Skocz do zawartości

Czy są już tu jakieś Majóweczki 2010? | Forum o ciąży


Anite

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Pszczola24

    1700

  • Kasiaa

    2904

  • Radzia80

    1909

  • lajsoka

    2412

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej hej 🙂
Oj Łajsoka to zazdroszczę słońca, bo u nas wieje, zimno i pochmurno 😞
Kasiaa - Ala latem jak piła wodę to radziła sobie z butlą, więc patrzę na o raczej optymistycznie.. No a teraz 29go idziemy na szczepienie i będę rozmawiać z pediatrą od czego zacząć karmienie. Bo od listopada już wracam do pracy 😞 aj mówię Wam - codziennie o tym myślę już i tak strasznie mi się nie chce...
Oliwka rzeczywiście jak laleczka 🙂 mamusia zresztą też 🙂 Śliczne z Was dziewczyny 🙂

Miłego dnia dziewczyny!! 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Koleżanka była i już wybyła..
Przyniosła 3 mega paki pampersów 4 🤪 To jesteśmy zaopatrzone na przyszłość...

Och jak słuchałam co się dzieje w pracy to nawet na ten grudzień nie chce mi się wracać 🤢
Dyrektor esesman w dalszym ciągu pomiata wszystkimi i dręczy psychicznie...

Koleżanka mówiła, że Dyrektor ma duże plany wobec mnie i szykuje nowe stanowisko 😁 😁 😁 Hahaha to się zdziwi jak mu w połowie stycznia wypiszę wniosek o urlop wychowawczy 😁 😁
Nie myślcie, że jestem jakąś wredną babą... ale on tak samo ze mną postąpił!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie.
U nas bardzo piękny słoneczny dzień.
Teraz czekam na Amelkę jak się wyśpi i na Filipka ,który jest jeszcze w przedszkolu.Dzisiaj znajomi mi go odbiorą i podrzucą do domu.
Ja od 4 rano mam migrenę,więc się trochę męczę. Ale jak mi choć trochę do wieczora nie przejdzie to mam iść na zaszczyk przeciwbólowy do pani doktor(bo już do niej dzwoniłam i mówiła że ona sama nawet do mnie podjedzie.)

Wysa gratuluje cierpliwości bo ja jak by mi się tyle czasu spóźnił okres to bym już u lekarza była 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My byliśmy na spacerku, długo nam zeszło bo krasnal marudził i chodziłam od ławki do ławki żeby usiąść i na ręce go wziąć 🤢jutro mamy szczepienie, oby nie było jak ostatnim razem 🤨
jeju mnie też dzis głowa tak strasznie boli że szok...a Hałabała marudzi i krzyczy 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej!!!
Dziewczyny czuje sie jak zła matka... ubzdurałam sobie że dzisiaj mamy USG bioderek i byłam tego tak pewna że nawet nie zaglądałam na kartkę... a wczoraj wieczorem wyciągam książeczke żeby sprawdzić na którą godzinę a tam patrze 16.09. godz. 8.30... nie wiem co mi się ubzdurało że mamy to 21.09. No i mąż był dzisiaj w przychodni i zapisała nas na 6.10.
U nas dzisiaj przesliczna pogoda tylko wiaterek wieje... byłam z Mateuszem na spacerku ale tylko godzinę bo zaraz zasnął ale potem stały takie dwie baby 10 m od siebie i rozmawiały i mi go obudziły... wrrr.... nigdzie nie ma spokoju...
Wiecie jak fajnie już te ząbki fajnie u Mateusza widac jak się śmieje... ale ciężko je złapać aparatem bo musze z bliska a ten Dziabąg jak widzi aparat to powaznieje i wyciąga ręce żebym mu go dała...
Karolcia super laska jesteś a Oliwka fakt, laleczka sliczna 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny 🙂

Karolcia z Oliwką jakie laseczki 😉

Tak Kaiu żyję 😁 😁 😁 a ta dziewczynka na zdjęciu z Mają to córeczka mojej siostry bliźniaczki 😉 Kasiu ten kubeczek na zdjęciu to nie jest niekapek i Mai za dużo leciało jak przechylała kubeczek 🥴 teraz kupiłam taki niekapek z Aventu od 6 miesiąca co prawda ale jest ok 🙂 trzyma ładnie chociaż czasem muszę jej trochę pomagać z nawigacją smoczka żeby trafiał do buzi 😁

Radzia ja mam chustę z takimi kółkami i można nosić dziecko przodem ale wtedy ma podkulone nóżki 🤢 Maja też nie lubiła siedzieć w nosidle brzuszkiem do mnie bo nic nie widziała ale w chuście w tej pozycji jest zadowolona bo się może porozglądać 😉 [URL=http://img706.imageshack.us/i/dsc03097is.jpg/][IMG]http://img706.imageshack.us/img706/3949/dsc03097is.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] a tu jest strona firmy chusty którą ja mam http://www.freedomslings.co.uk/ ale tam są też różne inne rodzaje nosideł 🙂 chusta naprawdę jest fajna - mieści się w torbie Mai i jest lekka 🙂 a jak ktoś ma czas to w internecie są opisy jak samemu uszyć takie chusty 🙂 wystarczy tylko 2 kółka i kawałek materiału 😉

