Skocz do zawartości

Czy są już tu jakieś Majóweczki 2010? | Forum o ciąży


Anite

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Pszczola24

    1700

  • Kasiaa

    2904

  • Radzia80

    1909

  • lajsoka

    2412

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dziewczyny ja na lasagne ma ochotę non stop. Ostatnio zawsze w weekendy robię. Marzy mi się jeszcze zjeść przed porodem taką domową pizzę, mniam mniam.
Ja mam taką teorię co do Poli. Jak leżałam to Pola była cały czas poziomo, a jak od tygodnia wstaję to jej się ta pozycja główką do dołu nie podobała i się odwróciła 🤪
Pan doktor mówił jeszcze jakie ruchliwe dziecko, co mnie zaskoczyło bo jak pisałam zbyt wielu ruchów nie czuję 😉

Z tymi wózkami to jakaś paranoja, im więcej czytam tym mniej wiem. Koleżanka mnie namawiała na taki: http://sklep.dzidzio.pl/szczegoly/8568/wozek_trojfunkcyjny_enjoy_fun_79141_kolor_32_chicco bo się składa w parasolkę, jest lekki i mało miejsca zajmuję, ale mnie te kólka przerażają. Czy czymś takim da się jeżdzić w zimie, albo do lasu?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Radzia fajną znalazłaś promocję na ten wózeczek, ja chyba też taki kupuję. Zastanawiam się tylko czy on ma np. folię przeciwdeszczową i torbę bo to chyba w tako jest w standardzie. Ja jeszcze znalazłam taka aukcję http://allegro.pl/item993520782_4w1_wozki_jumper_x_wozek_tako_38x_kolor_6xgratis.html mi tam nie zależy na takich gratisach jak mata edukacyjna czy inne pierdółki, ale ten spiworek jest dość fajny no i nasze dzieciaczki w zimę już będziemy do spacerówek przekładać. A z drugiej strony 150zł drogą nie chodzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jeszcze się zastanawiam jak to będzie (w razie czego) z oddanie wózeczka na gwarancji do naprawy, jak się kupi z allegro.

Znalazłam u mnie w mieście w jednym sklepie jumpery ale kosztuje 1300zł taka wersja podstawowa, bez żadnych dodatkowych parasolek itp. więc jednak wolałabym z allegro różnica jest duża
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja leżę na kanapie, laptop na stole, w buzi kanapka ze świeżego chlebka z masełkiem, kiełbaską żywiecką cieniutko krojoną, odrobiną majonezu i plasterkiem żółtego sera 🙃 ale pyyyychota 😁 a w zamrażarce czekają.. FRYTKI!! 🤪 i BigBambi toffi 😁 nniam mniam 🙂 zrobiliśmy zakupy jak wracaliśmy od lekarza 🙂

A u lekarza na KTG było ok 🙂 za tydzień kolejna wizyta. Cieszyliśmy się oboje jak słychać było serduszko Ali, a jak zaczęła kopać to aż aparat trzeszczał 😜 natomiast co do wyniku badania, to wszystko jest dobrze, ale są już skurcze i lekarz kazał duuużo odpoczywać i... leżeć. Tak więc teraz do końca dnia się będę byczyć 😜 i chyba to mnie w najbliższych dniach czeka.. dużo leżenia.. za tydzień po KTG mam wizytę, więc dokładnie go wypytam co i jak. Ale najważniejsze że wszystko ok 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...