Skocz do zawartości

MAMUSIE PAZDZIERNIKOWE!!! | Forum o ciąży


belen

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Emma23 napisał(a):
to jestem starsza od Ciebie 😜 bo ja miałam w styczniu 😜 coś w tym chyba jest, że tak się rozumiemy 🙂 super jest ten kalendarz ciąży na stronie pampersa, dzięki :* przeczytałam jużtysiąć trzysta kalendarzy ale ten jest zupełnie inny, ciekawszy 🙂

Polecam sie na przyszlosc 🙂
no to jestes starsza 🙂 a co mi tam to tak z malym spoznieniem ale szczere zyczenia urodzinowe Wszystkiego Najlepszego 🙂
kurcze jadlam i znowu mi sie cos chce jesc 🙂 ja tak mam teraz ze tak do 12 mnie mdli nie wsadze nic do ust a juz pozniej to jem i jem i w nocy czuje ze mi burczy w brzuchu ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dzięuję 🙃 a ja zauważyłąm u siebie dziwne zjawisko, mianowicie natychmiastowego wilczego głodu. Kiedyś robiłam sięgłodna po mąłu, zaczynało burczeć w brzuchu itd a teraz załącza mi się takie ssanie w żołądku, że muszę natychmiast coś zjeść, bo w przeciwnym razie żołądek chyba by wątrobę zjadł...śmieję się, że mój mały tasiemiec jest głodny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emma23 napisał(a):
Dzięuję 🙃 a ja zauważyłąm u siebie dziwne zjawisko, mianowicie natychmiastowego wilczego głodu. Kiedyś robiłam sięgłodna po mąłu, zaczynało burczeć w brzuchu itd a teraz załącza mi się takie ssanie w żołądku, że muszę natychmiast coś zjeść, bo w przeciwnym razie żołądek chyba by wątrobę zjadł...śmieję się, że mój mały tasiemiec jest głodny 🙂

ja tez tak mam i zaraz musze cos zjesc bo inaczej padne jakbym nie jadla kilka dni ☺️
a jak widze slodkie to juz wogole jakbym nie miala cukru w organizmie i jechala na resztach musze szybko cos wsadzic do buzi bo zemdleje ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emma23 napisał(a):
hhahaha mam dokłądnie to samo, tylko z ogórkami kiszonymi 😜 dopiero dzisiaj naszło mnie na słodycze, ale ja muszę siębardzo ograniczać, ze względu na moją wagę...

Ale to dziwnie wyglada jak ja pojde do sklepu/marketu i najpierw musze cos zjesc z tego sklepu zebym sil nabrala a dopiero potem kupuje i co ci ludzie obok sobie mysla?? pewnie glodzila sie 😁 😁 biedna dziewczyna 😁 😁
No to i mnie naszla ochota na kisiel 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hahha ciekawe co będzie, jak Cię kiedyś ochrona zatrzyma za wyjadanie batoników 😁 😁 mam ostatnio manię oglądania filmów z porodu...chyba jestem jakaś nienormalna...chociażjak byłam w pierwszych dniach ciąży i jeszcze o tym nie wiedziałam to też oglądałam filmy z porodu...a najlepsze jest to, że jem ten cholerny kisiel, ale tylko pół kubka sobie zrobiłam i oglądam te filmy i jakośmnie to nie obrzydza tylko z zaciekawieniem patrzę 😜 podziwiam głupotę ludzi wstawiających takie rzeczy do internetu...naprawdę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emma23 napisał(a):
hahha ciekawe co będzie, jak Cię kiedyś ochrona zatrzyma za wyjadanie batoników 😁 😁 mam ostatnio manię oglądania filmów z porodu...chyba jestem jakaś nienormalna...chociażjak byłam w pierwszych dniach ciąży i jeszcze o tym nie wiedziałam to też oglądałam filmy z porodu...a najlepsze jest to, że jem ten cholerny kisiel, ale tylko pół kubka sobie zrobiłam i oglądam te filmy i jakośmnie to nie obrzydza tylko z zaciekawieniem patrzę 😜 podziwiam głupotę ludzi wstawiających takie rzeczy do internetu...naprawdę

