Skocz do zawartości

MAMUSIE PAZDZIERNIKOWE!!! | Forum o ciąży


belen

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ja farbuje co miesiac bo mi szybko rosna, takze w przyszlym tyg bede robic trzeci raz w ciazy, ja robie szamponem i wychodza takie jak zawsze. Mysle ze predzej nie mozna rozjasniac bo to jest duzo bardziej zrace. Pasemka za to mozna spokojnie bo rozjasniacz nie dotyka skory glowy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tak bo mi bardzo szybko rosna wlosy wiec jak jest farba niezmywalna to odrosty widac jeszcze mocniej, mi tak z 4 cm na miesiac roznie takze jak nie zrobie wyglada naprawde okropnie. Przed ciaza robilam co 2 -3 tyg. Ostatnio jak bylam w drogerii to byly tam tez farby bez amoniaku ale dla mnie farba to troche bez sensu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
danusia1985 napisał(a):
tak bo mi bardzo szybko rosna wlosy wiec jak jest farba niezmywalna to odrosty widac jeszcze mocniej, mi tak z 4 cm na miesiac roznie takze jak nie zrobie wyglada naprawde okropnie. Przed ciaza robilam co 2 -3 tyg. Ostatnio jak bylam w drogerii to byly tam tez farby bez amoniaku ale dla mnie farba to troche bez sensu

Chcialabym, zeby mi wlosy tak szybko rosły 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolka84 napisał(a):
danusia1985 napisał(a):
tak bo mi bardzo szybko rosna wlosy wiec jak jest farba niezmywalna to odrosty widac jeszcze mocniej, mi tak z 4 cm na miesiac roznie takze jak nie zrobie wyglada naprawde okropnie. Przed ciaza robilam co 2 -3 tyg. Ostatnio jak bylam w drogerii to byly tam tez farby bez amoniaku ale dla mnie farba to troche bez sensu

Chcialabym, zeby mi wlosy tak szybko rosły 🤪

ja tez ☺️ bo moje to chyba stoja w miejscu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolka84 napisał(a):
Krotkie to przynajmniej wygodne, ja mialam takie, ale zle sie w nich czulam, bo mam okrągła twarz i wydawalo mi sie, ze tylko poliki wystaja. Ale do rudego koloru super wygladaly 🙂

wygodnie ale z biegiem czasu tez sie nudza 🥴
tez ostatnio mi przez mysl przeszlo zeby walnac sobie kolorek rudy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolka84 napisał(a):
A zapuszczenie wlosow z calkiem krotkich to wyzwanie. Ile mnie to nerwow kosztowalo, rok mi to zajelo, ale w koncu sie udalo je wyrównac i teraz moga sobie rosnac i rosnac 🙂

No ja dopiero zapuszczam jakis miesiac ☺️ zobaczymy jak dlugo dam rade
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...