Skocz do zawartości

MAMUSIE PAZDZIERNIKOWE!!! | Forum o ciąży


belen

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Emma23 napisał(a):
Wiesz co, mój znajomy kiedyś zagłebiał się w homeopatię...i wytumaczył mi jej działanie w bardzo krótki i obrazowy sposób: wyobraź sobie, że boli Cię głowa idziesz nad rzekę i wrzucasz do wody powiedzmy apap/ibuprom/nurofen nieważne, lek przeciwbólowy. Następnie przemieszczasz się na kolejny most na tej samej rzecze i nabierasz wiadro wody...Wypijasz jako lekarstwo homeopatyczne...Podobno zawartość substancji czynnej w takich lekach jest tak mała, że nie może ona działać...Ale to tylko jedna z wielu opinii, ktoś może mieć zupełnie inną i ja ją szanuje. Mi poprostu jakoś tak utkwiło to w głowie...

dzieki 🙂 przynajmniej wiem cos wiecej!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Emma ale co zrobić jak nic innego nie można 😞 A zawsze na psychikę lepiej działa jak wiesz ,że chociaż trochę próbujesz sobie pomóc niż jak byś miała niczym się nie leczyć.Wiem ,że te wszystkie leki dozwolone w ciąży można o d.... potłuc bo Ja jestem chora już dwa tygodnie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja wcale nie mówię, żeby tego nie brać...tylko jak mi sięprzypominają te słowa to poprostu szkoda mi kasy...A co to znaczy się męczyć bez lekarstw doskonale wiem...i też bym chyba wolała, żeby mi dali wit. c i powiedzieli, ze to super skuteczny lek- może psychika by jakoś napędziłą organizm do walki z wirusem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mnie od kaszlu bolała cała klatka piersiowa i ból wszedł mi w obojczyk, do tego stopnia, że mnie bolało nawet oddychanie...na co moaj pani doktor stwierdziła, że skoro mam kaszel, to normalne, że mnie tchawica boli...I nie przepisała mi nic!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...