Skocz do zawartości

Czy są już tu jakieś Majóweczki 2010? | Forum o ciąży


Anite

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Pszczola24

    1700

  • Kasiaa

    2904

  • Radzia80

    1909

  • lajsoka

    2412

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej 🙂
u nas tez piekna pogoda a ja leze w lozku i sie kuruje 😞 Blanka na spacerze z dziadkiem i ubralam ja w skarpetki, spodnie, body, bluzeczke a na to leciutki bezrekawnik i bawelniana lekka czapke i chyba jest ok, bo nie krzyczala i podobno spi jak aniolek 🙂
ciezko jest wrocic do pracy jak zycie juz inaczej wyglada, nocne wstawanie, czasami marudzenie dzieciaczkow, zabki itp a do roboty wstac trzeba 😠 ja narazie siedze, chociaz czasami brakuje mi tego, ze codziennie musze wstac, wyszykowac sie, ubrac inaczej niz sportowo, umalowac sie....ale ten czas szybko leci, wiec jakos wytrzymam te pare miesiecy 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u nas też pięknie.Ale moje dzieciaczki dzisiaj w domu 😞
Mnie nie było,bo byłam na zakupach i pozałatwiać formalności różnego rodzaju.
Jak przyjechałam i zobaczyła list polecony z ZUS-u i w nim tytuł wykonawczy na kwotę 8 zł. To miałam niezły ubaw.jakby nie mogli do mnie zadzwonić i powiedzieć że mam to wpłacić.Sądzę że więcej ich ten papier,koperta i znaczek kosztowało 🤪 Ale to jest możliwe tylko u nas.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejo,

ale tu cisza.... 😞

My wysprzątałyśmy domek,byłyśmy na spacerku i u mamy na kawie,a teraz mała maruda daje mi popalić...ledwo zasnęła na 15 minut to biegiem leciałam do piwnicy rozpalić,żeby była ciepła woda...ech... 😞

Marcin dzwonił niedawno,chory,zakatarzony,gardło go boli,ja też dziś miałam katar i Oliwka jakby też,ale już ok,mam nadzieję,że nas tatuś nie pozarażał przed wyjazdem.

