Skocz do zawartości

MAMUSIE PAZDZIERNIKOWE!!! | Forum o ciąży


belen

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Sandros ale czy przy ciąży poza macicznej pojawiają się zmiany w macicy?spójrzmy na to trzeźwym okiem,sama nazwa poza maciczna czyli,że poza a nie w macicy.A u mnie są normalnie płyny owodniowe,pęcherzyk,więc jaka to ciąża poza maciczna?? 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ostatnia miesiaczka...
Dziwny ten lekarz, moj przy ostatnim poronieniu tez podejrzewal na poczatku pozamaciczna, bo jakies dziwne rzezy na USG widzial. Wyslal mnie do domu,a le z zaleceniem w raziw jakiegokolwiek bolu, krwawienia czy nie wiadomo czego zglosic sie na Izbe Przyjec, a jak nic sie nie bedzie dzialo to do niego za tydzien... no ale juz nie zdazylam, bo dostalam krwotoku.. "na szczescie" okazalo, sie ze to poronienie, a nie pozamaciczna..wiec dlugo nie musialam czekac 😉)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia juz nawet nie chodzi o to czy ciaza pozamaciczna, czy nie. Chodzi o to, ze skoro ten lekarz Cie tylko nastraszył i nic konkretnego nie powiedzial na temat Twojego stanu, nie zlecil Ci nawet podstawowych badan, to juz jest znak, ze trzeba isc do innego. Na pewno znajdziesz jakiegos na nfz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zmiany w macicy pojawiaja sie nie ze wzgledu na implantacje zarodka a ze wzgledu na hormony.. dlatego m.in. macica sie rozpulchnia.. bez wzgledu na to gdzie ta ciaza jest umiejscowiona...Ale zadnego plynu byc nie powinno no i pecherzyk tez nie powinien widniec w jamie macicy tylko poza nia...

Ale jesli chodzi o zmaint to moga byc, bo to hormony...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ostatnią miesiączkę miałam 25.01 a potem 20.02 miałam delikatne plamienie.Uważacie,że dla mnie ciąża jest obojętna?otóż nie poprostu,mam teraz ciężką sytuację i poprostu nie mogę iść do lekarza,jak u każdego na koniec miesiąca zmniejsza się gotówka.Na nfz nie moge tez isc bo nie jestem zameldowana tu gdzie obecnie mieszkam,nie mam żadnego ubezpieczenia wiec jest narazie ciezko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja zrobiłam dziś Niki pomidorowa ;-)
Wcinala ze hoho

Nie strasze porodem ale warto mieć położna która sie zna ;-)
Mój był okropny a w mojej rodzinie porody trwają ok 1godz-2
Moja siostra rodziła na izbie przyjęć ;-)
Mama zawsze mówiła ze woli poród (5dzieci) od wizyty u dentysty!!
A ja?! Chciałam skakać przez okno..
W wawie odradzam szpital św Zofii
Liczą sie tylko statystyki i kasa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To, że jesteś niezameldowana, to akurat nie jest problem, bo nie ma już rejonizacji i możesz pójść do lekarza, gdzie Ci się podoba...a żeby mieć ubezpieczenie wystarczyłoby się zarejestrować w pośredniaku...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasiu jeśli masz stwierdzoną ciąże - książeczka ciąży albo choć Usg z potwierdzeniem
Wystarczy ze to weźmiesz w łapke i pójdziesz do najbliższego szpitala i Izbę Przyjec gdzie jest ginekolog
Powiesz ze masz bóle brzucha i maja obowiązek cię zbadać i to Dokładnie
Bezpłatnie
Bez ubezpieczenia!!!

A brzuch wcale nie musi cię boleć
Mnie przy pozamacicznej nie bolal, nie plamilam, czułam sie swietnie
Każdy pod koniec miesiąca ma problemy z kasa tak jak piszesz
Ale akurat na to jest sposób ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale myślę,że nie ma co panikować bo wszystko jest w porządku,od czasu do czasu pobolewa mnie podbrzusze więc to chyba dobry znak?że jednak coś tam jest....szczerze to boję się iść 🤢 wolę poczekać jeszcze z tydzień i wtedy to już napewno muszę iść bo obiecałam to sobie,że na początku miesiąca już na serio idę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...