Skocz do zawartości

MAMUSIE PAZDZIERNIKOWE!!! | Forum o ciąży


belen

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
powrocilam...uffff jestem cala mokra, zaraz chyba bede biegac po domu na golasa 😁 😁 dzis bym chyba nie dala rady wysiedziec na sloncu, a jestem straszna maniaczka opalanka 😜 w poniedzialek udalo mi sie wysiedziec dwie godzinki na tym skwarze, ale dzis juz nawet nie mam ochoty sie katowac, zeby chociaz jakis lekki wiaterek wial...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Podziwiam. Ja jak nie muszę nie ruszam się z domu. Rano do pracy, potem z pracy, a na zakupy jeździmy przed zamknięciem sklepu kiedy już tak nie praży. No i latam ciągle pod prysznic. Z reguły unikam słońca, bo zamiast się opalać ja się spalam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karolka, Ty jeszcze na własne życzenie smazysz się na tym słońcu? Podziwiam...ja wczoraj z domu wyszłam o 21 na zakupy...i szybko tego żałowała, bo bła duchota, że masakra, a ta dwie godziny się smażyć to już sobie nie wyobrażam totalnie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja lubie byc blada- wydaje mi sie ze lepiej wygladam niz jak jestem opalona 🙂 pozatym nie znosze słonca- od razu jest mi słabo, duszno, boli mnie głowa, nie moge złapac oddechu... wszystko naraz, jedynie co to dobrze czuje sie na sloncu w cieplych krajach- pewnie to kwestia wilgotnosci powietrza.

Zastanawiaja mnie jeszcze te pampersy? czemu nie byly oznaczone jako bromocja tylko jako normalna cena 😮 a i wzielam z rossmanna karte rossne- jak sie ja pokaze daja jakies tam rabaty na artykuły dzieciece.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam w kolejny upalny dzień 🙂
A propos opalania ja też uwielbiam wylegiwać się na słońcu ale odkąd przeczytałam, że w ciąży temperatura powyżej 30st. może powodować odklejenie się łożyska to unikam słońca jak diabeł święconej wody. Jak spadnie tak do ok 25st. to wtedy wystawię się na słoneczko 🙂

A jeśli chodzi o pieluchy to słyszałam od kilku osób, że Dada to jest to samo co pampers, że robią je dla biedronki i faktycznie u bratowej wzięłam do ręki pampersa i dadę i NICZYM się nie różnią ( te same wzorki, ten sam materiał, te same rzepy) są identyczne.Tylko cena znacznie niższa. Czy słyszałyście też o tym, że to to samo?? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc mamuśki 🙂 a u nas burze i ulewa byly w nocy, a teraz upal i nie ma czym oddychac...
Danusia przy rejestracji tej karty przeczytalam o tym, ze trzeba juz miec dziecko, bo inaczej nie da sie zarejestrowac (no chyba, ze poda sie falszywe dane 😉 ) i pani w sklepie tez mi pozniej o tym powiedziala...
Ania ja sie na pieluchach nie znam, o wszystko prakrycznie pytam sie swoich siostr, kotre sa juz doswiadczone w tych sprawach i jesli chodzi o dade, to mi odradzala jedna, bo te pieluszki przemakaly i jej mala byla ciagle zalana nie mowiac juz o rzeczach 😮 no ale moze akurat na taka partie trafila... tak czy inaczej zniechecila sie juz do nich 🙂a jesli chodzi o chusteczki nawilzajace z dady, to moje siostry uzywaja i sa zadowolone 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
z tego co slyszalam to dada wychodzi ponizej 50 gr za sztuke, a pampersy bez promocji to nawet i 70 gr, wiec roznica jest...

Ostatnio moja siostra mi mowila, ze te wieksze pampersy, np. rozmiar 4+ wychodza strasznie drogo, bo powyzej 80 gr za pieluszke 🤨 wiec warto rozejrzec sie za innymi firmami - moze akurat podpasuja 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No tez prawda, ale w opakowaniu jest ich o wiele mniej...najlepiej to szybko oduczyc malucha sikania w pieluche 😜 😜