A ja czekam z utęsknieniem na okres.... 😞 😞 😞, spóźnia się 5 dzień,co do tej pory raczej się nie zdarzało....aż boję się myśleć co jak się nie pojawi... 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejo wieczornie 🙂
u nas też pogoda super była, ale coś Oli nie chciał spacerować 🤢 płakał, wyginał się 😮 ale przypomniało mi się że mam w telefonie suszarkę od Kasi, właczyłam cichutko położyłam w wózku i 2 min. i dziecka nie było 🤪 😁 spał 2h 😆 zaszliśmy na pogotowie do Mariusza i w drodze powrotnej znów afera i znów suszara w ruch 😁 spał przez całą drogę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej!!!
Ja tez mam suszarke w telefonie ale o niej zapomniałam..nastepnym razem w razie problemów wypróbuję... 🤪
I w ogole to moje dziecko spało dzisiaj w ciągu dnia tylko dwa razy po 30 min i był taki zrzędny że masakra... ale wydaje mi się że był przemęczony bo przyszła moja chrzesnica i chciała się z nim pobawić i jak on tylko zajęczał to ona go na ręce i wyczyniała z nim rózne rzeczy żeby go zabawić... a jak go znam to on aż takiego zabawiania nie potrzebuje tylko jak marudzi to trzeba do niego troszkę pogadać, pokazac nowa zabawkę a nie od razu na ręce... ale nie upominałam jej bo przychodzi rzadko więc sie nie odzywałam bo krzywyd mu nie robiła tylko go poprostu zmęczyła... 😁
Netinetko wracaj do zdrowia... przykro tak patrzeć za okno jak ładna pogoda... przesyłam ciepłe wibracje... 😉
Gabiś ja bym już 3 dni temu test zrobiła 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzieki radzia za wibracje 😉 chyba dotarly, bo jest odrobina lepiej tzn. nie mialam juz goraczki, wiec idzie ku dobremu!!! 😆
gabis zrob test, bo co ma byc to bedzie, a lepiej chyba wczesniej wiedziec niz sie stresowac 🤔trzymam kciuki!
dzis usypianie Blanki zajelo tatusiowi ok.20 min, wiec jest postep 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U nas też dziś było pięknie - ja chodziłam w krótkim rękawku a Alunia miała na sobie tylko bodziaka z długim rękawem i jeansy 🙂 cały czas kontrolowałam czy nie marznie ale było ok 🙂 a jak zawiało mocniej to przykrywałam ją kocykiem 🙂 dopiero jak już słońce zaczęło zachodzić to ubrałam jej jeszcze dodatkowe skarpetki i bluzę z kapturem 🙂 no i Alunia dziś była na meczu żużlowym 😁 Wytrzymała ładnie, nie płakała i nawet się śmiała 😜 tylko jak słyszała ryk silników to się rozglądała skąd to dochodzi 😜
A tak poza tym Ala tak mi ostatnio wywija w wózku że chyba zacznę ją już pasami przypinać :/ wyobraźcie sobie że wczoraj jak przechodziłam przez spore skrzyżowanie w centrum miasta to jej się zachciało na brzuszek.. noga jedna już za burtą, rączka też, a ja na środku ulicy i ani się zatrzymać i poprawiać ani nic... a zanim doszłam do krawężnika to ta łobuziara już leżała na brzuszku 😜
Oleńka - rzeczywiście fajne rozwiązanie z tymi opiekunkami z Children Centre. Szczególnie jak taki bobas ma się przyzwyczaić do rozstań z mamusią 🙂
Gabiś - a na długo Twój Mąż wyjechał? Znowu na trzy miesiące? Bidulka Ty nasza....
Netinetka - dużo dużo zdrówka kochana!! Życzę Ci, żebyś się jeszcze załapała na kilka ciepłych dni 🙂 Ślemy buziaki z przeciwciałami 😜 my już po chorobie to możemy się nimi podzielić 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam ponownie - nam dzionek minął bardzo przyjemnie - co ciekawe byla dzisiaj burza - pierwsza jaką widziałam u nas w tym roku 🙂
Ja niestety muszę wrócić do pracy, wiec z naszym Żabciolkiem musimy się rozstawać na kilka godzin dziennie 😞
Mam pytanie do Ciebie Pszczoła - kiedy chodzicie na mecze żużlowe, czy zakładacie Małej Pannie Kibic 😜 jakieś słuchawki?
Elano na meczach bardzo złości się na słuchawki, a bez nich nagłe, głośne owacje go wystraszają.
Dobrej nocki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No właśnie dziś pojawiła się u nas dyskusja na ten temat 🙂 Dziś po prostu po wejściu na stadion założyłam Ali czapeczkę w której ma zakryte całe uszka. Oprócz tego staliśmy w miejscu gdzie jest tylko niska trybuna i staliśmy na koronie, więc dźwięk rozchodził się do tyłu (bo stojąc pod podwieszaną trybuną wszystko się kumuluje i odbija od stropów i tam jest dużo głośniej). Ale tak właśnie zaczęliśmy się zastanawiać czy na przyszły rok nie kupić jej takich słuchawek wyciszających a wiem że są dostępne takie małe rozmiary więc chyba zainwestujemy w to i na wiosnę będzie jak znalazł 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jak ja bym poszła na żużel.... 😞 😞 😞 w tym sezonie to tylko z nosem przed telewizorem oglądam żużlowe boje,ale z drugiej strony patrząc na to, co Unibax wyprawia,to może i lepiej,że nie byłam na żywo - w domu zawsze można zmienić kanał... 😉

Pszczółko - jeśli dodatkowe pieniążki nie wypalą to wracamy do pracy razem - 2 listopada,ja mam ten sam termin. 🥴

A z testem poczekam do jutra,jak nic się nie zmieni to kupię i w sobotę rano zrobię...ech 🤨 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jejku mi ten powrót do pracy spędza sen z powiek... mimo tego że zostawiam Mateusza w dobrych rękach... niestety nasza sytuacja finansowa nie pozwala na urlop wychowawczy... i zresztą nie tylko nasza bo niestety w naszym kraju większośc kobiet ma podobny dylemat... nikt o nas nie dba... tak sobie myśle że za miesiąć Mateusz nie będzie dużo większy i mądrzejszy... przeciez to maleństwa, jak płacze to go utulam i serce mnie boli że mnie przy nim nie będzie przez większośc dnia... on chodzi spać wczesnie więc zostaje nam 3-4 godziny dla siebie... a gdzie załatwianie innych spraw poza pracą? ech trudne to...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No właśnie Radzia... nasze państwo nie zapewnia kobietom z małymi dziećmi jakiejkolwiek egzystencji na ludzkim poziomie... ja też wracam do pracy nie dlatego że chcę, ale dlatego że zmusza nas do tego kasa.....
Gabiś - ja ostatnio też większość obserwuję w tv i powiem Ci że też byłam zaskoczona cienką formą Unibaxu... no zobaczymy jak pojadą w weekend 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 😉