ochrona mnie zatrzyma a ja powiem ja musialam bylam glodna prawie mdlalam i powiem mialam braki cukru w organizmie haha 😁 😁 😁
Ja to nawet nie chcialam zeby mi zdjecia robil maz po porodzie mial robic tylko malemu 🥴 bo ja nie czulam takiej potrzeby i pamiatki stamad zreszta sa ludzie i ludziska niektorzy sobie nagrywaja i potem rodzinne ogladanie ale to sa ludzie i ich gusty 🙂 ja nie ogladam bo swoje tam przezylam nie chce tego wspominac mam tylko nadzieje ze ten porod bedzie lzejszy i szybciej to wszystko pojdzie 🙂
Moj maly jak sie urodzil to plakal i zamiast jak reszta dzieci robic to klasyczne łe łe to on robil Mu mu az te polozne sie smialy z niego ze juz chce jesc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emma23 napisał(a):
no ja bym też takiej pamiątki nie chciała, co to za atrakcja, to nie rozumiem...ciekawe czy tam szyby nie powypadają jak się będędrzeć....Ty nie oglądasz, bo już wiesz jak to jest....a ja nie...i wszystko mnie ciekawi...

tak tam nic ciekawego nie ma zeby to nagrywac i zostawiac na rodzinna pamiatke 🥴 ja to dopiero sie darlam az moj maz jak za drzwiami stal to wychodzil na dwor bo mu szkoda mnie bylo nie mogl tego wytrzymac 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No naprawdęco fajnego jest w umęczonej kobiecie, często krzyczącej w niebogłosy jeszcze z nogami rozłożonymi jedną na poznań druga na warszawę...ja nie rozumiem...nie pozwoliłabym i nie zgodziła się... masakra a już puszczeać to w internet to już wogóle jakaśporażka...bo jeśli ktoś ma chęć dla siebie pamiątkę mieć to jeszcze rozumiem, ale do internetu?
A Twój łobuziaczek był dość duży, pewnie dlatego się tak namęczyłaś?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emma23 napisał(a):
No naprawdęco fajnego jest w umęczonej kobiecie, często krzyczącej w niebogłosy jeszcze z nogami rozłożonymi jedną na poznań druga na warszawę...ja nie rozumiem...nie pozwoliłabym i nie zgodziła się... masakra a już puszczeać to w internet to już wogóle jakaśporażka...bo jeśli ktoś ma chęć dla siebie pamiątkę mieć to jeszcze rozumiem, ale do internetu?
A Twój łobuziaczek był dość duży, pewnie dlatego się tak namęczyłaś?

tak dla siebie to jeszcze ale takie rzeczy do internetu porazka 😮 🥴
Ja w sumie meczarnie to mialam dlatego ze porod sie zaczal skorcze byly a tu brak rozwarcia i tak przez 16 godzin sie meczylam bo po tych 16 dostalam znieczulenie i jakos poszlo rozwarcie a urodzilam dopiero po 22 godz bo ktos tam pomyslal po czasie zeby mi dac cos na to rozwarcie i to znieczulenie spowodowalo ze z godziny na godzine coraz wieksze rozwarcie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No tak weekend weekend i po weekendzie 😞 My dzisiaj odwiedziliśmy moją koleżankę która ma 1,5 roczną Amelkę - mój synek miał wreszcie towarzystwo do zabawy 🙂 Ja jutro od rana też pobudka o 7 rano (tak budzi się moje dziecko) i cały dzień na nogach przy Mikołajku (to tak jak bym była w pracy na 1,5 etatu...)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moja gin stwierdziła żebym się nie martwiła bo to na pewno przez nerwy spowodowane wizytą. Jak sobie mierzę w domu to mam 120/70 więc w normie. Nie mniej jednak muszę to kontrolować bo w poprzedniej ciąży przez ciśnienie musieli mi poród wywołać. A z moim maluszkiem jak na razie wszystko dobrze.
Ładnie było już widać żołądek, pęcherz moczowy, kształt serduszka, dwie rączki, dwie nóżki, nawet uszka i nosek 🙂 Ale płci mi nie chciała powiedzieć 🙂 A i dzidziuś ma 73 mm 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...