Wlasnie przyszlo do apteki zamowienie moje, oprocz tabletek dla siebie zamowilam tam m.in. fride dla malej, kosmetyki dla niej, masc na sutki, jakas tam wode morska do noska itd i lacznie mialabym zaplacic ok 190 zl, a ze mam ta karte, o kotrej wczesniej wsponimalam "dla mamy i malenstwa" to oszczedze 20 zl - zawsze cos 🙂
Dzis bylismy ogaladac jeszcze raz wozki i juz jestesmy na jeden zdecydowani, kupilismy dla Uli posciel antyalergiczna i posciel 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pewnie 20 zł piechotą nie chodzi 🙂
Ja tez ciagle zastanawiam sie nad pościelą dla Małej... Karolka- Ty w ten gorąc miałas siłe wyjsc? ja ledwo zyje w domu, tylko po 10 bylam w sklepie spozywczym a wczesniaj sprzatalam i na dzis chyba koniec bo sie czuje jakbym zaraz miała umrzec 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie mialam wyjscia, bo ta hurtownia z wozkami jest pod Poznaniem i tylko w sobote moglismy tam razem z Łukaszem pojechac 🙂
Kurcze, zastanawiam sie, czy warto kupic cos takiego:
http://allegro.pl/zestaw-startowy-tommee-tippee-0-bpa-promocja-i2451444237.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jesli masz zamiar karmic piersia to moze nie kupuj zestawu, kup 2 butelki a potem najwyzej sie dokupi jak bedzie trzeba. Same butelki tez na allegro mozna niedrogo kupic razem ze smoczkami, a po 3 miesiacu wystarczy dokupic smoczek bo od 3 miesiaca sa juz inne, a potem po 6.. na sam poczatek ja bym kupila 2 male- takie malenstwo chyba nie wypije wiecej niz 120
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
masz racje, dzieki za rade 🙂 ten facet sprzedaje pojedyncze tez i rzeczywiscie o wiele taniej niz w sklepie i pojemniczki na pokarm tez ma. A myslalas o waleczkach dla niemowlat?
http://allegro.pl/bezpieczne-waleczki-dla-niemowlat-do-lozeczka-i2455450998.html#tabsAnchor

bo ja to wlasnie tez mam zamiar zamowic 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
danusia1985 napisał(a):
ja juz mam takie 🙂 kupiłam razem z innymi rzeczami u jednego sprzedawcy

aaa no to co innego 😉 bo ja nawet nie wiedzialam, ze takie cos wymyslono, ale na wrzesniowkach byla o tym mowa 🙂 Wlasnie tez mam zamiar zamowic te walki + inne rzeczy u jednego sprzedawcy, wlasnie butelki itd, i mysle, ze oprocz wozka bedziemy miec wszystko 😁 w koncu!!! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja tez nie wiedziałam ze takie cos istnieje- odkryłam przypadkiem- wlasnie podczas robienia zakupow u tego sprzedawcy to wzielam 🙂 my tez juz prawie koniec- brakuje tylko poscieli, rozka sztywnego, termometru, no i rzeczy do pokoju dziecka po remoncie- firanka, fotel bujany, lampa itp, no a we wrzesniu kupie kosmetyki dla dziecka i specyfiki z apteki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂
Jestem dziś po badaniu na krzywą cukrową, Ten napój słodki, ale znów w internecie za bardzo zdemonizowany. Nie rozumiem wymiotowania po tym, mdlenia. Mnie pomógł wręcz wytrzymać dwugodzinny głód 😜 Robiłam od razu mocz i morfologię. Jutro będzie mama znała wyniki, więc się wszystkiego dowiem.
Oczywiście podróż na badania nie mogła się w moim przypadku obejść bez problemów. Albo mam takiego pecha albo jestem jakimś mega wybrańcem losu 😉 Jak czekałam na przystanku na autobus musiała mi wlecieć pod sukienkę osa. Oczywiście użądliła mnie w autobusie. Fajnie by było gdyby tylko raz, to nie 4 razy!!! Dzięki Bogu, że nie ma uczulenia. Ale pasażerowie musieli mieć fajny widok, jak zadzierałam kiecę do góry, żeby pozbyć się intruza ☺️
Po badaniach poszłam do sklepu, tak zobaczyć co jest. I teraz już wiem czemu chodzę do pracy - żeby nie wydawać pieniędzy!
W ogóle to ten weekend bardzo dał mi w kość. Praktycznie cały stałam w kuchni przy garach, żeby wczoraj podjąć imieninowo moją rodzinkę. Od teraz do jutra rana zamierzam leniuchować 😉
Fajne te wałeczki. Może też o tym pomyślę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...