Skocz do zawartości

MAMUSIE PAZDZIERNIKOWE!!! | Forum o ciąży


belen

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Co do teściów to np.ja mam bardzo dobry kontakt z nimi,i gdybym miała zostawić swoje maleństwo z teściową czy też moją mamą to nie miałabym żadnych sprzeciwów,jedyne co to że zagłaskałyby moje dzieciątko ☺️ haha no tylko szkoda że daleko obie mieszkają,bo w innym razie drzwi już w moim domu nie zamykałyby się,a ja od odpoczynku dostałabym odleżyn 😁Ostatnio mój narzeczony zaskoczył mnie,bo kupił dresiki dla brzdąca oczywiście niebieskie(chce bardzo mieć syna)jak to facet na oko kupił rozmiar taki że jak maluszek urodzi się to troszkę poczeka zanim to mu założę 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
HELP: dziewczyny nigdy w życiu nie miałam zgagi i chyba dziś nadszedł ten dzień 🤨 czuję w przełyku takie jakby pieczenie więc sądzę, że to właśnie zgaga. Nie jest to na chwilę obecną bardzo uciążliwe i jest do wytrzymania ale jak mi się nasili to wolę mieć coś pod ręką co pomaga. Powiedzcie mi co Wy (jeśli męczy Was też) bierzecie za środki które są skuteczne i które można stosować w ciąży (reklamują tego tyle, że można oszaleć). A może jakieś domowe sprawdzone sposoby macie. Mama poradziła mi, żebym codziennie zapobiegawczo jadła kilka migdałów bo podobno są dobre na tą dolegliwość i od ok 15 tygodnia ciąży jem po kilka sztuk dziennie, ale widocznie nie działają 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
migdały to raczej na mdłosci pomagaja z tego co czytałam. Ja tez jakis czas temu pierwszy raz w zyciu mialam zgage po posilku- zjadłam takiego miksa że masakra- pół lodówki wymiotłam na raz ☺️a na koniec popiłam maślanka naturalna ktorej nie znosze ale byla otwarta (wczesniej robiłam racuchy i dodaje do ciasta) to pomyslalam ze szkoda zeby sie zmarnowała i chyba po tym mnie tak wzielo, na szczescie do rana samo przeszło 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wypiłam trochę mleka i przeszło, ale to było takie delikatne. Ale jutro w aptece zaopatrzę się w np. manti w razie jakby było gorzej 🤔
Wczoraj zrobiłam sobie listę zakupów dla małej co mi będzie potrzebne i cała kartka A4 zapisana 😲 Jak podliczyłam wszystko mniej więcej to suma wyszła konkretna 🙂 Ale na szczęście z ubranek to tylko kombinezon na zimę będę musiała kupić bo wszystko mam od brata(jego córka ma 5miesięcy). Ale jak oglądam te wszystkie maleńkie śpioszki to na pewno się nie oprę i coś włożę do koszyka hehe.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jesli zdarzy sie cokolwiek.ze np. nie bedziesz mogla karmic maluszka np. z powodow jego zdrowia...to szpital powinien miec na wypozyczenie na czas pobytu w szpitalu.. no a poza tym zawsze mozna zadzwonic zeby ktos podrzucil...
jako tako nikt cie nie zmusi.. a pokarm nie majac laktatora tez mozna odciagnac, bo jakby nie patrzec najlepszym laktatorrem sa nasze wlasne dlonie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karolka ja przeglądałam różne strony, bo na jednych nie było tego a na innych tego 🙂 I chyba mam całą listę potrzebnych rzeczy. W lipcu kończymy remont pokoju dla małej i myślę, że z początkiem sierpnia (bo to już czas najwyższy) wybierzemy się na wielkie zakupy 😁 Aż się doczekać nie mogę!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Mamusie 🙂
Czy u Was też taki upał? Powietrze nawet nie drgnie! Masakra jakaś!
Ja laktator będę miała pożyczony od bratowej, więc można powiedzieć, że też już mam go na stanie 🙂 Przywieźli nam dziś komodę. Szkoda tylko, że nie do nas, a do teściów - tak to jest umawiać się z niesłownymi ludźmi na telefon. W tygodniu ją przewieziemy do nas, zrobimy przemeblowanie i mogę ruszać na podbój sklepów w wolnej chwili, a reszta w sierpniu na zwolnieniu 😁 Szkoda tylko, że tak niewiele mam do kupowania 😉
