Skocz do zawartości

Czy są już tu jakieś Majóweczki 2010? | Forum o ciąży


Anite

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Łajsoka, mam do Ciebie dwa pytanka..
1. Możesz mi przesłać jeszcze raz linka do tego nosidełka które macie? Bo miałam gdzieś, ale nie mogę znaleźć...
2. Jak Oli miał gazy na początku i nie mógł zrobić kupki to jak mu pomagałaś? Bo tej mojej koleżanki synek Radzio ma takie problemy i obiecałam zapytać...

z góry dzięki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Pszczola24

    1700

  • Kasiaa

    2904

  • Radzia80

    1909

  • lajsoka

    2412

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dlaczego niestety ? my lubimy Falubaza 😜 😜
Już odpowiadam na pytania
1.http://allegro.pl/nowe-nosidelko-baby-relax-yoomi-i1228160019.html
link do nosidełka
2. Jeśli chodzi o problem z kupką to pomagałam tylko masażami, ciepłymi okładami itp.bo był za malutki na czopki 🤢 a poza tym nasza lekarka to nie bardzo za czopki i takimi rzeczami bo mówiła że całkiem mu może zaszkodzić rozleniwiając jelitka i wtedy jeszcze gorzej o kupę, ale szybko mu przeszło i tez nie miał tak codziennie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej!!!
Po pierwsze wszystkiego najlepszego Oliwusiu!!!! Jesteś bystrzak i na pewno jeszcze lepiej dogadasz się w Anglii z rówieśnikami niż rodzice 🤪
Łajsoka ten link na nosidełko nie wchodzi a sama szukam nosidełka więc jestem zainteresowana... i powiedz czy w tym waszym można nosić bobasa przodem do kierunku jazdy?
A my dzisiaj bylismy na urodzinach u 2-letniego Bartusia i Mateuszowi się baaaardzo nie podobało... każdy głośniejszy dźwiek to on w mega płacz, a że tam dwójka dzieci więc płakał praktycznie cały czas... potem sie chwilę kimnął i potem już było lepiej... no straszny ten mój syn w gościach, już nie pierwszy raz się przekonałam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witamy 🙃

Pszczółka faktycznie kretyn z sasiada 🤢 😮

🤪 Elano chyba całą Europe zwiedzil 🤪
Nawet Kraków odwiedził 😉

Radzia dziwne to.... moja tez strachliwa sie zrobila... 🤢 moze to jakis etap rozwoju i tak ma byc 😁

Dzisiaj w nocy obudzila sie o 1:30, ale przetrzymałam ja do 3:30 🤪 ale slyszalam jak jej burczy w brzuszku 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂
Spóźnione życzenia dla Oliwierka 🙂 wszystkiego dobrego 🙂
Mati fajnie męczy tego gryzaka 🙂 Kacper to żadnego nie chce woli swoje piąstki albo mojego palca 😜 Radzia a już ładnie widać dla Mateuszka ząbki? 🙂
My wczoraj wróciliśmy z weekendu od taty. A wieczorem z mężem wypiliśmy sobie po piwku i graliśmy w karty jak za dawnych czasów 😜 No i wczoraj stracha sie najadłam. Myślę sobie że zagotuję więcej wody na mleko dla Kacpra a mamy tylko maszynke gazową bo czajnika elektrycznego nie mamy. I włączyłam po 22 i jakoś tak słyszę po 5 minutach że nie gotuj.e się, zachodzę a tam gazu nie ma 😲 dobrze że stacja paliw była otwarta. To mąż pojechał po 22 po gaz i był po dwóch piwach 🤢 na szczęście wszystko dobrze się skończyło.
A my kupujemy łóżeczko turystyczne bo jak jedziemy na weekend to Kacper musi spać w wózku a w wózku już mało miejsca. Więc w domu będziemy mieli drewniane a na wyjazdy turystyczne 🙂 Mój tato dla Kacperka pokupywał fajnych ubranek i właśnie dał jeszcze na te łóżeczko 🙂
Mam pytanie do was... czy czyścicie dziąsła dla maluszków? i jak tak to czym?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc 🙂
mi też się ten link nie otwiera ale znalazłam ten poprzedni co mi Łajsoka przesyłała:
http://allegro.pl/item1173062975_nosidelko_baby_relax_nowe_okazja.html
i dzięki Kamila za info co do gazów 🙂 przekażę koleżance 🙂
Radzia - z tego co widzę na zdjęciach opakowania to można nosić przodem do kierunku jazdy 🙂
lecę pod prysznic póki moja mała księżniczka śpi 😁