No dobra lecę jakiś obiad robić 🙂

Buziaki dla wszystkich 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny 🙂
karolcia rzeczywiscie wygladasz jak modeleczka, az trudno uwierzyc, ze 4 m-ce temu urodzilas Oliwcie 🙂
Izulka ty rowniez wygladasz super!!! ciekawe jak dziewczynki dorosna czy beda do siebie podobne, a swoja droga to kiedys strasznie chcialam miec siostre blizniaczke, bo zastanawialam sie jak to jest 😮?! a ja tez myslalam o chuscie, nawet przymierzylam w sklepie, ale to nie dla mnie nie czulam sie komfortowo, wiec stwierdzilam, ze bez sensu sie meczyc 😞 i poki co mamy takie zwykle nosidelko chicco ktore uzywalismy doslownie 3 razy, wiec nie ma problemu!
radzia nie mow, ze jestes zla matka, jest takie madre powiedzenie, ze ten sie nie myli, kto nic nie robi 🙂 wiec kazdemu moglo sie zdarzyc! ja na przyklad nie zglosilam sie na kontrole do neurologa, ale jak zapytalam pediatry to ona powiedziala, ze jakby sie cos dzialo to oki, ale nie widzi nic u blanki, co by wymagalo interwencji neurologa 😆
kasia prezent kolezanki uwazam za trafiony, ja tez na poczatku mowilam ze wole dla blanki pieluchy, bo tego idzie multum a ciuchow mam od cholery, ale nikt sie nie dostosowal poza moja przyjaciolka, ktora kupila piekny komplet poscieli i spiworek 🙂
pszczola wspolczuje powrotu do pracy 😞 ale wiem, ze czasami tak trzeba, ja poszlam na kompromis z moim mezem i wezme urlop wychowawczy do konca wrzesnia 2011 a potem sie zobaczy 😜 ale teraz mam do polowy listopada urlop wypoczynkowy a potem bye bye pieniazki 🤢 ale nie mam z kim jej zostawic chocbym nie wiem jak chciala a na nianie mi szkoda kasy, bo szla by prawie cala pensja, bo bym byla ponad 10 h poza domem!
ale coz, zycie to ciagle pasmo wyborow..... ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mi ból głowy w miarę przeszedł .
Byliśmy na trzy godzinnym spacerze i przy okazji odwiedziliśmy znajomą.Ale poplotkowałyśmy.
Ale jak wróciłam do domu to Amelka się rozpłakała i tak jakby miała chrypkę. 😞 A teraz się martwię czy aby nie przesadziłyśmy tym spacerkiem bo o 18 dopiero wróciliśmy.A już chłodno było.A Filipek ma mega katar.Powoli wymiękam 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej. My dziś po szczepieniu. Kacperek troszkę płakał a miał 3 ukłucia. Tata był i trochę go zabawiał i nie było tak strasznie. Tydzień temu ważył 7 kg a dziś 7180 więc przybiera książkowo 😜 doktor wypisała też kropelki Devikap 🙂 no i następne szczepienie 23 listopada a potem dopiero w maju i za rok. na szczęście gorączki nie ma i jest pogodny ciągle się śmieje 🙂 marudzi w nocy bo ząbki idą i ma tak spuchnięte dziąsła na górze że szok 🤪 więc pierwsze ząbki mogą być u góry 🙂
Ale wy mamusie Karolcia i Iza jesteście laski 🙂
Beata współczuję bólu głowy. Mi boli już od kilku dni, a Ty masz migrenę więc nie wiem jak wytrzymujesz.
U mnie paczka z Bobovity była cała 🙂 gdzie jeszcze mogę zamówić próbki?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam 🙂 was, ale Karolinko wyglądasz bombowo no a ten ząbek mnie powalił -gratulacje 😘, no wyszło na to że u lekarza byłam bo spanikowałam dzięki Bogu Jaś jest zdrowy , wszyscy bylismy chorzy a on nie, może ma jakieś przeciw ciała mimo że nie jest na piersi? nie wiem. Ale widzę ze po tym Mucosolwanie stracił apetyt nie je nic pije tylko mleczko i kaszkę a żadne inne rzeczy nie wchodzą w grę 😞 więc dałam mu tylko raz 2 ml rano i już drugi raz mu nie podałam bo nic mu nie jest , podaję tylko ten cebion no bo to mu nie zaszkodzi .Ale też śpi dużo po tym syropie a nic w ulotce o takich objawach nie pisali . No Wysa nie wiem czy to dobrze że Kacperek nie będzie mieć rodzeństwa? żartowałam 😉 jedno na początek wystarczy. Ja też byłam dziś na spacerku ale wiało i po godzinie wróciłam , moja pani doktor powiedziała że wychodzić jak nie pada i byle by nie pózną porą . A i byłam dziś na pierwszej gimnazjalnej wywiadówce 🙃 no i się zaczęło .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hello!!!
Byłam jeszcze raz z Mateuszem na spacerku i było jeszcze fajniej niż rano bo nie wiało... no bo przyszła moja chrzesnica i chciała z nim wyjśc ale że on ostatnio na spacerach taki problemowy to poszłysmy razem...
Madziu tak, Mateusz ma dwa przecudne zęby... wyszły mu razem i są jednakowe 🤪
Magda a czemu nie późną porą? I co miała na myśli lekarka mówiąc "późna pora"?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej hej 🙂
Ja jak zwykle ostatnio wchodzę na brzuchy jak już wszystkie śpią 😜 my dziś zaliczyłyśmy przyjemny spacerek bo słonko wyszło zza chmurek 🙂 nazbierałyśmy kwiatki i jest ładnie, tak jesiennie w domu 🙂 chciałam nazrywać jarzębiny, ale jedyna która była to zaraz przy ulicy na przeciwko szpitala i nie chciałam tak na bezczela rwać.. to znalazłam jakieś inne krzaczki z czerwonymi kulkami to wzięłam kilka gałązek.. potem jakieś granatowe, kilka białych kwiatków i jest git 😁
Oj Netinetka.. też bym tak chciała 🙂 no ale u nas niestety się nie da 😞 a jutro idę w końcu do siebie do pracy wypisać to podanie o dodatkowe 2 tyg. tak się cały czas zastanawiam jak ja sobie dam radę zorganizować dzień, jak będę musiała poświęcić min 8h na pracę... 😜
Ale tj mówisz... życie to pasmo wyborów. Zawsze trzeba coś wybrać..
Karolcia.. z tymi paczkami to mam taką rozkminę jak Ty 😜 nie wiem właśnie co zamawiałam a co nie i się zastanawiam czemu do mnie jeszcze nic nie doszło.... 😮
My z Alą chodzimy różnie, ale ostatnio to tylko tyle pilnujemy żeby najpóźniej na 20 być w domu, bo o 20:30 jest kąpiel. Zresztą teraz już 19:30 jest ciemno więc zazwyczaj o tej godzinie jak jesteśmy jeszcze na spacerze gdzieś to zazwyczaj już w okolicach domku. Ale już od października przesuwamy kąpanie na 20 i tak już zostawimy na zimową porę.
Zaraz idę dalej czytać książkę 🙂 wczoraj do 2 w nocy czytałam Robina Cooka bo już nie dałam za wygraną i musiałam dobrnąć do końca, a dziś już zaczęłam jego kolejną książkę 😁

