Skocz do zawartości

MAMUSIE PAZDZIERNIKOWE!!! | Forum o ciąży


belen

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
larosanegra84 napisał(a):
Andziucha czy Twój synek dużo mówi? Bo mój tylko mama, tata, baba , brum i am jak jest głodny . Oprócz tego wydaje z siebie dużo innych bliżej nie określonych dźwięków 🙂

jemu sie buzia nie zamyka 🙂
cos ostatnio wzielo go na mama 🙂 tata czasami a baba to tak czesciej
potem to juz bam,nie to najlepiej mu wychodzi mowi tez oj oj 🙂i robi paluszkiem oj oj 🙂
no i potem takie jakies slowa dziwne typu pfy,tfy itd 😁 😁 narazie w naszym jezyku niezrozumiale
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
larosanegra84 napisał(a):
Andziucha napisał(a):
larosanegra84 napisał(a):
Ja do swojej mam 40 km 😞

ja do mista bym miala 20 km a do niego mam zaledwie 7 km 🙂
a z brzuchem to sama strach jechac samochodem wiec stwierdzilam ze wole blizej i to jeszcze mozna powiedziec kolo domu wiec jakbym sie zle poczula zawsze moge dzwonic po kogos bo blisko!

tam gdzie mieszkam (15 km od Wawy) mam obecnie jedną gin która przyjmuje państwowo i jako lekarz nie nadaje się zupełnie więc raz w miesiącu zaciskam zęby i tłukę się przez całą warszawę ale za kierowcę robi mój mąż więc da się wytrzymać.

no to masz dobrze ja niestety musze robic sama dla siebie za kierowce!dlatego musialam myslec o tym zebym pozniej z brzuchem miala wygodniej i blizej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Andziucha napisał(a):
larosanegra84 napisał(a):
Mój też robi nunu paluszkiem 🙂 Jak coś spsoci to patrzy na mnie i robi nu nu nu bo wie ,że źle zrobił 🙂

moj maly schowal sie za firanka i udaje ze go nie widac 🙂 😁 😁 😁

🙂 🙂 🙂 dzieci mają 100 pomysłów na raz 🙂
Mój wyrzucił co się dało z szafek a teraz dorwał się do chusteczki higienicznej i rwie ją na strzępy. Pokój wygląda jak by przeszło tornado a to dopiero 10 😮


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
larosanegra84 napisał(a):
Andziucha napisał(a):
larosanegra84 napisał(a):
Mój też robi nunu paluszkiem 🙂 Jak coś spsoci to patrzy na mnie i robi nu nu nu bo wie ,że źle zrobił 🙂

moj maly schowal sie za firanka i udaje ze go nie widac 🙂 😁 😁 😁

🙂 🙂 🙂 dzieci mają 100 pomysłów na raz 🙂
Mój wyrzucił co się dało z szafek a teraz dorwał się do chusteczki higienicznej i rwie ją na strzępy. Pokój wygląda jak by przeszło tornado a to dopiero 10 😮



😁 😁 😁
te dzieci to sa dzieci nie ma co heehee
pomysly ich sa tak roznorodne!
moj wlasnie zauwazyl przy oknie ze ida dzieci ze szkoly na spacer i drze sie do nich walac rekami w szybe 😁 😁 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Andziucha napisał(a):
larosanegra84 napisał(a):
Mój też tak robi jak zauważy co s ciekawego za oknem 🙂 Szyby mam całe w jego paluszkach po umytych oknach na wielkanoc nie ma już śladu 🙂

palce jak palce ale moj czasem pluje na szyby jak robi brum 🙂

😁 😁 😁 Angażuje się Fabianek 🙂 Widzę ,że też mały samochodziarz tak samo jak Mikołajek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dziewczyny 🙂

Dawno nie pisałam, ale cały czas Was czytam...Jakoś nie mam natchnienia, idzie lato, a ja mam doła...(niespowodowanego ciążą!), tak jkaoś wszystko i wszyscy mnie dookołą dobijają...ahh nie ważne. Czuję się nadzwyczaj dobrze, tylko nieraz jak jestem 16godzin na nogach to wieczorem wysiadają mi kolana i puchną łydki...Ale poza tym, to prrowadzęcałkiem normalny tryb życiaa, aa z racji tego, że mam sklep, to powiedziałabym, że raczej dośćintensywny, chociaż staram się uważać...W brzuchu nie przybył mi ani jeden centymetrr, waga to samo, jaak się cofnęła tak stoi...tylko na buzi mi jakieś krostki mi powychodziły...Gdybym co trochę nie latała siusiu, too chyba anwet bym nie wiedziaała, że jestem w ciąży. Nie mogę doczekać się ruchów...

