Skocz do zawartości

Czy są już tu jakieś Majóweczki 2010? | Forum o ciąży


Anite

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
hej dziewczyny 🙂
agga super, ze Oskarek je wszystko, masz szczescie 🙂 ja jeszcze nie wprowadzam ale juz mam mega stresa!!!!! 😲 oby ja brzuszek nie bolal 😞
lajoka ciesze sie, ze wszystko sie pozytywnie rozwiazalo, bedziesz mogla pozniej spokojnie sie uczyc a teraz Oli ma mamusie w domku codziennie 🙂
kasiu ten nawilzacz nie ma inhalatora, bo mi pani dr powiedziala, ze przy malym dzieku trzeba ostroznie i czesto trzeba czyscic, wiec zrezygnowalam. a ja mam ten
http://allegro.pl/show_item.php?item=1223428958
i ja jestem bardzo zadowlona, bo ma fajny ksztalt, w miare cicho chodzi, i mi osobiscie lepiej sie spi jak grzejemy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Pszczola24

    1700

  • Kasiaa

    2904

  • Radzia80

    1909

  • lajsoka

    2412

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Kasia a Emilka miała problemy z kupą? Po jabłku miał rozwolnienie, kupy ze śluzem i krwią a marchewka zaparcia. Kacper nigdy nie miał alergii a mimo to dostał Nutramigen a lekarka powiedziała że będziemy zmieniać mleko za miesiąc. Nie wiem co robić. Wasze dzieci już tyle jedzą a on tylko marchewkę i to niedobrze jest eh 😞
Aga świetnie że Oskar już prawie sam siedzi 🙂 kurcze 5 miesięcy 🙂 zdolny chłopak 🙂
Lajsoka fajnie że wszystko Tobie dobrze sie ułożyło 🙂 nie ma co się martwić na zapas 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc 🙂
My nareszcie w domu 🙂 wróciliśmy wczoraj późnym wieczorem, a dziś cały dzień odpoczywamy i dopiero teraz tu zajrzałam.. jeszcze nie czytałam co naskrobałyście, zrobię to później 🙂
Ogólnie wycieczka nam się udała, ale niestety pogoda nam niedopisała 😞 mieliśmy iść do wrocławskiego zoo, do ogrodu botanicznego i niestety deszcz nam pokrzyżował plany więc jedyne miejsce jakie zwiedziliśmy we Wrocławiu tym razem to dwie galerie handlowe 🤢 ale mamy nadzieję nadrobić to niedługo 🙂
Wczoraj jak wyjechaliśmy z Wrocławia to zamiast prosto do domu Grześ zabrał nas na wycieczkę i jechaliśmy do Gorzowa przez... Wałbrzych 😜 Zajechaliśmy nawet do Zamku w Książu, ale nie było co myśleć o zwiedzaniu, bo oczywiście padało 😞 No ale trochę gór przez szybę samochodu było widać więc pierwsza wyprawa Ali zaliczona 😜
No a z powrotem cały czas deszcz, deszcz i deszcz... przyjechaliśmy padnięci bo droga mocno męcząca i dlatego dziś ładujemy dopiero akumulatory...
ok - zabieram się za czytanie, trochę tego jest 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wysa myslę że nie masz się co martwić bo ja czytałam że dziecku nawet na mleku modyfikowanym spokojnie do 6 m-ca wystarcza samo mleko... a dodoatkowe produkty można a nie trzeba wprowadzać... no ale zapytaj lekarki bo Mateusz tez je mało słoiczków a jesli już je to raczej jabłka i gruszki bo po reszcie kupy zrobić nie umie i tez mu sie boję dawać... jak będe za tydzien na szczepieniu to mam zamiar o to jedzonko popytać...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HEJ 🙂 na nk są superowe zdjecia Anetki z Tz G 😉POLECAM OGLĄDNĄĆ.A u nas po marchewce jest też nie dobrze więc staram się podawać ja ale zawsze z czymś innym i wtedy jest ok, nawet ostatnio wrzuciłam w blender ziemiaka,marchew i kawałeczek mięsa z kurczaka i mu smakowało i nic mu nie było , kupa jest czasem zielona ale to tak jest jak sie podaje nowe rzeczy a ja po woli podaję i obserwuje jak to przyswaja np.jabłka je tylko z Bobo vity a z Gerbera nie lubi bo są kwasniejsze za to z Gerbera zupkę jarzynową zjada nie mal na raz , ja też obawiam się tych kup, ale sądzę że one już takie śliczne i żółciutkie nie będą jak wtedy gdy nasze maluszki piły tylko mleczko 🙃 nie wypowiadam się tylko co do śluzu i krwi w kale bo Jaś nic dzięki Bogu takiego nie przeżył więc nie wiem jak bym reagowała na podawanie mu posiłków .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂
Widziałam Anetkę z "Endrju" 😜 i w loży sędziowskiej 😉 super !
byłam w lidlu i rzeczywiście do bani 🤢a ten śpiworek z uszkami taki cienki wzielam małemu tylko rajstopki 🙂
Aga niestety tez mi nie bylo to na rękę, kolejny rok ale teraz nie było zaocznych 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurcze mam wiecej zdjec z tzg, ale transfer mi sie skonczyl na nk 😁
chcialam nagrac Blancie jak gada i spiewa, ale jak widzi telefon to powaznieje i za niego probuje zlapac 😜
kurcze zaczynam sie stresowac, bo moja w ogole sie nie przekreca na boki, pelza, podnosi tylek na brzychu, lezy na wyprostowanych rekach na brzuchu, z brzucha na plecy sie przekreca w jedna strone i placze, ale odwrotnie z plecow na brzuch nie 😞 martwie sie , a i jak ja posadze na kolanie to fajnie siedzi i sie cieszy, ale dlaczego sie nie przekreca???? 😞 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam
My dzisiaj z Zosia bylismy na szczepieniu,3 dawka 5w1 i 2 dawka pneumokokow.Zosia byla dzielna ale przy drugim sie poplakala.wazy 7400 ☺️,co do przekrecania to moja tez leniuszek i sie nie przewraca troche tym sie stresuje,ale jakb bylismy u tej pani neurolog to powiedziala ,ze max termin dla przewrotw to pol roku,trudno,z tego co wiem to ja tez nie bylam z tych pierwszych.Oczywiscie cwiczymy ale ona tego strasznie nie lubi,za to chce na sile siadac,wiec chyba jej sie cos pomieszalo.Po szczepieniu spala 3 h,wciagnela sloiczek zupki,urzedowala do 8,myju i MOJE dziecko o 8,30 zasnelo,pierwszy raz w zyciu,nawet mleka nie dopila.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Netinetko ja myslę że nie masz się czym stresować, ostatnio czytałam że dzieci mogą nawet chodzić ale nie potrafią siedzieć 😮tylko leżą przekręcają się 🙂 niby piszą w gazetach internecie itp. że dzieci że dzieci mają określony wiek do tych czynności ale pamiętaj że każdy taki brzdąc rozwija się inaczej 😉 my sobie ćwiczymy z Olim takie przekrętaski i dobrze mu idzie bujanie z brzuszka na plecki i odwrotnie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejo,