Słodkich snów 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 😉

Widzę kolejna super Mamuska wstawila zdjecie 😉
Iza wygladacie świetnie 😉

Karola, Pszczola z tego co pamietam to rejestrowałam sie na stronie z Bobovity...
A paczka z Hippa to z danych ze szpitala 😉
Druga paczka z hippa byla w Rossmanie za grosz.

Za chwile wszystko doczytam i cos wiecej skrobne 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry Kochane!

Ja tylko na chwilkę,u nas tyle się dzieje ostatnio,że ja nawet nie mam chwili czasu aby tu zajrzeć,nie wspomnę o nadrobieniu zaległości... 😞

Powiem tlko tyle,że mój mąż znów wyjeżdża do Danii dzisiaj,o czym dowiedzieliśmy się....wczoraj po południu.... 😞 i zaczęło się załatwianie wszystkiego na wariata i bieganina.Już wymiękam.No i znów zostajemy z Oliwką same. 😞 😞

Jak tylko znajdę chwilkę to nadrobię zaległości i coś napiszę,tymczasem pozdrawiam Was mocno,trzymajcie się. 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂
ja od rana już poprałam, poodkurzałam, teraz jem śniadanko a zaraz z Alą wybieramy się do mojej pracy żeby to podanie w końcu napisać o te 2 dodatkowe tygodnie, a potem jedziemy połazić po sklepach, a później na spacer po parku 😉
Beatko - ucałuj Amelcię od nas 😘 na pewno wszystko będzie dobrze 🙂
Gabiś - ale Twój Mąż ma beznadziejnie z tą pracą... nie mówię już o samych wyjazdach bo w dzisiejszych czasach to normalne, ale o to że tak późno informują.. jakby sobie za nic mieli pracowników. Przecież wiadomo że przed takim wyjazdem trzeba się przygotować, zaplanować inne sprawy... bez sensu...
Kasia - to ja zaraz sobie wejdę na stronę bobovity i popatrzę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...