Andziucha, super, że z Twooim Szkrabem wszystko dobrze 🙂 cieszę się razem z Tobą 🙂

Fajnie, jak tak opowiadacie, co Wasze dzieciaczki robią...niedługo już wszystkie będziemy tak opowiadać i cieszyć się każdą chwilą 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja już czuje delikatne ruchy ;-))
Po posiłku ok 30 minut albo jak już leże w łóżku na plecach ;-))
Rzadko i słabo ale już czuje ;-)) niestety potem będę pewnie płakać od kopniakow :-(
z Niki poczułam pierwsze ruchy ok 19-20 tyg.

Właśnie kopnął (chyba chłopiec bo nie wiem ;-))

Dziewczyny ja tez mam udreke z moja córeczka, skończyła już 10 mcy a dalej noce to horror.
W ciagu dnia zaczęłam (jakies dwa tyg) aż słabnąć, więc ustaliliśmy z m dyżury nocne.
Dzięki temu co 2 noc jedno z nas sie wysypia;-)
Jest na etapie opuszczania sie raczkami i samodzielnego stania już ok minuty, zaczynała od kilku sekund.. Zazdroszczę wam ze wasze maluchy skończyły już roczek i chodzą a nie ciagle lądują na podłodze i płaczą, i muszę ja nosić na rękach bo sypialnie (nasza i jej) jest na piętrze :-((

Poza tym czuje sie ok. Tylko dokuczaja mi skoki ciśnienia. Pewnie stad te zaslabniecia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc dziewczyny 🙂 ja tez sie musze pochwalic, ze od wczoraj moj maluch kopie jak szalony, teraz juz wiem na pewno, ze to on a nie kiszki 🙂
Ja dzis bylam u dentysty i juz po wszystkim nagle zaslabłam, ocknelam sie na kozetce, a dentystka miala przerazenie w oczach 🤪 to juz drugi raz zaslablam w miejscu publicznym, az strach gdzies wychodzic 😮 jutro ide na usg, wiec mam nadzieje, ze teraz juz sie dowiem kto sie tam kryje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolka84 napisał(a):
Czesc dziewczyny 🙂 ja tez sie musze pochwalic, ze od wczoraj moj maluch kopie jak szalony, teraz juz wiem na pewno, ze to on a nie kiszki 🙂
Ja dzis bylam u dentysty i juz po wszystkim nagle zaslabłam, ocknelam sie na kozetce, a dentystka miala przerazenie w oczach 🤪 to juz drugi raz zaslablam w miejscu publicznym, az strach gdzies wychodzic 😮 jutro ide na usg, wiec mam nadzieje, ze teraz juz sie dowiem kto sie tam kryje 🙂

Karolka ale Ci fajnie taka rybke czuc w brzuszku fajne uczucie pewnie co?A ja z zaslabnieciami to az tak nie mam ale jak zaraz mi duszno to i mam wrazenie ze zemdleje i od razu otiweram okna bez wzgledu na temp.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
larosanegra84 napisał(a):
[quote

Danusia jak Twoje bobo w 11/12 tygodniu miało 7,4 cm to kawał dzidziusia 🙂 Mój w 13 tygodniu miał 7,3 cm.


Lekarz tez sie zdziwil, ale mowi ze dzieci roznie rosna, jedne szybciej na poczatku a [potem wolniej, roznie to jest 🙂

Karolka- tak z dnia na dzien poczulas??? ja tez juz nie moge sie doczekac, ale nie wiem czy odroznie od flaczek bo ciagle mi sie przelewa i burczy cos w srodku, pewnie dlatego ze jak cos zjem to za pol godziny znowu jestem glodna 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karolka, Czerwcówka to super ,że czujecie już ruchy. Ja od początku tego tygodnia też mam wrażenie ,że raz na jakiś czas czuję dzidzię ale nie są to takie typowe kopniaczki tylko coś jak by właśnie pływała rybka albo fruwał motylek i się obijał o mój brzuch. Na razie te ruchy są bardzo delikatne i nie czuję ich każdego dnia. Z Mikołajkiem pierwsze ruchy poczułam dopiero ok 20 tygodnia ale z drugim dzieckiem podobno szybciej można poczuć ruchy.
Emma odzywaj się do Nas częściej bo już zaczynałam się o Ciebie martwić i się zastanawiać czemu na kilka dni zniknęłaś Nam z forum. Ja ostatnio też łapię doła często nie mam na nic siły i czuję się coraz większa i grubsza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anula4ever napisał(a):
karolka84 napisał(a):
Anula super uczucie 🙂 ale to nawet nie jest juz rybka, ale konkretne kopniaczki 😁

Az tak to moze baletnica albo pilkarzyk 😉 a rybki czy motylka tak to zwa nie czulas?

czulam wczesniej, ale nie wiedzialam czy to rzeczywiscie dzidzia, czy moze jakies zludzenie albo wnętrzności 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...