Miłego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Oli dziekuje za życzonka 😆
Tak Radzia można przodem do świata nosić 😜
Co do nagłego płaczu to tez tak jest, wczoraj nawet odwiedziliśmy Mariusza na pogotowiu i tam pielęgniarki chciały zobaczyć małego Wysockiego i jedna pani powiedziała "ojej jaki do taty podobny" a Oli podkówkę zrobił i płacz 😁 ogólnie to dziecko mi się popsuło bo wczoraj i dziś w nocy budził się co 2 h 😮 tak jak noworodek 🤢...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej majoweczki 🙂
ja sie regeneruje po intensywnym wekendzie, mielismy wesele, bawilam sie super, ale po 3 juz mi sie tak oczy zamyklay, ze nawet kawa nie pomogla 😞 no niestety 4,5 m-ca niewyspania daje swoje...
ale ogolnie bylo fajne wesele i niunia z babcia w domu byla grzczniutka na szczescie 😜
kurcze ja mam nosidelko i uzylam go do tej pory tylko raz, jakos mi nie pasuje noszenie go, kregoslup mnie boalal, ale moze to indywidualne podejscie. najbardziej martei mnie to, ze blanka ma coraz mniej mieksca w gondoli a do spacerowki jeszcze ma za slabe miesnie, no wlasnie kiedy zmienic wozek na spacerowke?
wysa ja narazie niczym nie czyszcze dziasel, ale kupilam juz taka silikonowa szczoteczke na palec i jak sie zacznie juz cos wyzynac, to sprobuje czyscic tym, ale nie wiem czyto sie uda 😆
lece sie ogarniac, bo piekna pogoda i ruszam na spacer 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Haha włączyłam to Oliemu to robił oczy jak 20zl jak my to z Mariuszem mówimy bo jak 5zl to ma zawsze 😁 😁 narazie jeszcze jest zaspany bo wstał to później jeszcze raz mu puszcze 😜
my też mamy taką silikonową szczoteczkę i tymi kuleczkami z jednej strony masuje Oliemu dziąsełka 🙂
Oliwierowi też już ciasnawo się robi w gondoli 😮 my już jak będziemy w listopadzie lecieć do Anglii to bierzemy spacerówkę, a na zimę to już koniecznie bo nie widzę go w kombinezonie , kocyku/śpiworku i w ciasnej gondoli 😮 rozłożę na płasko i już, jak Oli był "malutki" to i w głębokim wyglądam jak rodzynka taka mała główka a teraz tylko brakuje 10 cm żeby sie nie mieścił 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasiaa dzieki za komplement, ale... bielizna korygujaca robi swoje he he 😜 ale tak powaznie to zostalo mi 3 kg do zrzucenia, ktore wedlug mojego meza mam w cyckach 😁 troche mi sie proporcje figury zmienily, ale zauwazylam cos pozytywnego: zainteresowanie mezczyzn po 5o roku zycia hi hi 🤪 ojciec pana mlodego na poprawinach powiedzial mojemu mezowi, ze mu zazdrosci i ze przez cala noc patrzyl na moje piersi, zeby mu sie przysnily 😁 smialam sie jak nie wiem, bo gosc ma 59 lat!!!!
ja tez tak mysle, ze za 2 m-ce max. trzeba juz wymienic gondole na spacerowke, bo tez tak jak oliemu blance brakuje kilku cm, zeby sie juz nie zmiescila 🤔
dziewczyny musze kupic lozeczko i materacyk dla blanci, bo do tej pory spala w "koszu mojzesza", ale juz sie robi za maly 😞 jakiej firmy macie? i jakie materace? wiem, ze radzia mam turystyczne i tez tak chcialam, ale maz stwierdzil, ze bysmy musieli je skladac non stop, bo jest czesto wykorzystywane i trzeba kupic normalne drewniane 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc dziewczyny
Dawno do was nie zagladałam, u nas wszystko Ok Oliwii wyszedł pierwszy zabek 🙂 Dzisiaj byłysmy u lekarza z wynikami bo w morfologi znowu cos wyszło, ze ma czegos za duzo, ale lekarz powiedział ze to moze byc własnie przez ząbki i powiedziała zebysmy sie tym nie martwili. Oliwia wazy 6,015 i mierzy 60 cm 🙂 Maruda ostatnio jest okropna,a w ogole dziwiłam sie bo ten ząbek wyszedł jej z tyłu. I ktoregos dnia tak strasznie cały dzien płakała Tomek był w pracy a ja sama z nią od 7 rano do 22 myslałam ze w wariatkowie wyląduje. Sprawdzałam jej dziasełka, ale nic nie wyczowałam i wczoraj znowu dała mi popalic sprawdzilam jeszcze raz i na samym koncu wyczólam zęba 🙂 A dzisiaj u lekarz potwierdzili to.
O pizza przyjachała pozniej zajrze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gratulujemy kolejnego forumowego ząbka 😁 Oliwka ale nas zaskoczyłaś 😘
No nie wpadłabym na to, że z tyłu też mogą pojawić sie pierwsze ząbki ☺️

Też myślałam o tym, żeby listopad/grudzien wsadzic Emile do spacerowki...