Nie wiem jak Wy, ale ja polityką się średnio interesuję. Wychwytuję tylko co ładniejsze kwiatki i absurdy. Do takich ostatnio należy pomysł PiS, żeby małżeństwa, które skorzystały z in vitro zamykać w więzieniu lub karać grzywną. Ciemnogród!!! Po prostu słów brak.
My dziś wybieramy się na ognisko wieczorem, choć nie wiem czy po dniu z temperaturą 40 stopni jeszcze będę miała na to silę.
Miłego dnia Dziewuszki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehe bo pis to oszołomy- w cywilizowanych krajach in vitro jest refundowane- nawet w czechach, a jak zabronia to polacy beda jezdzic do czech i na ukraine- tam zreszta duzo taniej 🙂
Mnie wczoraj w faktach zbulwersowała inna rzecz. Pokazali rodzine z 2 dzieci, ktora w 2007 wyjechala do niemiec bez znajomosci jezyka, i przez te wszystkie lata żerowali na ich pomocy spol bo nie pracowali i wkoncu ichni urzad stwierdzil ze nie maja warunkow i chcieli im odebrac dzieci no to oni zwiali do polski z powrotem. Moim zdaniem dobrze chcieli zrobic, u nas tez tak powinno byc- dac im czas na ograniecie sie i znalezienie pracy a jak nie to odebrac. Teraz oczywiscie nasi im pomagaja i ogolnie zrobili z nich poszkodowanych. Jaak ktos ma dzieci to jego obowiazkiem jest pracowac, ja nie mam ochoty ze swoich podatkow utrzymywac ludzi ktorym, sie nie chcialo pracowac tylko Żeruja na pomocy spol. Mam doczynienia zawodowo z takimi ludzmi- jestem pracownikiem socjalnym i z doswiadczenia wiem ze tacy to uwazaja ze im sie wszystko nalezy ale od siebie w zamian nie daja nic, tylko wymyslają preteksty zeby wyłudzic zasiłek itp.
I takim co nie powinni miec dzieci Panstwo polskie pomaga, a tym co by chcieli i zapewnili im godny byt chce zamykac!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
co tam 2w1 🙂
ja juz z nudow wymyslam rozne zajecia ;D
w sobote oberwalam całą czeresnie ,wcz. rano zaprawilam 40 słoikow ,dzisiaj obciełam żywopłot 🤔 rozwiesilam pranie,wstawilam zmywarke i czekam na sis bedziemy sie opalac na ogrodku ;D
bylam tez wcz w ikeai i w kolejce do kasy razem ze mna 4 ciężarne 🙃 jakas epidemia ;D a za 12 dni lecimy do Bułgarii 🤪
milego slonecznego dnia 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc 🙂
przyszlam sie pochwalic ze na USG wyszlo ze bede miec 2 synka 🙂
no i 21 tygodniu mial juz 500 g i z tych calych pomiarow termin porodu mi sie zmienil z 3 Listopada na 31 Pazdziernika 🙂
A to moj synek:
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/210/zdjcie0228z.jpg/][IMG]http://img210.imageshack.us/img210/4176/zdjcie0228z.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja juz po badaniach prenatalnych. Z Małą wszystko wporząku, wszystko pomierzone, dzisiaj Mała była główka w dól, pleckami do mojego pępka takze bylo widac dzisiaj głównie plecki 🙂 na szczęście dało sie zrobic pod innym katem kilka ujec gdzie mogliśmy zobaczyć twarzyczke 🙂 waży już prawie 650 g 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry Mamusie 🙂
Andziucha gratuluję synka 🙂
Danusia cieszę się, że z małą wszystko dobrze i rośnie jak na drożdżach 🙂
Jak dalej będą takie upały chyba wcześniej ucieknę na to zwolnienie. Nie daję rady. Nie mam czym oddychać, a wieczorem nie mam kostek u stóp 😉 Niedługo będę musiala zacząć chodzić w jakiś klapkach basenowych, bo będą jedyne w które zmieszczą mi się stopy 😮 Małemu chyba też się gorączka średnio podoba, bo się strasznie wierci - jakby sobie miejsca nie mógł znaleźć. Chyba skorzystam z metody moich zwierzaków i rozłożę się jak foka na ciut chłodniejszym parkiecie po powrocie z pracy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...