Nocka prawie idealna... gdyby nie ulewanie non stop od godziny 4 do 7 🤨

Anita ta aukcje z wrzosowym kombinezonem obserwowałam, ale w koncu ja przegapiłam 😞 No ale jest taki plus ze Ty ja wygralas 😉 Chyba niecale 90zł poszlo?
Moi rodzice wczoraj kupili drugi kombinezon Emilii. W zwyklym, normalnym sklepiku kosztował 87zł 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej. Okropne te nocki u nas 😞 ja mam już dość. od 23 do 3 nad ranem co pół godziny wstawałam. A to smoczek wypadł a to na brzuchu śpi i stęka, non stop się przewraca na brzuch albo mocno wciska buzię do poduszki. Już nie wiem co jest. O 3 zaczął płakać więc dałam jeść i już położyłam go w naszym łóżku i spaliśmy do 7 bo nie miałam już siły wstawać co chwila i sterczeć nad nim. Dałam mu o 3 czopek i spał spokojniej do 7. Obudził się i zjadł tylko 60 bo kupę robił i potem już nie chciał i teraz śpi jak suseł.
Po szczepieniu na jednej nóżce ma zgrubienie czerwone 😞 jak to zlikwidować? 😞
A kombinezony jaki rozmiar kupujecie? 74? U nas są kombinezony nawet po 50 zł takie ortalionowe ale mi się nie podobają i w hurtowni dziecięcej mają bardzo duży wybór i już taki za 140zł upatrzyłam 😜 ale kolor biały albo beżowy żeby potem na dziewczynkę pasował 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam, u nas nocki narazie ok ... ale jak sądzę wszystko przed nami 🙂
My dostaliśmy kilka kombinezonków po kuzynach Elano - więc problem z głowy. Swoją drogą ciekawa jestem, czy będzie w tym roku śnieg u nas 😜 byloby fajnie - byle nie zbyt dużo. Miłego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja już mam przesrane... Emila śpi ze mną ☺️ Jak odkładam ją do łóżeczka to po chwili się budzi fuck... i codziennie sobie obiecuję że będę walczyć, ale potem jestem tak zmęczona, że ulegam i kładę ją do mnie. Szymon został oddelegowany do innego pokoju ☺️

Rozmiary kombinezonów są różne. wypadałoby kupić na nasze dzieciaki roz 74, AEle np Wójcik ma tak duże te rozmiary, że w 74 Emila chyba nawet w lutym utonie - a już taki kupiliśmy. Wczoraj rodzice kupili roz 68 i też dziwna ta rozmiarówka, bo teraz Emilce jest zdecydowanie za duży, no ale do listopada to ona jeszcze trochę urośnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć 🙂
u nas nocka nawet nawet 😜 teraz cwaniaczek jeszcze odsypia a mama z tatą jedzą śniadanko 😜 dziś również zapowiada się słoneczny dzień 😉
Pszczółko mam nadzieję że zdążymy się spotkać przed Twoim powrotem do pracy 😁 bo później po całym tyg. pracy będziesz w weekendy odpoczywać i spędzać czas z Alunkiem 😉
Dziewczyny wracają do pracy to tu już wogule pusto się zrobi 🤨
u nas trochę kłopoty...z moimi studiami durny rok mi został że tam powiem a wszystko idzie nie tak 😞 chciałam na zaoczne żeby w tyg. siedzieć z krasnalem , ale okazało się że za mało chętnych było...więc składałam do Poznania a tam znów za duże różnice programowe 🤢 na dzienne na pewno nie mogę bo z kim zostawię Hałabałę? i wogule byłabym we Wrocławiu, więc taki kawał, na nianie kasy nie ma...ehhh do tego nie wiadomo z Mariusza pracą na umowę zlecenie, maja tam przenosić dyzpozytornie do Poznania i Ci Co siedzą w Tomyślu pójda chyba na karetki i Mariusz sądzi że poleci jako zleceniowiec, bo pewnie zostawią kontraktowców 🤢 z wynajmowanego będziemy musieli się wyprowadzić,....jak juz się wali to wszystko, jestem wkur..i ryczeć się chce normalnie...: 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...