Skocz do zawartości

Brzuszki w obiektywie | Forum o ciąży


magdaluke

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Nooo piękne brzucholki 🙂 Superbaba chyba to nie zależy od kilogramów, raczej od budowy, wód itd. bo ja przytyłam sporo do tej pory w porównaniu z innymi, a brzusio nieduży 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 479
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Monika wow super wyglądasz 🙂 ciąża ci jak najbardziej służy 🙂 a brzuch chyba wielkościowo mam podobny 🙂

brzuszki super-i coraz większe będziemy 🙂 i faktycznie dopiero co zaczynałyśmy a tu już 3 trymestr 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monia, elegancko. i tez mysle, ze podobnie rozmaiarowo idziemy. Dzis mialam chwile refleksji i mowie mezowi, ze to jeszcze 3 mce, i do jakich rozmiarow ja dojde? A on sie popatrzyl i usmiechnal dwuznacznie i nie wiem o co mu chodzilo. Ja nawet 160 cm nie mam, hehe. A wczoraj w sklepie facet z babka zagadali, i mowia, ze chce pilke do kosza przemycic...smiesznie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzięki dziewczyny, własnie ja też ostatnio zastanawiałam się jak będę wyglądała za jakiś czas, z córka to tak porządnie brzuch zaczął mi rosnąć w 6 miesiącu i przytyłam w sumie 16 kg a teraz mam już 11 na plusie 😮 az się boję, mam nadzieję, ze zgubię tak szybko jak w pierwszej ciąży 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Strzauka napisał(a):
Monia od razu widać, że będzie chłopczyk - rewelacyjnie wyglądasz!!


Czyli te w ciąży z dziewczynką wyglądają gorzej? Oj nie zgadzam się na te przesądy 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dodi napisał(a):
Strzauka napisał(a):
Monia od razu widać, że będzie chłopczyk - rewelacyjnie wyglądasz!!


Czyli te w ciąży z dziewczynką wyglądają gorzej? Oj nie zgadzam się na te przesądy 😜


Hehe, no wiesz - niby tak mówią 😉 Ale po Was tutaj jakoś tego nie widać żebyście "brzydły" w związku z dziewczynkami 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...