Skocz do zawartości

Brzuszki w obiektywie | Forum o ciąży


magdaluke

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 479
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
pampinka napisał(a):
Strzauka - moje rozstępy łączą się razem z Tobą w tym bólu 🤨


Aż Ci zaklaskałam za to... załamka istna 😞 ale już oświadczyłam mężowi, że po karmieniu wybuli z 2tys na kosmetyczkę na jakieś lasery czy coś... nie wiem co tam jest skuteczne na rozstępy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dodi ty wysoka to u ciebie wydaje sie nie byc wcale taki ogromny 😉 w awatarku masz cudne foto!
Monia sexy mamuska! 😁 a z tym brakiem rozstepow to mozesz nas nie dolowac?! kurde ja wiem, ze zbyt systematyczna nie jestem... no ale ja mam gdzies 9kg na plusie i juz w pregach 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dodi, no naprawde sliczny ten Twoj brzuchalek, Monia, Twoj tez.
Ja tfu tfu, nie mam na razie rozstepow, ale i nie mam gwarancji, ze sie nie pojawia...Licze na to, ze mam tak, ze uda sie bez, tak jak z Ella. A u mnei tez juz 9 kg na plusie, 9 z malym haczykiem. W ciagu 2 tyg 1 kg, oj, cos szybko ten kg sie pojawil...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Strzauka ja na poczatku schudlam i mialam co nadrobic 😉 ja juz kiedys pisalam, ze moja siostra przy pierwszej corci przybrala 28kg! ostatnio widzialm wywiad z katarzyna skrzynecka i ona mowila, ze tez przytyla wlasnie 17kg i ze tyle "nelzey sie" kobiecie w ciazy przytyc wiec nie odbiegasz od normy zbytnio 😁
a Magdaluke to ciagle za Ella biega to polowe tego co przytyje to spali w poscigach 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dodi napisał(a):
No Skrzynecka przytyła 17kg, ale zapomniała dodać, że urodziła córkę w 7 miesiącu, czyli normalnie jeszcze 2 miesiące by przybierała i pewnie by dobiła do 30 😉

no wlasnie! zapomnialam o tym! ha ha dziewczyny nie jest tak zle 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale macie sliczne brzuszki az mi smutno ze moj z poprzedniej ciazy pokryty rozstepami wiec nie mam ani jednego "nagiego brzuszka" a przytylam tylko 8kg -42tc
teraz przytylam 14kg ale przez ostatni miesiac tylko 1kg ...a tu jeszcze 7 tygodni...
wstawie wam zdj jutro jak zrobie

dopiero patrzac na was sobie uswiadomilam jak daleko juz wszystkie w ciazy jestesmy :P haha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Przez to ze brzuszki w oddzielnym linku to ciagle to zaniedbuje! Juz nadrobilam i....aaaach! 🙂 Ale boskie te nasze brzuchole!!! A pamietacie jakie malenstwa na pocAtku wstawialysmy i sie chwalilysmy? 🙂 I jeszcze smiac mi sie chce ze narzekalam, ze mam taki maly...a teraz mi za ciezko 😜
Dodi - Ty masz taki maly zgrabny brzuszek...ale faktycznie sybko Ci osttnio urosl! To chyba taki czas, bo mi tez teraz rosnie najbardziej! Zwlaszcza, ze w 3 tygodnie przytylam 3kg i obwod w brzuszku z 86 poszedl na 89 2 tym czasie!
Madzia - masz wielki brzucho!!! Ale jakis ladny okraglutki...i Ty szczupla i tylko ten brzucho! Super wygladasz!
Monia - Ty seksi Mamo!!! Az zazdrosna sie zrobilam, bo ja to w bawelnianych majtach, bo inne albo za male albo niewygodnie...stanikitylko takie by ne przeszkadzaly a trzymaly...i czuje sie nomalnie brzydal przy Tobie 🙂 A kg jie widac po Tobie, a brzuch piekny i zgrabny!
Strzaueczko - wygladasz slicznie w ciazy...nie wiem czemu twierdzisz inaczej! Na rozstepy chyba nic sie nie poradzi, jesli masz tendencje to i tak sie pojawia...tak samo z cellulitem:/ Ja go mialam przed i teraz tez...ijuz olewam, bo nic na to nie pomaga!

W ogole tak sobie mysle, ze my naprawde ladne i zgrabnie wygladamy w tych ciazach 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a moj brzuszek to sobie rosnie i sie pokazuje jak mu sie chce za duzo nie urusl od czasu jak wyskoczyl bardzo wczesnie ale raz jest mniejszy raz wiekszy zalezy co mam ubrane ile zjadlam i co dzidzia w nim robi haha

jest juz 15kg na plusie --->co widac

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/826/por22231tc.jpg/][IMG]http://img826.imageshack.us/img826/6106/por22231tc.jpg[/IMG][/URL]


a tu 33 tydzien z przed chwili....zeby zobaczyc moj duzy brzuch musialam podniesc moje cycki :P hahahha

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/213/sam3149.jpg/][IMG]http://img213.imageshack.us/img213/3140/sam3149.jpg[/IMG][/URL]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agadka brzusio imponujący 🙂 Ale masz świetne włosy, wiem, że już to pisałam, ale bardzo twarzowa fryzurka! A tak jak Ty z cyckami, to ja muszę lekko podnosić brzuszek, żeby sprawdzić, czy już czas na golenie 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Poogladalam wasze ostatnie fotki 🙂
Sperbabeczko wygladasz extra to zdjecie przy tym oknie strasznie mi sie podoba 😉 kwitniesz poprostu.
Magdaluke twoj brzusio naprawde duzy 😜 niewiem jak ty dajesz rade za Ella tak biegac z taka pileczka duza,ale extra 🙂
I te wasze nozki takie szczuplutkie sa a moje uda to szkoda gadac heheh
Agadka tez extra i brzusio ladnie rosnie 🙂
Wszystkie sliczne mamusie oby tak dalej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agadka jaki pokaźny brzusio!

Mój był szybko duży a teraz przystopował i jakiś taki niewielki jak na miesiąc przed terminem 😉
a z tymi kilogramami to pewnie macie rację, że nie ma tragedii, tych 17kg aż tak nie widać, mogło być gorzej, ale jak widzę swoje nogi i tyłek to ryczeć mi się chce, oby udało się to zgubić...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzieki dziewczyny

strzauka dobrze ze nie jest ogromny bo jeszcze sie ruszac mozesz :P

szkoda ze nie ma zadnej z blizniakami 🙂 przypomnialo mi sie jak moja ciocia 50kg byla w ciazy z dziewczynkami i przytyla 50kg!!!!!!! wygladala jak wieloryb musialaby na taczce ten brzuch wozic to byla katastrofa

dodi dziekuje juz mam tak odrost a u fryzjera nie usiedze tyle czasu chyba zmienie kolor jakas farba ze sklepu 😠 jeszcze nigdy tego nie robilam ale po porodzie to dopiero nie bedzie czasu na farbowanie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...