Skocz do zawartości

MAMUSIE PAZDZIERNIKOWE!!! | Forum o ciąży


belen

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dokładnie anemia może mieć zły wpływ na dziecko. Ja pod koniec ciąży to brałam już końskie dawki żelaza bo mi się anemia pogłębiała. A co do kształtu tabletek z PregnaPlus są małe , mają opływowy kształt i fajnie się je połyka nic nie staje w gardle. Zapach mi też nie przeszkadza.
Karolka musisz wypróbować i zobaczysz czy będą Ci odpowiadać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
larosanegra84 napisał(a):
Karolka Ja przez anemie i przez to ,że straciłam dużo krwi 3 razy zemdlałam dzień po porodzie. Każda próba podniesienia się z łóżka kończyła się na podłodze - dobrze ,ze był mój mąż to mnie łapał bo pielęgniarki się nawet nie zainteresowały 😞

No wlasnie, wiec anemia jest tez grozna dla kobiety 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nacudja napisał(a):
A o farbowaniu włosów coś wiecie? Bo u mnie już czas 🙂


No ja wlasnie o to samo dzis pytalam na forum wrzesniówek 🙂 ja od stycznia nie farbuje, ale by sie przydalo, bo odrosty coraz wieksze 🤨 Laski pisza, ze farbuja bez problemu, ale najlepiej farba bez amoniaku. ja znow czytalam, ze mozna farbowac ale dopiero po 20 tyg. Kazdy mowi co innego 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to się zgrałyśmy 🙂 Ja ostatnio farbowałam przed Bozym Narodzeniem, więc już czas najwyższy. I cały czas się zastanawiam co robić. Niby moja fryzjerka mówiła, żeby poczekać do końca 3 miesiąca, ale ja nie wiem czy w ogóle powinno się robić kolor...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...