u nas ciąg dalszy walki z biegunką,nadal bez zmian,jedyny plus to taki,że nie ma gorączki,wymiotów i innych objawów.Konsultowałam to dziś z pediatrą prywatnie i ona stawia na zęby,rotawirusy wykluczyła od razu,ponieważ nie ma w/w objawów dodatkowych i poza tym to byłby ostrzejszy przebieg,a ja ma w domu radosne dziecko,które je mleczko z chęcia jak zawsze o swoich porach.Czasem pomarudzi,wiadomo,ale to raczej ze zmęczenia.Mamy czekać do czwartku,jak nic się nie poprawi to wtedy na badania,ale ja już jutro jadę zawieźć kał na posiew i zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Łajsoka ciesze sie że na uczelni wszystko udało Ci sie załatwić...
Netinetko przewracaniem sie nie stresuj, ale spróbuj małej pomagać... obracaj ją na boczek i w końcu załapie że jak sie nogą mocniej pociągnie to się ląduje na brzuszku... Mateusz na brzuszek potrafi ale spowrotem w ogóle nie jarzy że taki obrót istnieje... jak się zmęczy brzuszkiem to wciska nosek w podłoże i wrzeszczy....
Piszecie o róznych słoiczkach a ja jakoś głupio uparłam się na Gerbera... z Bobovity dałam mu coś kiedyś ale nawet nie pamietam co... musze popróbowac innych firm... chociaz póki co Mateuszowi smakuje wszystko, ale jego brzuszkowi nie wszystko słuzy... dzisiaj zjadł pierwszy raz krem z jabłek i jagód i jak go połozyłam spac na noc to w ciągu godziny obudził się z płaczem chyba z 5 razy... dziąsełka posmarowałam ale nie pomogło więc myślę, że może bolał brzusio...
Zosia już duża dziewczynka, za tydzien sie dowiem ile Dziabąg wazy... ostatnio się zrobił jakiś ciężki 😁
Biedna Oliweczka z tą biegunką... Buziak dla niej 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Radziulek - Oliwka dziękuje za buziaka,

my też ze słoiczkami nie eksperymentujemy,generalnie do tej pory Oliwka dobrze znosiła to jedzonko,tylko wszystko co z większą przewagą marchewki to jej nie smakowało a brzuszek raczej nie bolał.Ale nie szaleliśmy.A teraz po tych sensacjach żołądkowych to znów bedę sie bała jej podawać cokolwiek,chociaż zdaję sobie sprawę,ze to nie po tych słoiczkach ma biegunkę.

