jedna w klasie 😉 Julia jest na 1 miejscu, Maja na 2, ale Lilia i Nikola na dużo dalszych więc może wybiorę spośród tych dwóch 🙂 Pamiętam ,ze zawsze się wkurzałam bo miałam po 3, 4 Kaski w klasie i miałam żal do rodziców ,że dali mi takie oklepane imię 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czytałam kiedyś fajny artykuł na Onecie odnośnie nadawania imion i jedna para dała swojemu dziecku na imię Mściwosz a na drugie Gniewosz 🙂 nie wiem jak można tak dziecko skrzywdzić 😉 Inni uparli się na imię Dąb i mimo że takiego imienia nie było w rejestrze to wydeptali ścieżkę i dopięli swego i dziecko ma na imię Dąb 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Biedne dzieci, rodzice chcą znaleźć oryginale imię, a dziecko później cierpi. Ja maiałam kolege Gniewka i mam koleżankę Halszkę 😮 Jego imienia na poczatku nie moglam zapamietac i zwracalam sie bezosobowo, a jej imie tez kazdy zapominal i w koncu zostala nazwana przez kolegę Menażka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...