Aneta my mamy łóżko z Drewexu (Kolorino) jest na prawdę fajne + materacyk gryka.kokos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hello!!! Ja dzisiaj trochę zalatana byłam a do tego coś nam się stało z komputerem ale już mężu naprawił... ale chyba nas czeka zakup nowego sprzętu... Dzisiaj byłam z Mateuszem w mojej pracy bo musiałam napisac wniosek o te dodatkowe 2 tygodnie macierzyńskiego, strasznie mu sie tam podobało, do wszystkich sie usmiechał a potem zasnął... nawet w aucie był grzeczny a tak sie bałam bo nie miał go kto z tyłu zagadywać...
A w nocy zrobił cos dziwnego, obudził się o 1-szej jak zwykle, zjadł 60 ml i potem obudził sie o 3 ale pogłaskałam go i zasnął bez jedzenia i spał do 8 rano...
Kasiu co do tej strachliwości to wątpię żeby to coś miało współnego z zębami i stwierdziałm że to chyba jeden z tych skoków rozwojowych...
Wysa tych zabków nie widać, tzn widać ale jak chcę zajrzec i otwieram mu buzie to on chce mnie lizać albo gryźc i wypycha języczek... ale fajne ma takie dwa bielusie... no ale chroni ich jak może, bardzo ciężko je zobaczyć 🤪 No i co do mycia to kupiłam mu taka szczoteczke silikonową na palec z BabyOno i tym mu myję te ząbki i dziąselka masuję, ale wczesniej mu nic nie robiłam a mówią żeby czyścić pielucha albo gazikiem, ja tego nie robiłam...
Kurka mąż nie podłaczył głośników i nie moge tych filmikow obejrzec co Wysa podała...
Co do spacerówki to ja tez sie już nad nią zastanawiam ale bardziej dlatego że może w niej Mateuszowi będzie sie bardziej podobało, bo w gondoli to muszę wózek przechylac tak żeby był w pozycji pochyłej i mógł sobie oglądać to wtedy jest cicho... mogłam kupić wózek na dwóch kółkach 🤪
Karolcia gratulacje dla Oliwii z powodu zęba, ale w szoku jestem że jej jakiś tylny wyszedł najpierw... 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Kobitki 😉
no to Netinetko niezłe zrobiłaś wrażenie 😜 hehe pierwszy raz spotkałam się z takim wyznaniem 😁
Oliwci gratulujemy ząbka!!!! Ja dziś patrzyłam na Aluni dziąsełka ale nic jeszcze nie widać a marudna była strasznie...
Łajsoka - zdecydowanie w sobotę, ponieważ w niedzielę przyjmujemy rodzinkę u nas... A dokładnie o której to dam Ci znać w piątek, bo to zależy czy Grześ będzie jeszcze szedł do pracy czy nie.. a to się wyjaśni na koniec tygodnia..
A co do wózka to u mnie gondola jest sporych rozmiarów, ale już też powoli zaczyna być mała.. Z pewnością zimę przejeździmy w spacerówce, ale u mnie jest to kwestia jedynie wymiany przedniej części gondoli więc Ala nawet różnicy specjalnie nie odczuje 🙂

Moje dwa Skarby siedzą sobie teraz razem w pokoju i się na wzajem usypiają 😉 a ja mam chwilę dla siebie 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja właśnie zakupiłam na allegro nosidełko 🙂 taki prezent dla Aluntka z okazji 4 miesiąca 😜

my jeszcze oglądamy tvn turbo i Uwaga - Pirat, wlepiają właśnie mandat kierowcy tira i facet się tłumaczy że pędzi z towarem bo musi jeszcze zrzucić 22 tony i ma dwa miejsca rozładunku.. zgadzam się w 100% z policją, że stworzył zagrożenie, ale z drugiej strony wiem jak czasami się ciśnie na kierowców żeby dojechali z towarem na rozładunek, bo klient wydzwania co 5min i nie ma zmiłuj się.... i to mi znowu przypomniało o tym że już niedługo trzeba wracać do pracy 🥴 ech 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam. Ja tak wcześnie bo mamy dziś szczepienie 😞 strasznie się boję 😞 wasze dzieci mają skojarzone i jedno ukłucie u nas jeszcze niestety 3 😞
Pochwalę się bo u nas pierwsza przespana nocka 🤪 Kacper zasnął o 19.30 i spał do 6 rano bez budzenia się 🙂
Oliwici gratuluję ząbka 🙂 no to ciekawe która następna Kruszynka 🙂
Lecę się szykować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...