Ok,ja mykam spać,mam dość na dziś.A jutro znów walka i kolejny ciężki dzień.Trzymajcie się.
Wszystkim zdrówka życzę.I dzieciom i mamom.
Dobranoc. 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam.
Nie martwcie się że dziecko nie chce się przewracać. Kacper parę razy przewrócił się z brzucha na plecy a tak to tylko z pleców na brzuch. Każde dziecko jest inne 🙂 i na pewno nasze dzieciaczki są zdrowe 🙂
A ja chcę zacząć ta złą dietę 13dniową. Bo już nie mogę siebie znieść 😞 ale boję się że nie wytrwam jak kiedyś i po 6 dniach zrezygnuję 🤢 wyglądam okropnie a mam dopiero 21 lat 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć
Ja dziś pierwsza?? 😁
biedna Oliwcia z ta biegunką 😞
a my wczoraj po kąpieli się uśmialiśmy z Oliwiera bo wsadzał do buzi dwie nogi naraz 🤪 tzn. pluchy 😁 a w aparacie akurat bateria się rozładowała 😠
pogoda znów deszczowa 😞ehhh sprawdzałam Oliwkowi ma tak nabrzmiałe i twarde dziąsła ale poza tym cisza 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej!!!
No ja sie nie moge doczekać aż Mateusz wreszcie possie paluszki u stóp... na razie jeszcze nie załapał... w ogóle to mały nietrybek jest bo codzień w kapieli pokazujemy mu jak chlapac rączkami a on woli sie złapać wanienki i tak sie trzymać...
Wysa ja sie odchudzam twardo... codziennie jeżdżę na rowerku i takie tam... ale polecam Ci ten portal, ja tam znalazłam motywacje i chęć do tego by dobrze wyglądać... http://vitalia.pl/ Prowadze tam swój pamiętnik, ścigam się z innymi dziewczynami i jakoś leci 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Heloł 😉
U nas ciąg dalszy choróbska.
Wczoraj wieczorem jechaliśmy do lekarza, bo byłam pewna, że wszystko zeszło już na oskrzela i płuca. Na szczęście to tylko chrypka, bo Emi dużo płacze.

Biedna Oliwka z tą biegunką... na szczęście chyba aż tak bardzo jej nie męczy skoro jest pogodna. Buziole 😘

Emka też nie potrafi obracać się z brzuszka na plecy. Przyjdzie i na nią czas 😉

My również czekamy na zassanie palucha u nóżki 😁

Właśnie dostałam kolejną paczkę... tym razem z Bebilonu. Jakiś fajny poradnik, śliniaczek na żep, kaszka, mleko, teczka i list.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie,

ja już po wizycie u lekarza,z wielkim fochem nam dawał to skierowanie na posiew kału,pediatra stwierdził,że takie wyniki to dopiero jak dziecko miesiąc ma biegunkę (!).Powiedziałam mu,że ja swojego dziecka miesiąc męczyć nie będę i z wielką łaską wypisał to skierowanie.

Kasiu - a ta paczka z Bebilonu,to z ankiety ze szpitala,czy inną drogą zamawiałaś?Bo ja dostałam z Bebilonu kaszkę 30g za ten quiz na ich stronie co był kiedyś.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pewnie kazdy brzdąc ma swoje tempo rozwoju, a te stópki jak Oli ssał to normalnie rewelacje pierwszy raz tak zrobił i to dwie na raz 🤪 😁
Pszczólko gdzie sie podziewasz? jak tam z naszym spotkaniem? co robicie 9, 10 października? w sumie to jeszcze trochę czasu jest ale może w końcu uda nam sie spotkać 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja to już sama nie wiem gdzie się rejestrowałam,a gdzie nie. ☺️

Radzia - gdzie kupowałaś rowerek treningowy i jaki masz?? Sama się zastanawiam nad takim zakupem.Może sobie sprawię i będę zasuwać jak męża nie ma.Wróci,to mnie nie pozna...hihi... 🙂 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Też myślalam o poszukaniu rowerka w markecie,często mają promocje.W sumie w Auchan dawno nie byłam,może dziś podjadę,bo i tak muszę jechać do miasta odebrać leki z DOZu.

A u nas nadal leje,aż się nie chce z domu wychodzić,tylko spać,spać,spać.... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...